Дуже не рекомендую. Приїжджав на перевірку авто перед покупкою. Ендоскоп, подивитись днище, підвіску, стан каталізатора. Довго дивились, сказали що все нормально з авто, ну крім кількох моментів. Поки я не попросив не хотіли видавати навіть папірець, на якому вказані дефекти по авто. Також кілька раз ще після перевірки підходив до менеджера доуточнювати моменти які мене цікавили, поки не будеш допитувати інформації не дадуть. При цьому до самого авто не пускають, щоб ти сам подивився яку машину купуєш. При цьому: 1. Коли підходив спитати за гальма - сказали все норм, просто трохи заржавіли, міняти не треба. По результатам перевірки на двох інших (нормальних) сто колодки і диски в коло під заміну. 2. Не помітили величезний поріз на колесах позаду, в результаті довелось купувати ще нову резину. 3. По днищу сказали що питань немає, хоча насправді є ржавчина, хоч і не критична. 4. Каталізатор взагалі не перевірили. В результаті вони нарахували дефектів на 35к, на цю суму я з власником приблизно і торгувався. А по факту ще попав на заміну гуми, колодок і дисків в круг, чистку і антикор днища. Це поки ще щось не вилізло. Хоча ці базові моменти, я вважаю, може навіть низькокваліфікований майстер помітити коли авто на підйомнику. Ще двічі звʼязувався з менеджером по вайберу, відповідає неохоче, після кількох повідомлень просто перестає відповідати. Одним словом не рекомендую, не витрачайте свій час і кошти, знайдіть інше сто. На фото за 3 хвилини написаний на колінці «звіт» по 5ти годинній перевірці.
Фотогалерея
Відгуки
-
Andrii Parkhomenko ★☆☆☆☆
-
Антон ★★★★★
Чудове СТО, був приемно здивований якістю та швидкістю ремонту мого фольксвагена) Швидко знайшли проблему та вирішили її, вдячний майстрам та менеджеру Володимиру що вів мене по ремонту, все чітко та зрозуміло особливо для таких чайників як я, які не розуміються в автівках) Сподіваюсь на подальшу співпрацю.
-
Михайло Тимків ★☆☆☆☆
Не рекомендую користуватися даним автосервісом, маю обґрунтовані висновки. Перебував у відрядженні у Києві на машині Volkswagen Touran, вибив у мене чек по зовнішньому освітленню, візуально не знайшов яка лампочка перегоріла тому вирішив звернутися на СТО, найближчий автосервіс був саме Samurai. Отже заїхав до них вказав що у мене такий чек вони провели діагностику потім більш детальну діагностику у висновку вказали шо у мене з освітленням все впорядку а той чек вказує на клапан регулювання тиску наддуву турбіни. Я погодився шо таке може бути але вирішив той клапан вже замінити по приїзду додому. Удома знайомий автоелектрик знайшов проблему у чеку, проблема була саме в зовнішньому освітленні шо і відповідало тому чеку, замінили перегорівшу лампочку і чек зник. Отже мій висновок такий, Samurai car service station не компетентні або шахраї які не здатні усунути елементарну поломку виявити і замінити перегорівшу лампочку. Натомість мені провели діагностику на солідну суму, несправність не виявили а для вигляду роботи протримали мою машину на сервісі 2 години і вписали у квитанцію якусь сторонню поломку якої у мене не було.
-
Максім Кучер ★★★★★
Гарне СТО. Швидко прийняли машину на ремонт і через пару днів забрав її. Рекомендую цей сервіс.
-
Samanta Kotcyk ★★★★★
Якісно, швидко, дорого) знайдуть причину поломки і вирішать її. Завжди привітний персонал і завжди ідуть на зустріч! Рекомендую!
-
Тая Воронцова ★☆☆☆☆
Доброго вечора. На цій станції ремонтував машину мій чоловік уже не перший раз і скажу відверто ми звернулись до Вас тільки із за того що перший раз було все чудово на цей раз ми просто обуренні. І будемо діяти рішуче. Ми звернулись щоб зробили повністю капітальний ремонт двигуна. В ітозі ми маємо те , що половину нам просто нічого не замінили із запчастин які ми закупили. Машину віддали не відремонтовану, стало ще гірше після ремонту чим до нього. Вона вся димить і не їде. А за це все взяли не маленьку суму. Приймав машину Володимир а ремонтував Єгор. Я просто обурена такою халатністю ваших працівників. В акт виконаних робіт вписали позиції щоб ми оплатили, а самі їх не замінювали. То за що ми повинні платити?? Коли ми сказали щоб вони доробили наше авто, нам відповіли що вони просто не хочуть. Ми сказали щоб вони зняли з машини газову установку, замість того щоб норм зняти її вони просто порізали всі проводи. Я просто шокована халатністю. Кого ви берете на роботу??? На машині встановлена дорога музика саббуфер коли знімали газ відрізали провід від саббуфера . Як так можно? Вони без рукі у вас. Ця музика коштує грошей взагалі то. Я скажу одне нікому не пораджу вашу станцію ніколи. І це все ми просто так не залишимо.
-
Юлій Пустовий ★★★★☆
Звернувся для комп'ютерної діагностики вартість 200 грн дуже порадувала. Попередньо записався. Оформили машинку, забрали нажаль маніпуляцій не бачив кажуть помилка не скидається. Зробили швидко виявили проблему в шлейфі запропонували новий під замовлення 2900 грн. Є сумніви що в ньому проблема, після діалогу з представником дійшли згоди що роблять нову діагностику знімають і перевіряють шлейф. Записався на новий день приїду ще раз. Зовнішній вигляд 5 гугл карти 3. Оперативність 5.
-
Евгений Ратушнюк ★★★★★
Професіонали а своїй справі, радує відношення до клієнта та швидкість робіт.
-
Dirs foks ★★★★★
Даже гарне СТО. Обслуговую авто на цьому СТО вже 8 років. Класні фахівці. Помірні ціни.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Samurai car service station?
Samurai car service station знаходиться за адресою вулиця Інженерна, 1, Київ, Україна, 01013
Який номер телефону Samurai car service station?
Зв'язатися з Samurai car service station можна за номером телефону +38 (063) 288-80-08
Як можна дістатися до Samurai car service station?
Дістатися до Samurai car service station можна за посиланням