Швидко все зробили, дякую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Андрій Біденко ★★★★★
-
Тарас Бондаренко - Комплексний ремонт квартир Київ ★★★★★
Якось вдень під час руху, вибило помилку, їхав як раз на жк теремки, глянув по Гуглу сто, подзвонив, пояснив, доїхав, за дві години полагодили. Дякую. Рекомендую
-
Roman Dudarenko ★★★★★
Топове СТО . Рекомендую Завіз на ремонт ходової і деяких своє авто Діагностика . Чіткі рекомендації та пропозиції 48 годин . Все готово . Чітко , якісно, за адекватні гроші !
-
Адам Гайдайчук ★★★★★
Хороше СТО, багато боксів та послуг, ціни середньоринкові, десь завжди буде дешевше але тут комфортно. Бувало що відмовляли від ремонту через недоцільність і вказували на першопричину за що і повертаюся сюди знову зі своїм 20 річним відром
-
Виктория Попова ★★★★★
На інших сто рахували 30т, а тут зробили за 13. Швидко, роблять для людей. Заїхала до них по рекомендації знайомих, так як на попередньому сто навішували відверту пургу.
-
Dogsla ★★★★★
Хороше СТО, завжди їду сюди якщо потрібно щось зробити. Мінус - немає електрика.
-
Aleksandr Basarab ★★★★★
При виїзді з Київа трапилась неприємність – датчик рівня масла видав попередження про несправність, а попереду ще 350 км! На щастя, знайшов в інтернеті це СТО (не уявляю, як раніше люди без інтернету жили???), зателефонував. Майстер вислухав проблему, одразу уточнив важливий момент щодо несправності і запросив на СТО для огляду і технічної допомоги, при цьому детально роз'яснивши як доїхати, благо, недалеко. На станції одразу 2 майстра оглянули авто і визначили ймовірну несправність (таки датчик масла). Порадили їхати далі і здійснити ремонт вже на місці, тому що заміна датчика потребує певних витрат часу. Так ми і зробили, і все було гаразд! Підводячи підсумок, визначаю, по-перше, професійність, по-друге, оперативність (не чекали жодної хвилини), а по-треттє, людяність! (не взяли ні копійчини, хоча могли би). Погодьтеся, сукупність таких характеристик зараз рідко зустрінеш, і, однозначно, заслуговує найвищої оцінки і найкращих рекомендацій! Дякую, хлопці! P.S. Вибачте за багато тексту, хотілось поділитись враженнями!
-
Petr Zozul ★☆☆☆☆
Не рекомендую, нічого в авто не регулювали, і взяли 400гр, на зауваження , просто відповіли, " а вы знаете сколько стоит оборудование"....
-
Андрій Маззін ★★★☆☆
Начебто щось роблять, але все мовчки. Ні рекомендацій, ні слова про усунення виявлених недоліків (робив розвал)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автолінія?
Автолінія знаходиться за адресою вул. Академіка Заболотного, 13, Київ, Україна, 03143
Який номер телефону Автолінія?
Зв'язатися з Автолінія можна за номером телефону +38 (097) 777-18-53
Як можна дістатися до Автолінія?
Дістатися до Автолінія можна за посиланням