Записався на ранок, хлопці запізнилися на 30 хвилин, поки генератор запустили поки вирішили хто буде ремонтувати мою машину. Набігло багато часу.
Фотогалерея
Відгуки
-
Слава Дихтяренко ★★★☆☆
-
Максим ★★★★★
Робив діагностику двигуна — все чітко, швидко знайшли проблему, пояснили, що до чого. Майстри адекватні, видно, що розуміються на своїй справі.
-
Максим Климчук ★★★★★
Приїжджав на СТО, для заміни масла та фільтрів. Все зробили швидко, без черги й за адекватну ціну.
-
Ваня ★☆☆☆☆
16.08.2025 Робили заміну передніх важелів.Через 1-2 тижні з'явився сильний стук, скрип та дребезжання,не розумів чому так як деталі нові . Як виявилось причина — не закручений болт кріплення важеля. Небезпечна та недбала робота майстра. Не рекомендую. Витрачений час,ресурси,нерви,звернення до іншого сто ... Недбалість майстра може бути ціною життя ...
-
Ivan Kovalchuk ★☆☆☆☆
Обслуговував свій автомобіль тут з 2017 року. Завжди все було на висоті. Але, видно, тих спеціалістів вже нема. В цей раз після ремонту заднього супорту, довелося повертатись бо перегрівались гальма. Залишили машину для з'ясування причин. Менеджер при отриманні машини відповів, що все було впорядку, вони нічого додатково не робили, це дружина не вміє їздити. Попереджав і просив персонал віднестись до ремонту відповідально, бо далі машина поїде далеко. В результаті поїздки в інше місто, двічі авто ледь не попало в аварію бо гальма не працювали як слід. На СТО в іншому місті перевірили все знову. Задні гальма не працювали як слід, з причини повітря в ситемі. Більш того, лівий задній супорт виявився не "рідний", а новий. Хоча про це не було повідомлено. Відношення до жінок зверхнє. Не можу зараз рекомендувати це місце. Хіба що, самі будете контролювати роботу механіків.
-
Ксения Дербак ★★★★★
Моя машина обслуговується в Масльонці з 2017 року і пора зробити відгук. Майже за 5 років ні разу в мене не виникло притензій. Адміністратори і майстри кваліфіковані, дружні, культурні і завжди йдуть на зустріч клієнту. Ні разу мені тут не нарахували лишніх послуг чи проблем з автомобілем, все по факту. Це дуже важливо мати таких людей, яким можеш довірити свою «ласточку» і не переживати, що надурять. Дякую!
-
Dizel 81 ★★★★★
Супер,все бистро і якісно!
-
Hanna Ponomarenko ★★★★★
Робили розвал/сходження - швидко та якісно.
-
Олексій ★★★★★
Робив розвал-сходження на Fiat Doblo. Результатом цілком задоволений. Адекватний менеджер і майстер. Можу сміливо рекомендувати це СТО.
-
Валерій Гавриленко ★★★★☆
Працюють в вихідні. Є можливість запису на зручний час. Якістю виконаних робіт і цінами лишився задоволений.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Масленка?
Масленка знаходиться за адресою вулиця Полярна, 19 Б, Київ, Україна, 04201
Який номер телефону Масленка?
Зв'язатися з Масленка можна за номером телефону +38 (044) 338-08-48
Як можна дістатися до Масленка?
Дістатися до Масленка можна за посиланням