швидко, не дорого, все супер, без набивання собі ціни по типу «оййй, та тут роботи на місяць, треба перебрати пів-машини і заплатити ниркою». все чітко, на совість
Фотогалерея
Відгуки
-
Vladislava Pistoliaka ★★★★★
-
Максим Кролевський ★★★★★
Дуже гарна майстерня! Професіонали! уважні до клієнтів.
-
Spe Bars ★☆☆☆☆
Хлопці б'ються в груди що вони чесні ,і хочуть порядку в наші державі а самі найоб..ть своїх Якщо Ви дали свій автомобіль на ремонт в СТО Галич перевіряйте на місці ,чи відповідає ремонт опису який вам предоставили по заміні запчастин,бо як показує практика директор СТО рахує одне а по факту інше,не всі деталі поміняні які були оплачені.
-
Юра Свирко ★★★★★
Чудове місце Можу сміливо порадити
-
Андрій Іванченко ★★★★★
Хлопці професіонали. Одразу виявили несправність і зробили як треба.
-
олег донець ★☆☆☆☆
Незащолкнули трубку подачі топлива на топлівний фільтр через 500 метров вся подкапотка була в дізелі і 2 болта незакрутили на патрубку подачі воздуха
-
Anton St. ★★★★★
Обслуговуюсь на СТО "Галич" 3 роки (Volvo S 80 II D4). Жодних нарікань. Майстри - справжні професіонали. Зайвий ремонт не нав'язують. Раджу всім знайомим (троє вже також обслуговуються на постійній основі). Окрема подяка Івану за добре, людське та професійне ставлення.
-
Руслан Іванишин ★★★★★
Адекватні ціни на послуги ремонту, приємний персонал. Індивідуальний підхід до клієнта. Приємний керівник підприємства.
-
Анатолій optor ★☆☆☆☆
Якість моторних робіт 1+. Моторист у них ніякий та директор такийже. Пізніше напишу більш детально. Не рекомендую. Ремонт двигунів це не їхне. Добрий день, всім читачам. І так страшна історія про сто Галич. В мене рено мастер 2.5tdi(common rail) 2003 р. Прийшов час робити капремонт двигуна. Віддав свого буса в руки цім монстрам ( точніше Вадіму, їхній майстер по ремонту) , нарахували 38500 грн. за ремонт буса. ( пробіг на бусі був 517380 км). Отремонтували , гарантію ніяку недали , сказали у Вас все "чотко". Перша пригода : обриває ремень генератора через 12 днів, пробіг після ремонту 400 км. Їм відвіз, сказали заклинило ролік генератора , чомусь не поміняли під час ремонту, а тупо залишили той що був. Друга пригода : прийшла зіма, їздив по троху, за зиму оборвало два рази той же ремень генератора, помітив що ремень рвало через те що масло попадало на ремень. І ось місяць квітень замерехтіла лампочка масла. Відкриваю капот, в там все в маслі. Відтянув на сто "Галич". Там з кірпичним лицем сказали: пробило прокладку голови двигуна ( за ремонт взяли 2800 грн, пробіг 536100 км). Третя пригода : через три тижня, уявіть собі, все знову в маслі ( наголошу пробіг 18 тис. після кап ремонту, і другий раз двигун ригає маслом). Відтарабанив буса знову на сто "Галич", там директор сто, рвав на собі сорочку, що завтра ставим на ремонт буса. Бідний бус простояв два тижня в них на парковці, під'їзджав до них два рази цікавився, коли відадуть ( все-таки машина треба для роботи), вони говорять причина витікання масла, тому що пробило прокладку і картерні гази попадають в двигун. Гандони штопані, а не спеціалісти. Нарешті добралися до двигуна. Виявилось що вони провтикали зробити гільзовку двигуна: при цьому доказували мені що я воджу по десять тон металу, заправляю авто ослиною мочою та покупав саме дешеве масло для заміни. Висновки робіть самі, але я би вам не радив конкретне сто.
-
Oleh Tymoshchyk ★★★★★
Обслуговував kia sorento 2.5crdi. Сервіс 5, якість 5, ціни 5. Запчастини купляють по дуже хорошим цінам, працюють дуже швидко, кавой напоїли, коли був час то по балакати теж можна))) Дуже важно знайти таке місце для обслуговування своїх залізних коней.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса СТО ГАЛИЧ?
СТО ГАЛИЧ знаходиться за адресою Воскресенський проспект, 27А, Київ, Україна, 02218
Який номер телефону СТО ГАЛИЧ?
Зв'язатися з СТО ГАЛИЧ можна за номером телефону +38 (097) 695-83-10
Як можна дістатися до СТО ГАЛИЧ?
Дістатися до СТО ГАЛИЧ можна за посиланням