Вітаю! Хочу подякувати, що в наш час існують такі відповідальні, чуйні та високопрофесійні фахівці як Дарія Садигова! Впродовж тривалих років ми всією сімʼєю завжди обираємо Медіон для спостереження за щитоподібною залозою та серцем. Ходимо тільки до Садигової! І це великий джекпот, що в нашому невеликому місті є такі фахівці. Даріє Юріївно, сподіваюсь Ви це побачите! Низький Вам уклін! Дякую!
Фотогалерея
Відгуки
-
Alexander Seroshtanov ★★★★★
-
Марина ★★★★☆
Знімаю зірку за таймінг , якого не існує . Була записана на МРТ на 12:10 , прийшла раніше , як і попросили . В результаті чекала 40 хвилин і тільки мого запитання до адміністраторів мене чудом впустили наступну ( хоча перед цим заходили , люди , які прийшли пізніше ) Загалом процедура ок , медсестра вводила контраст швидко професійно ( мені , нажаль , є з чим порівнювати ) . Дивний момент чекати в кабінці для переодягання своєї черги , там же метр на метр , можна і клаустрофобію заробити за ці 5 хв
-
Діана Рябкова ★★★★★
Публікую відгук залишений моєю мамою: Хочу висловити слова подяки лікарям та персоналу медичного лікувально-діагностичного центру «Медіон» за професіоналізм, людські якості та ставлення до мого Батька, який знаходився на лікуванні, та до нас, його родичів. Лікарі проявили уважний та професійний підхід, робили все можливе, щоб рятувати життя, та полегшити стан хворого, медперсонал надавав належний догляд та турботу. 24/7 підтримувався зв’язок з нами. Особливо щира подяка лікарям: Мельник Лілії Миколаївні- лікарю з медицини невідкладних станів та Криворучко Івану Григоровичу - лікарю- пульмонологу !!!!!! З перших днів ми відчули не лише високий рівень професіоналізму, а й надзвичайну людяність, чуйність, терпіння та щире бажання допомогти. Дякую за уважне ставлення до Батька, підтримку в найтяжчі моменти та готовність боротися разом за життя. Ставлення Лілії Миколаївни та Івана Григоровича до пацієнтів — це не просто робота, це поклик серця. Кожне слово — з турботою, кожне рішення — виважене, з урахуванням стану хворого та переживань. Завдяки їм з’явилася надія там, де здавалося, її вже не було. Щиро вдячна за все, що вони робили. З безмежною вдячністю і побажанням успіхів колективу центру «Медіон» в їх нелегкій,але такій важливій праці, Алла Р.
-
Юлия Гальченко ★★★★★
Хочу щиро подякувати відділенню хірургії Медіону за професіоналізм, турботу та людяність. Особлива подяка лікарю Максименку Олександру Сергійовичу за майстерність, уважне ставлення до донечки та підтримку на кожному етапі лікування. Також висловлюю велику вдячність анестезіологу за чуйність, спокій та турботу , завдяки яким процедура пройшла комфортно та безпечно. Дякую вам за вашу працю, терпіння та щоденну відданість своїй справі! Дякую за турботу персоналу і чудове харчування , донечка не відчула ніякого дискомфорту ❤️
-
Тетяна Г. ★★★★★
Бабець Олександр Геннадійович - чудовий лікар-стоматолог-хірург і чуйна людина. Внаслідок травми, я в буквальному сенсі втратила півобличчя. Цей Фахівець акуратно зашив порвані тканини й повернув вибитий зуб на своє місце. Його поради щодо догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах були надзвичайно ефективними. Лікар дуже привітний, уважний, все пояснює зрозумілою мовою. Надзвичайно вдячна за професійну медичну допомогу!
-
Лиза Прилуцкая ★★★☆☆
Прошу опублікувати відгуки від тих, хто звертався до лікарів гастроентерологів! Медичний центр по якості обслуговування і професіоналізму заслуговує оцінку: задовільно! Ціни кусаються, а здатність лікарів поставити вірний діагноз низька! Біохімічний аналіз крові 730 гривень! Власники "Медіону", більшість людей отримують мінімальну оплату праці, звідки такі нереальні ціни? Раджу керівництву все таки переглянути цінову політику свого центру і брати на роботу лише лікарів - професіоналів!
-
Oksana Bashkirtseva ★☆☆☆☆
Зробила повторне МРТ у цій клініці, щоб відслідкувати динаміку. До обслуговування питань не виникло, але до самої політики компанії: 1. Необхідно ще доплатити за знімок 100грн 2. Мені необхідно було відправити результати декільком лікарям, тому я попросила відправити їх на електронну скриньку, а ця послуга виявляється коштує150грн!!! за кожен результат... Клацнути двічі мишею 150грн... Справа не в грошах, справа в ЖЛОБСТВІ! Дякую, що не взяли гроші за пакетик та файл, у який кладуть результати... 3. Один з дисків не відкрився...на що адміністратор відповіла: "Це повинен відкривати лікар, там спеціальна програма"...А хто компенсує витрати, якщо я поїду в Київ, а в лікаря теж цей диск не відкриється? . Взагалі то 21 століття, всі результати відправляють на пошту вже давно, без проблем та БЕЗКОШТОВНО)) ...дивно, що така, на перший погляд, солідна клініка веде таку політику (
-
Вика Беляченко ★☆☆☆☆
Не професіоналізм лікаря, Степаненко Олександра Григоровича, просто зашкалює. Діалогу з хворим немає, неввічливе ставлення (хамство), обслуговування (вірніше консультація з. Ok Google), запитання у дитини по поводу антибіотика це просто п... Від гнійної ангіни було назначено: Дрібне пиття Фортеза спрей (для пшикання в горло) Сорцеф 400 Ефералган І все .... Це при гнійній ангіні ( А де пробіотики, де полоскання На останок взагалі мене убило:"Можливо вам краще таки поїхати в інфекційну лікарню? " Не рекомендую взагалі звертатися до такого лікаря (
-
Яна Вовк ★★★★★
Медіон-це медичний центр,де дійсно піклуються про своїх пацієнтів та надають якісну медичну допомогу.Хочу подякувати невропатологу Аліні Петрівні Гапонюк,до якої я час від часу звертаюсь за допомогою.Це лікар,який дійсно знаходиться на своєму місці,лікар з великої літери...вона завжди вислухає,проведе якісне обстеження,призначить мінімум ліків,але щоб був максимальний результат.Після призначначеного лікування завжди підтримує пацієнта та цікавиться ним. "Аліночка Петрівна, дякую,що ви є"!❤️
-
Dmytro Kramar ★☆☆☆☆
Жахлива клініка. Не рекомендую нікому. Сервіс (точніше його відсутність) налаштований на викачування грошей з клієнтів. Приїхали до Полтави, щоб зробити КТ і флюрографію. Попередньо повідомили, що результати вишлють на пошту (як у всіх адекватних клініках). На пошту прийшов тільки опис лікаря без знімків. На прохання вислати знімки - приїжджайте до клініки, платіть 150 грн і отримаєте диск з фото. По-перше, ну який диск у 2021 році? Зараз навіть ноутбуки не випускають з оптичним приводом. По-друге, ну невже не можна вислати знімок, який уже зроблений і збережений, клієнтові на пошту? Що, коли людина не в Полтаві, а уже в іншому місті? Справа не в 150 грн за фото, а в самому відношенні до клієнтів. До слова за обидві послуги було сплачено в сумі 1300-1500 грн. Я не надіюсь, що клініка якось відреагує на мій відгук. Хочу, щоб потенційні клієнти знали, як з ними будуть поводитись.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Медіон?
Медіон знаходиться за адресою Сінна вулиця 37, Шевченківський район, 36000 Полтава, Полтавська область, Україна
Який номер телефону Медіон?
Зв'язатися з Медіон можна за номером телефону +38 (080) 050-90-03
Як можна дістатися до Медіон?
Дістатися до Медіон можна за посиланням