Відгуки

  1. Gustav Weiss ★★★★★

    Колодки заїхав поміняти на GLS. Сподобався підхід власника до організації роботи автомайстерні. Досить чітко, злагоджено і професійно.

  2. Ольга М ★★★★★

    Заїхала сюди на евакуатор, а вже через пів години поїхала своїм ходом) і це ввечері в суботу! Робота була не складна, але такий сервіс треба ще пошукати) тому тут всі 5 зірок!

  3. Александр Бессараб ★☆☆☆☆

    Звернувся до сервісу з проблемою пошкодженого заднього бампера. Домовилися стосовно ціни, після завершення робіт, ціна піднялася на 10%. Коли встановили бампер було виявлено відсутність заглушок, які пообіцяли доставити, потім сказали, що їх взагалі не було. Вдалося домовитись щоб їх відправили новою поштою, але прийшов брухт який не підходить. Тепер ніхто не відповідає на повідомлення. Мораль: перевіряйте авто після таких ремонтів у таких людей.

  1. Ярослав Шатун ★★★★★

    Зайшов якось до гаражів — думав просто подивитися, а вийшло, що вже другий рік працюю тут. Не знаю, що поламалося швидше — моя машина чи мій графік) СТО — топ, хлопці знають, що роблять

  2. Марина Гарасько ★☆☆☆☆

    Доброго вечора! Хочу поділитися своїм негативним досвідом. В мене не працював склопідіймач на Нісан Жук. Мені не знімаючи карту дверей сказали що в мене зламаний моторчик. Робота 2к і деталь б/у 5500. Я відмовилася. Заїхала на інший сервіс виявляється в мене не працювала позаштатна деталь (доводчик) його зняли і все працює. Заплатила 1500. Бережіть себе і консультуйтеся з іншими спеціалістами.

  3. Andrii Kovalets ★★★★★

    Чудове сто. Треба було швидко зробити заміну масел та фільтрів, хлопці молодці, нормально роблять

  1. Bohdan Kishchuk ★★★★★

    Крутий сервіс, були проблеми з ходовкую в Audi Q7, машину треба було терміново, хлопці постарались зробили все дуже якісно і швидко)

  2. Іван Кузьмінський ★★★★★

    Звертався з приводу зменшення рівня гальмівної рідини в бачку: швидко діагностували причину (гроші за це не брали), на другий день зранку приїхав на ремонт. Самостійно знайшли деталі, замінили, долили гальмівної рідини, прокачали систему. Всім задоволений. Окрема подяка власнику Ярославу за приємну комунікацію і оперативність.

  3. Наталья Олишевськая ★★★★★

    Дуже сподобалося обслуговування. Професіонали своєї справи. Звертають увагу на найдрібніші деталі які не помічали офіційні дилери. Дуже задоволена організацією роботи та якості. РЕКОМЕНДУЮ!

  1. Наталка Багрій ★★★★★

    Дуже приємний персонал та швидке й чесне обслуговування!! Були на СТО вперше і враження приємні! Буду радити знайомим

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО Mafiaservice?

СТО Mafiaservice знаходиться за адресою С, вулиця Соломії Крушельницької, 2, Київ, Україна, 07301

Який номер телефону СТО Mafiaservice?

Зв'язатися з СТО Mafiaservice можна за номером телефону +38 (050) 700-38-55

Як можна дістатися до СТО Mafiaservice?

Дістатися до СТО Mafiaservice можна за посиланням

Advertisements