Відгуки

  1. Marina ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. Відвідували лікаря ортопеда, він був обкурений, смерділо цигарками. Запропонували одразу розписати щоранку якісь масажі не зрозумілі. а як пізніше виявилося у дитини генетичні порушення та ендокринологія і це впливає на спину. ніякої допомоги чи натяків з чого нам потрібно почати не відбулося.намагання викачати гроші

  2. Светлана Поливцева ★★★★★

    Я дуже вам вдячна, що ви у нас є. Дійсно, лікар від Бога! Перший раз звернулася в цю клініку у 2021 році, була душе в поганому стані. Після відвідування клініки Росток, три роки забула, що болить. Сьогодні знову звернулася до цього лікаря. Дякую, що ви досі команда. У клініці гарна атмосфера.

  3. Яся Порожнякова ★★★★★

    Лікую тут свою спинку вже другий рік. Спочатку огляд і корекція у лікаря Абрамова, а потім массажі. Була у Анастасії, зараз періодично раз в неділю у Микити. Приємний персонал, і сервіс, ціни як по місту. А головне якісь виконання масажу, скажу що довго шукала людину з нормальними знаннями у цій сфері. Задоволена.

  1. Елена Соловьева ★☆☆☆☆

    Якби можна поставити з мінусом, поставила б. Масажист Олена (на мою) це морок. Вона ліктями робить масаж. Після третього сеансу у мене з'явився набряк уздовж хребця. Я їй говорила що мені боляче. Реакції ніякої. Результат два тижні в лікарні, купа уколів, і тисячі витрачених грошей.

  2. Саша Онищенко ★★★★★

    Рекомендую центр Росток.Все сподобалось ,Абрамов досвідчений професіонал. Лікарі знають свою справу, чудові массажисти.Давно турбують болі в спині,пройшов курс массажу у Вадима,стало краще,рекомендую! Також хочу подякувати адміністратору Марині за електрофорез! Взагалі сама атмосфера в Ростку дуже приємна,буду звертатись й надалі! Бажаю здоров'я,процвітання і вдячних клієнтів!

  3. Олександр Онищенко ★★★★★

    Рекомендую центр Росток.Все сподобалось ,Абрамов досвідчений професіонал. Лікарі знають свою справу, чудові массажисти.Давно турбують болі в спині,пройшов курс массажу у Вадима,стало краще,рекомендую! Також хочу подякувати адміністратору Марині за електрофорез! Взагалі сама атмосфера в Ростку дуже приємна,буду звертатись й надалі! Бажаю здоров'я,процвітання і вдячних клієнтів!

  1. Marina Stepanenko ★★★★★

    Звернулася в "Росток" з болем в спині та гомілково-стоповому суглобі. На рецепції вперше зустріла привітна адміністратор Марина. Лікувалася у лікаря Вадима Станіславовича. Після консультації та обстеження були поставлені діагнози. Я отримала повний курс лікування, після якого все, що турбувало довгий час зникло!!! Дуже дякую медичному центру, особливо лікарю Вадиму, за якісне, професійне та швидке надання допомоги. Всім знайомим раджу і буду радити звертатись саме до вас!!!

  2. SAMSUNG J510h ★★★★★

    Проходжу лікування з квітня цього року. У мене протрузии і грижа. Після уколів, масажу і плазми - я почала себе відчувати чудово. Масаж робила у Тані і Іри (рекомедую !!!). Лікарі Іван Олексійович і Вадим Станіславович - фахівці своєї справи. У кожного я робила корекцію спини, лікування призначив Іван Олексійович. Результати МРТ дивився кожен лікар, і призначення лікування було у кожного ідентично. Дуже привітна дівчина адміністратор - Марина. Дану клініку рекомендую всім своїм знайомим і близьким. Сама дуже багато раз їздила "вправляти" диски, а коли прийшла до Івана Олексійовичу, зробила МРТ, виявилося, що потрібно лікувати протрузії і грижу. Лікування потрібно продовжувати - робити масаж і плазму два рази в рік. Але це того варте. Зараз я відчуваю себе добре. Лікування буду продовжувати тільки в цій клініки. Рекомендую лікарів і фахівців, які роблять масажі. Я дуже задоволена результатами лікування. Величезне дякую.

  3. Антон Нерозя ★★★★★

    Хотів би висловити велику вдячність лікарю Абрамову Івану Олексійовичу! Дійсно спеціаліст, який знає свою роботу, любить свою роботу і робить свою роботу, як професіонал. Звертався вже не одноразово, коли отримував різні травми: робили корекцію, «плазму» (особливо рекомендую), та проходив курс масажів (за що окремо вдячний масажистам Вікторіям) і завжди залишався задоволений!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Росток?

Росток знаходиться за адресою вулиця Степового Фронту 29, Шевченківський район, 36000 Полтава, Полтавська область, Україна

Який номер телефону Росток?

Зв'язатися з Росток можна за номером телефону +38 (097) 522-18-18

Як можна дістатися до Росток?

Дістатися до Росток можна за посиланням

Advertisements