Були проблеми з кондиціонером. А точніше після заправки за 3-5 днів повністю витікав хладагєнт ("фрєон"). Вирішив заїхати на дане СТО на ремонт. По перше там немає конкретики що де і куди. Потім майстра довго чекати. Прийшов майстер і почав напарювати що авто треба лишати щонайменше на 2-3 дні, щоб вони розібрали пів системи під капотом, а якщо не поможе то розбиратимуть торпедо. І ціна від 3к за найкращий варіант (+оплата за фрєон), але нічого сказати не можуть бо все погано і треба дивитись і тоді буде ясно що з ціновою політикою. У результаті поїхав на Соф. Борщагівку де на придорожному СТО посміялись з моїх очікувань ремонту упродовж 3 днів, за годину вже виявили тріщину в одній з трубок і за наступні 3 години розібрали де треба (за фарою), все спаяли, заправили і віддали. При цьому з цінником у 1700 грн.
Фотогалерея
Відгуки
-
Alex L ★☆☆☆☆
-
Назарій Мороз ★☆☆☆☆
Не рекомендую дане СТО. Був на заміні стартера. Із не приємних нюансів, була узгоджена одна сума, по факту роботи вона була інша і про це ніхто не попередив. А також стартер не надійно прикрутили і відходили контакти час від часу. Тому довелося знову везти на СТО, щоб виправили. Також ціни завищені, тому не їхав би сюди наступного разу.
-
Сергій Борилюк ★☆☆☆☆
Ціни завищені і не відповідають вимогам нормального Сто . Працівники не змогли точно знайти причину поломки мого авто,називали багато можливих варіантів ,що це може бути ,сказали що потрібно робити турбіну , поїхав до турбінщика він сказав що вона в нормі , добре що в них не робив турбу, викинув би гроші на вітер Не рекомендую це Сто
-
Дмитро Переходько ★☆☆☆☆
Робили над машиною не слюсар а студенти без освіти зібрали двигуна кольца на поршень поставили з кусків і не в правильному положенні вибирати СТО не рекомендую одним словом гроші заплатив а мотор в авто уграли... Подумайте над вибором для ремонту авто!!! Фото з їхньої роботи над головою!
-
Oleksa Bragarnyk ★☆☆☆☆
Пройшов ТО під девізом "ну ето вам нє надо" Наступного дня після ТО "здихає" акумулятор, совпаденіє? Люди вони може й хороші, але до них більше не хочу. Суб'єктивна оціночна думка
-
Андріана Коваль ★★★★★
Чудове СТО!Працівники майстри своєї справи!Рекомендую!
-
Сергій Шаповал ★☆☆☆☆
після того як на діагностиці двигуна мені майстер сказав що в мене стоїть цеп грм а не ремінь, я зрозумів що більше сюди не звернусь. двигун к4м, меган 2
-
Денис Свириденко ★☆☆☆☆
Записався на діагностику, приїхав, сказали приїхати через пару годин. Приїхав, чекав ще годину. Записався на заміну мастила, приїхав, сказали у них прибирання , приїхати наступного дня. Набрав наступного дня, сказали передзвонять, і ніхто не не передзвонив. Не рекомендую тим, хто цінує свій час, скотське відношення до клієнтів
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса СТО " Теремки"?
СТО " Теремки" знаходиться за адресою ул Заболотного Академика, 124/2, Київ, Україна, 03143
Який номер телефону СТО " Теремки"?
Зв'язатися з СТО " Теремки" можна за номером телефону +38 (093) 219-50-51
Як можна дістатися до СТО " Теремки"?
Дістатися до СТО " Теремки" можна за посиланням