Відгуки

  1. Александр Зверевский ★★★★★

    Ми ремонтуємо форсунки, а хлопці – все інше. За роки роботи з хлопцями можу сміливо залишити відгук. Ці майстри чесно заслужили максимальну оцінку за порядність, професіоналізм та винахідливість.

  2. Ashot Arutiunian ★★★★★

    Быстро, качественно, без пафоса. Рекомендую.

  3. Улизко Руслан ★★★★★

    Рекомендую в обслуговуванні, не вперше вже приїжджаю до них. -Працюють акуратно, помітно що не тільки заради фінансів, вкладають любов у свою справу і великий інтерес -Виниклі проблеми вирішують професійно, якісно -Немає страху залишити автомобіль -До клієнтів ставляться з повагою - Немає обману, якщо бачать що клієнт у якихось аспектах не компетентний, розповідають, радять Не пошкодував що знайшов їх, рекомендуватиму далі їх, нехай розвивається і міцніє їхня справа

  1. Oleg Bezkorovainyi ★★★★★

    Майстри - золоті руки, їжджу з Оболоні сюди.

  2. Yuriy Pomaz ★★★★★

    Доволі непогані спеціалісти

  3. lastiv8 travel ★★★★★

    Дуже хороші фахівці. Олександр кращий у своїй справі.

  1. Vital Nad ★★★☆☆

    Як для гаражних кооперативів

  2. Vitaliy Tarasov ★☆☆☆☆

    Категорично не рекомендую. За винятком деяких майстрів в іншому це вкрай непрофесійні і халтурні «фахівці». Кількість проблем не описати в одному відкликання, але з того, що вибесіл, напишу докладно: 1. Заміна дорогих дисків і колодок по колу. Здавалося б, що може бути простіше. Після заміни машину при гальмуванні кидало в ліво. Майстри сказали що це нормально, мовляв колодки притруться і все буде ОК. Пізніше ця проблема вилилася в деформацію лівого диска і вже коли знімали супорт на проточку, з'ясувалося, що ці «майстри» вкрутили мені більш товсту і довгу напрямну, поверх старої різьби нарізавши абияк нову. Про це вони мені не сказали ні слова. Напрямна взагалі не мала вільного ходу. Через це колодка перманентно і криво була трохи притиснута до диска, наслідок - перегрів, Проточка, заміна цапфи ... 2. Після заміни дисків, так само рекомендували поміняти кульову, я погодився, поміняли, але після робіт поїхав додому і з'явилася помилка на приборке. Поїхав діагностувати, сказали що помилка датчика положення рульового колеса і треба міняти «равлика» (підрульовий шлейф). «Майстри» навіть не звернули увагу на те, що кермо у мене згорнувся пристойно вправо. Улітку нова коштує близько 1500 грн, а за підсумком на розвалі мені сказали, що погано закручена кульова і збився розвал і за підсумком вивернуло кермо. Яким місцем вони дивилися я не розумію, але знаю точно, що нікому не можу рекомендувати цей «сервіс» і сам більше ніколи туди не приїду! Так само міняв зчеплення і в цьому горі місці і тепер навіть не знаю, чого мені чекати, так як могли поставити що завгодно і як завгодно, адже совісті у цих «майстрів» немає!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО дАР-АВТО?

СТО дАР-АВТО знаходиться за адресою вулиця Поліська, 7, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону СТО дАР-АВТО?

Зв'язатися з СТО дАР-АВТО можна за номером телефону +38 (067) 275-83-63

Як можна дістатися до СТО дАР-АВТО?

Дістатися до СТО дАР-АВТО можна за посиланням

Advertisements