Відгуки

  1. Наталия Несмашная ★★★★★

    Мені дуже сподобалось це сто, працюють швидко, якісно та ціна нормальна. В машині була заміна супортів, тормозної рідини, амортизаторів, троси ручника та пильників. Однозначно рекомендую

  2. Bubo Bubo ★★★★★

    Дуже Гарне СТО! Не раз виручали. Обслуговуюсь тут більше 6 років. Майстри з високим досвідом роботи, професійним ставленням до авто та людяним ставленням до власників. Завжди вслухають, поможуть або порадять як вирішити проблему. Приємно, що не напарюють того, чого не треба робити... Чітко працюють. Молодці. Власнику Велика Шана, що зміг підібрати такий Гарний колектив. Все частіше зустрічаю на цьому СТО сусідів, що живуть або працюють поруч, люди реально задоволені, радять один одному. Моя улюблена зміна Віталій та Микола. Справжні Профі!

  3. Yaroslav Shevchenko ★★☆☆☆

    Локація - ТОП. Ремонтувався тричі. Перший раз - заміна гальмівних. Все чудово. Майстер просто супер. Другий раз - також гальмівні, але задні (електронний ручнік). Все зробили швидко, чудово. Знову таки - майсер красава. Заїхав третій раз, попросив зробити развал-сходження (після заміни рульових наконечників). Був інший майстер. Залишив тачку. Через пару годин мене набрали , сказали щоб забрав. Я заплатив (роздруківку результатів не запропонували, а я і не наполягав, довіряв. Поїхав додому, ясно в дорозі стало, що розвал не робили. Авто кидає зі сторони в сторону. На ранок суботи заїхав на інше СТО, зробили розвал, все стало як треба. Висновки? Може був якийсь "підмінний" майстер, який просто забив на розвал. Не знаю. А так, автівки у них завжди є в боксі і працюють швидко. Ось ця історія з розвалом якось зіпсувала мені враження.

  1. Юрій Дерик ★★★★★

    Супер. Особливо механік Віталій та його напарник. Завжди намагаюся заїхати коли їхня зміна.

  2. Правова Допомога ★★★★★

    Рекомендую, все пройшло чудово.

  3. Andriy Trak ★★★★★

    Рекомендую, якісно, швидко та дешево.

  1. Максим Левицкий ★★★★★

    Чудовий сервіс. Нормальна ціна.

  2. Сергій V ★★★☆☆

    Поки не знаю. По телефону домовились, приїхав, кажуть перетелефонуйте через годину

  3. Yuri Yorij ★★☆☆☆

    Як і в багатьох СТО "лавочного типу" чітко сформованих цін на послуги не має... Заїхав в середині тижня дізнатися щодо заміни дисків з колодками на авто, назвали 400грн. По часу трішки не вийшло, заїхав через два дні, вже 500.. Поїхав далі, не поважаю такого...

  1. Віктор Мельніченко ★★★★★

    Ремонтуюсь на цій СТО вже більше ніж півтора роки, і за весь цей період один позитив, міняв тут все від ходової, заміни всіх рідин, заміни шин та інших робіт. Хлопці все роблять швидко і якісно, особливо хочу відзначити авто-слюсарів Олександра і Івана, до яких доречі дуже важко попасти на ремонт. Був у мене на цій СТО один випадок, якось Я приїхав сюди, щоб поміняти масло двигуна, а поперед мого авто, стояло авто БМВ-5, ну і хлопці Олександр і Іван міняли на цьому авто тормозні колодки, ну Я і запитую у власника авто, чому мовляв тут міняєш, а не в офіціалів, на що він мені дав таку відповідь, в офіціалів буде набагато дорожче, а якість не краща ніж на цьому СТО. Так що хто захоче тут поремонтувати своє авто , не пошкодує ні свого часу, ні грошей за ремонт. Кому цікаве це СТО рекомендую.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО''Краля і Ко''?

СТО''Краля і Ко'' знаходиться за адресою вулиця Васильківська, 28, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону СТО''Краля і Ко''?

Зв'язатися з СТО''Краля і Ко'' можна за номером телефону +38 (095) 147-81-00

Як можна дістатися до СТО''Краля і Ко''?

Дістатися до СТО''Краля і Ко'' можна за посиланням

Advertisements