Відгуки

  1. Ihor Balimasov (DwarfBalin) ★☆☆☆☆

    Найгірший досвід шиномонтажу за весь час. Співробітник запізнився на 10 хвилин без жодного пояснення чи вибачення. Допомоги з вивантаженням і завантаженням коліс не запропонували. Спочатку мала приїхати моя дружина з пошкодженою рукою - я не уявляю як би вона сама з цим впоралась. Окремо дивує різниця в ціні: по телефону озвучили 1500 грн, а під час оплати сума вже стала 1800 грн без пояснень. А остаточно зіпсував враження агресивний тон співробітника, який висловлював невдоволення тим, що я затримався з виїздом на 2 хвилини пізніше, бо в цей момент я підключався на важливу робочу зустріч. Не рекомендую цей сервіс, якщо цінуєте свій час, комфорт та нерви.

  2. Виталтй Евтушенко ★☆☆☆☆

    Заїхав замінити оливу в двигуні. Прийомщик загнав авто в бокс який знаходиться позаду сто, відповідно можливості подивитись як проходить процедура не було. Ну думаю ну що може статись це ж просто замінити оливу ну максимум 20хв. Стояв чекав на вулиці 40хв. Після чого прийомщик приганяє авто плачу 700грн що є дуже не дешево (авто шкода фабія) це просто заміна оливи і масляного фільтра. На інших сто зазвичай залишок мастила кладуть в багажник, тут не поклали. Після запитання чому так виносять пусту каністру і кажуть що залили все. А по мануал 3.2л. Витягнув щуп а там набагато вище максимуму. З суперечками авто повернули в бокс і злили 500грм в каністру і ше грам 150 поки зливали розлили. І всеодно трохи вище максимум. І от тепер я взагалі думаю а чи замінювали мені її чи просто долили якоїсь незрозумілої оливи, а мою просто злили собі. Тепер знову треба замінювати оливу щоб бути впевненим що все ок. До цього був тут лише раз, робив розвал все було на вищому рівні. Після такого випадку більше сюди не приїду. А якби я приїхав з 5л каністрою то напевно всі 5л залили б.

  3. Александра Давидчук ★★★★★

    Зробили те, що не могли на попередніх 4-х сто. Чудові спеціалісти які виправлять помилки інших «спеціалістів

  1. Мар'яна Айрапетян ★★★★★

    Хочу поділитися своїм досвідом обслуговування в цьому автосервісі. Звертався для ремонту двигуна – роботу виконали швидко, професійно та якісно. Механіки детально пояснили, що саме було зроблено, і дали корисні поради щодо подальшої експлуатації авто. Ціни приємно здивували – усе прозоро та без прихованих платежів. Рекомендую цей сервіс усім, хто цінує надійність та професіоналізм!

  2. Kira Kravchenko ★★★★★

    Дуже задоволена роботою СТО AUTOVIM! Обслуговування на високому рівні — майстри ввічливі, усе пояснюють зрозуміло. Роботу виконали швидко та якісно, ціни адекватні. Приємно, коли до клієнта ставляться з повагою. Рекомендую всім, хто шукає надійний автосервіс поблизу Києва!

  3. Петро Музиченко ★★★★★

    Поки все добре. Авто полагодили, поводяться ввічливо.

  1. Игорь Тихончук ★★★☆☆

    Замінили пильники рульових тяг, зробили розвал, наче все добре, Коли дійшло до розрахунку озвучили суму на 40 відсотків більшу за попереньо домовлену. додаткових робіт не робили. Після написання відгуку, чарез 10 днів зі мною зв'язалися представники СТО та повернули різницю між домовленою сумою та оплаченою.

  2. R R ★★☆☆☆

    Порахували 360 за 2а колеса. Тобто доплюсували за профіль не 25 а 50 грн. В прайсі вказано +25 прикріпив скрін зі сайту

  3. ltdnadris ukr ★☆☆☆☆

    Аферисти. По перше я приїхав на розвал сходження вони не змогли відкрутити болти. По друге взяли гроші за діагностику яку вони не проводили і я її не замовляв. Не рекомендую. Аферисти обслуговування на мінусі.

  1. Михайло ★★★★☆

    Робив розвал, записувався, 400грн., зробили швидко, 4 за те що нема електрика нажаль.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО "AUTOVIM"?

СТО "AUTOVIM" знаходиться за адресою вулиця Київська, 2-б, Гатне, Київська область, Україна, 08160

Який номер телефону СТО "AUTOVIM"?

Зв'язатися з СТО "AUTOVIM" можна за номером телефону +38 (067) 244-53-33

Як можна дістатися до СТО "AUTOVIM"?

Дістатися до СТО "AUTOVIM" можна за посиланням

Advertisements