Був записаний в 10:00 , з ранку зателефонував уточнити запис , по розмові домовились приїхати до 10-тої години , я приїжджаю на адресу , телефоную щоб уточнити куди точніше заїжджати а від мене не беруть слухавку , протягом 30хв моїх дзвінків в 10:30 відповідають на мій дзвінок і я кажу шо це я на чистку форсунок в чому справа чому не міг додзвонитися , мені відповідають Ааа да да зараз зателефоную там щось теж не беруть слухавку , кажу так що мені робити відміна чи як ? У відповідь кажуть що зачекайте 5хв , потім телефонують кажуть. Вибачте мав майстер прийти на 10:00 , а він не бере слухавку !!! Я дуже вражений , немає слів одні емоції , будній день , я їм вчора телефонував сказав зранку наберу і скажу чи вийде в мене звільнитись з роботи і я до вас підскочу , я втратив що саме дороге це час і нерви , НЕРЕКОМЕНДУЮ цей безвідповідальний сервіс надання послуг!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Oleksandr ★☆☆☆☆
-
Valentine's ★★★★★
Я дуже задоволений.
-
Евгений Рымарчук ★★★★★
Відмінний сервіс, рекомендую!
-
Николай Орёл ★★★★★
Якщо шукайте сто яке зробить Чи не актуальною прислів'я - "Хочеш зробити добре, зроби сам" то Вам до них, хлопці роблять свою роботу на найвищому рівні, якісно, акуратно і вміло. Раджу всім, Чи не пошкодуєте. Звертався з лагодження бензонасоса, після його заміни на великому СТО, яке напартачили, назва не буду говорити, так як вони повернули гроші, і на тому спасибі!
-
Слава Слава ★★★★★
Відповідальний підхід, поїхала краще.
-
VIDEO MAGISTER ★★☆☆☆
Мотор захандріл. Приїхав до цих хлопців на ремонт. Визначили, що потрібно розкривати мотор. Я погодився. Розкрили мотор і майстер сказав, що мотор уже все і краще знайти контрактний. Я не знайшов. На моє запитання зробити цей, так як карантин і мені потрібно возити сім'ю, Майстер, сказав, що потрібно ставити все дороге і краще оригінали і це дуже дорого. Я попросив зібрати все назад. У підсумку, машина, стояла тиждень і вони мені не могли її зібрати було. Я приїхав і забрав її евакуатором. Загнав на інше СТО - де за 17тис мені все зробили і я вже проїхав 10+ тис. Км. За роботу я віддав 10 і 7 за запчастини. Походу людям просто не потрібно було 10 тис за тиждень заробити. Ну ок. Є інші бажаючі отримати ці гроші і зробити добре свою роботу.
-
urist 1234 ★★★★★
Відмінний майстер. Після чистки форсунок машина стала набагато краще заводитися і їхати (стала більш приемистой). У майстра є все необхідне обладнання для діагностики паливної системи (манометри, стендт для очищення форсунок, електронна діагностика) і розуміння можливих причин несправності. В наявності є деякий запас запчастин і витратних матеріалів (паливні фільтри, бензонасоси, свічки), які при необхідності можна відразу замінити. Обов'язково приїду ще в даний сервіс.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса СТО ИНЖЕКТОР?
СТО ИНЖЕКТОР знаходиться за адресою вулиця Північна, 5, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону СТО ИНЖЕКТОР?
Зв'язатися з СТО ИНЖЕКТОР можна за номером телефону +38 (097) 393-15-03
Як можна дістатися до СТО ИНЖЕКТОР?
Дістатися до СТО ИНЖЕКТОР можна за посиланням