Чесний відгук Ремонтувала вмятини по страховій винуватця ДТП. По часу: від подачі заяви до готовності авто — місяць через бюрократію самого випадку (питання не до сервісу, а до страхової). Сам ремонт — 10 днів (сама робота, думаю, швидше, просто ж майстри і іншу роботу мають) Пофарбували і вирівняли ідеально. Виявили невеличкий потік лаку, який на місці одразу ж усунули. Однак коли приїхали додому виявили, що пошкодили домкратом дно авто. Набрали, попросили виправити, за день чудово виправили косяк майстра. Питань не маю. Хороша комунікація. Помиляються всі, а не всі здатні за собою виправити. Дякую цьому сервісу. Рекомендую)
Фотогалерея
Відгуки
-
Yuliia Osmak ★★★★☆
-
Анжела ★★★★★
Після заміни шин порадили перевірити розвал-сходження. Все налаштували, кермо стало рівним, машину не тягне вбік. Дякую, що нагадали про розвал
-
Артем Левківський ★☆☆☆☆
На перший погляд все було среднячково ок, в довгостроковій перспективі оцінюю на одиницю, хоча і відвідував цей сервіс лише раз. Приїхала до мене американка VW Jetta, після відновлення та всіх формальностей вирішив заїхати сюди та обслужити клімат По-перше, дивне питання від менеджера на прийомці "А з чого ви взяли, що там фреону взагалі немає?" Нуууу.... Типу... Там радіатор кондиціонера взагалі новий встановлювався, бо ударом в США штатний порвало навпіл По-друге, коли роботи закінчили ніхто про це не повідомив, не відзвонився. Сидів у кафе поряд, і спустя 3 години вирішив зайти сам запитати як йдуть справи. Менеджер знову здивував - "тю, так давно готово, чому не забираєте". Пардон, але навичкою телепатії Бог мене не наділив На цьому можна було б поставити трійочку, чи четвірку з натяжкою, але це все відбувалось ще в квітні, а в серпні почались цікаві речі. На прийомці в іншому СТО, де з деяких пор обслуговуюсь - провели комплексний огляд всіх систем і рідин, коли звернувся взагалі з іншого питання Виявилось, що в систему було задуто суміш фреонів R-1234yf (передбачений заводом для моєї машини) та R-134. Хто в темі, ті розуміють пагубні наслідки такого поєднання, у вигляді повільної, але неминучої смерті всієї системи в майбутньому Ну окей, задули суміш фреонів, вирішили зекономити, бо 1234 реально дорожче за 134, але можете порівняти вартість за цю суміш, подану як чистий R-1234yf у ADS та вартість за чистий 1234 на іншому СТО, де це неподобство виправили. Різниця майже в 2 рази, при тому що якість самих робіт я вище описав яка...
-
Тамара Рись ★★★★★
Хочу залишити відгук про даний сервіс, так як для деяких людей відгуки важливі для вирішення проблем з авто! В даний сервіс мене направила страхова компанія, були не великі пошкодження, але не хотілось з ними їздити! Сервісом залишилась дуже задоволена, менеджер до якого мене направили Малинка Костянтин зробив все чітко по часу і по якості! Все було без затримок по часу і доставки запчастини! Робота виконана гарно! Залишалась дуже задоволена і рекомендую даний сервіс! Бо перед тим як відвозити авто читала відгуки і якщо чесно була трішки стурбована, бо вони не дуже гарні, але як виявилось все нормально! Дякую за роботу!
-
Andrii Belanenko ★★★★★
Дуже хороший сервіс по обслуговуванню авто. У мене була проблема з рульовою рейкою, я записався на діагностику і вже був готовий залишати авто на ремонт, а назад на таксі. Майстри провели діагностику, знайшли проблему та на місці, протягом півтори години все відремонтували. Заплатив за обслуговування рейки тридцять доларів, що на сьогодні у Києві взагалі не гроші, тим паче на ремонт авто. Рекомендую!
-
Vova A ★☆☆☆☆
Ужаснe місце самі собі пишутьпохвалу-отзиви....
-
Volodymyr Tsybulko ★☆☆☆☆
ОБМАН І ЗДИРНИЦТВО!!!! Жахлива компанія, пробили колесо на території сервісу і за усунення ще пришлось платити. Спостерігати за роботою не дають, виганяють, косячать (поставили пружини верх ногами).... на іншому сервісі вимушений був виправляти все. Не рекомендую. Вписують роботі які не спроможні виконати (електронщика по Теслам у них нема як і устаткування для цього).
-
Андрій Чигрін ★★★★★
Професійна СТО, коли я там побував - яблуку в дворі ніде було впасти, значить народ довіряє. Свої висновки напишу пізніше, наше авто ще ремонтують
-
Игорь Сильченко ★★★★★
Все отлично прошло Механіки просто від Бога
-
Станіслав «Адвокат» Борис ★☆☆☆☆
Вимушений залишити вкрай негативний коментар. На дане СТО був направлений страховою для ремонту по страхуванню КАСКО після ДТП. 1. Після огляду автомобіля працівниками СТО перелік робіт та їх вартість станцією підраховувалися близько місяця. 2. Неодноразово слухавку на СТО не брали. Коли вдавалося додзвонитися, то обіцяли перетелефонувати і не телефонували (4 випадки). 3. Роботи по фарбуванню провели на 7/10 є значні недоліки. 4. Замовили водійське дзеркало заднього виду, що не підійшло. Практично місяць вже чекаю інше. 5. Система безключевого доступу водійських дверцят після ремонту перестала працювати. Звертатимуся до страхової задля припинення її співпраці із даними партнерами щоб інші клієнти не постраждали.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ADS Autodom Service?
ADS Autodom Service знаходиться за адресою вулиця Електриків, 10, Київ, Україна, 04071
Який номер телефону ADS Autodom Service?
Зв'язатися з ADS Autodom Service можна за номером телефону +38 (098) 661-72-72
Як можна дістатися до ADS Autodom Service?
Дістатися до ADS Autodom Service можна за посиланням