Відгуки

  1. Zarf ★★★★★

    Приїхав на заміну масла і фільтрів. Усе зробили десь за 40 хвилин, перевірили ще рівень рідин, показали старі фільтри. Не намагалися продати щось зайве. Залишився задоволений.

  2. Тимофій Радецький ★★★★★

    Однозначно рекомендую. Не було питання, яке б не могли вирішити. При кожному зверненні абсолютна і впевненість за адекватну ціну.

  3. Alex Skubko ★☆☆☆☆

    Після спілкування з персоналом у мене відпало бажання на цій станції обслуговуватися. Хоча як специ вони мабуть непогані.

  1. Ivan Ivanov ★★★★☆

    Був у електрика. Помилка датчика АБС. Швидко знайшли обрив проводки. Відремонтували, помилки видалили. Вартість робіт нормальна. Хороше СТО, можу рекомендувати. Лише одна ложка дьогтю. Не пустили в ремзону до авто. Я звик спілкуватися з майстром, що і для чого він робить. Нажаль, тут це заборонено.

  2. Igor Kuzniak ★★★★★

    Декілька років тому купував у Києві Peugeot 2008 і пригнав до них на повну діагностику. Знайшли всі проблеми по ходовій, також зробили повну комп'ютерну діагностику. Все обійшлося в адекватні гроші і за рахунок цього був значний торг по машині.

  3. Игорь Гапон ★☆☆☆☆

    КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ , дуже низька клієнтоорентованість та професіоналізм , приїхав залив авто , пішов , через 3 години прийшов моє авто вигнали і рнмонтують інше , після нашої розмови загнали знову електрик за 5 хв побризгав спрейом фішку , 1100 віддав , поїхав , через 5 км знову таж проблема , подзвонив сказали що не знають в чому проблема і найближчим часов прийняти не можуть і взагалі давайте ми краще вам гроші повернемо тільки ви не приїжджайте ! Сервіс ))))

  1. Дмитрий Гонтарев ★★★★★

    Обслуговую тут Peugeot 206cc. Дуже задоволений якістю роботи та відношенням до клієнта. Проводив тут як планове ТО, так і ремонти. Уважно відносяться до діагностики та якості деталей. Майже немає черг, тому зазвичай роботи виконуються швидко. Справляються з випадками заміни прикипілих деталей без пошкоджень.

  2. Alexandr Falkovskij ★★★★★

    Потрібна була термінова допомога, заїхав, одразу прийняли авто, все зробили швидко та оперативно. Їзжу все Ок. Дякую.

  3. Yuriy Krasnokutskiy ★★★★★

    Завжди дуже уважні до клієнта. Незмінна команда вже багато років

  1. Igor Kiprov ★★★★★

    Дуже сподобалося обслуговування на даному СТО. Машина - peugeot 308 Приблизно 2 тижні тому приїхав з проблемою - специфічний стук в лівому передньому колесі. До цього був на іншому фірмовому СТО (на вул. Богатирській), де по діагностиці було запропоновано та замінено усі амортизатори, та, навіть після повторної діагностики проблему не було вирішено (механік взагалі не сідав за кермо...і це після заміни амортизаторів і розвалу-сходження!!! Я чітко казав їм, що проблема не вирішена і гуркіт не зник). На даному СТО підхід на 3 голови вище: 1. Спочкатку вислухали, потім підняли на підйомник 2. Після того як проблема себе явно не проявила, сіли з механіком і довго їздили по дорогах (стук був періодичним та як на зло в момент діагностики не проявлявся). 3. Потім на території СТО механік знайшов невелику ямку і раз 20 катав взад вперед. Після цього посадив менеджера за кермо, а сам перевіряв ззвоні під час руху автомобіля. 4. Далі знову загнали на підйомник і остаточно локалізувавши і переконавшись в проблемі діагностували зношення наконечників рульової тяги (в певних положеннях вони давали гуркіт, особливо при вивороті керма праворуч) 5. Заміну провели професійно, швидко і якісно. Після заміни разом прокатались і впевнились, що проблема зникла. 6. Далі довелося повторно (після фірмового СТО) робити розвал-сходження. Висновок. Я отримав якісне обслуговування. Було видно, що і менеджер і механік зацікавлені у вирішенні проблеми. Мені дуже сподобалося. Рекомендую!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО-МАС?

СТО-МАС знаходиться за адресою вулиця Північна, 1А, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону СТО-МАС?

Зв'язатися з СТО-МАС можна за номером телефону +38 (096) 522-32-32

Як можна дістатися до СТО-МАС?

Дістатися до СТО-МАС можна за посиланням

Advertisements