Пиши відгук, не дочекавшись виселення. 23 година і я слухаю на 4-му як на 6-му поверсі в ресторані гупає музика. На 5-му просто неможливо перебувати. Дуже дуже шумно і цінова категорія та ж сама на кілька таких по рівню готелей. Чому я плачу за шум, коли я хочу в спокої відпочити, особливо коли ночі і так важкі в країні? Так, персонал попередив під час бронювання про те, що буде один вечір шумно , але коли при заселенні при оплаті , повідомили, що буде шумно і в наступні 2 вечори. Мені дуже шкода, що я не подивилася відгуки в Гугл перед тим як бронювати готель. Номерний фонд старий. Подряпані стіни. Зломаний був душ. Літня вода, яка не нагрівалася. Прибирання: більш менш, але було здивування, коли я виявила брудні стакани , які просто були перевернуті ніби чисті. Ресторан має непогану їжу, але завищені ціни як на такий сервіс, їжу та пропалені дивани, та синтетичні серветки. Єдине позитивне в цьому готелі - це наявність тренажерного залу. Все. Нікому не рекомендую. І сама не повернусь.
Фотогалерея
Відгуки
-
Maria Vasylets ★★☆☆☆
-
Nastia ★☆☆☆☆
До офіціантки питань немає, дуже привітна. До кальʼянщика питань багато. Попросили кальян, щоб відчувався смак(насичений), він сказав що може бути манго. Ок. Приносить. Кажу : я не відчуваю смаку зовсім. Подруга каже: я також не відчуваю. Чуємо відповідь: я відчуваю смак, не знаю…. Кажемо: переробіть, будь ласка.Каже : я перероблювати не буду, ви самі сказали манго, я зробив. Або я лишаю, або забираю. Кажемо: принесіть меню кальяну. Каже : в нас немає меню, кажіть що хочете а я зроблю. Через гучну музику я говорила голосно, щоб він почув, а він : чого ви підвищуєте голос, я вам не друг це по перше …. (і далі те саме) Це нормально? Це клієнтоорієнтованість? В результаті, як ми його розкурили, то він став нормальним, але розкурити його повинен кальʼянщик а не ми! Ми заплатили для того, щоб насолоджуватися відпочинком, а не на зауваження вислуховувати невдоволення працівника закладу! (08.09. 23:00)
-
Євген Мрозек ★★★★☆
Розкішні кімпати. Гарна і головне дуже чиста душова кімната. 2 ресторана в будівлі. Смачний індивідуальний сніданок на терасі у ресторані. У пішій доступності до всіх місць. Раннє заселленнє о 5 ранку з доплатою Але знизу під кімнатами караоке-бар. А зверху ще один ресторан, де святкувалось весілля. Баси було чути до 4 ранку. Видавали берюші
-
Андрій Кобилецький ★★★★★
Один з найкращих готелів Луцька. Єдиний дискомфорт - це музика з караоке, яку трішки чути в номері. Все інше - супер.
-
Сержик ★★★☆☆
Отель класний, номер сучасний все виконано із смаком. Шумоізоляція потребує вдосконалення, цілу ніч слухати "Ааа.. Бєлий лєбєдь на пруду.. " це ще то випробовування. Ресторан на 6 поверсі потрібно попрацювати із персоналом (принесли додаткові блюда, які ніхто не замовляв, або взагалі не ті блюда, що замовляли) рекомендація: хоча б навчили офіціантку після замовлення прочитати для уточнення ще раз замовлення, щоб не було таких неприємностей. З приводу кухні..повара потрібно міняти, - стейк медіум, ребра і скумбрія це просто жах, кусок вугілля(чорні обвуглені блюда), офіціантки відповіли, що це так на дровах готується, вони мають бути тільки такі... цікава позиція..
-
Galina Savina ★★★★☆
Смачна кухня, чудовий персонал. Треба зважати при заселенні, що буде гримати у номерах, тому потрібні бірюші. Так як на 2 поверсі караоке до світанку!!!! У нас був дуже неприємний казус, але слава Богу все обійшлося без серйозних наслідків. Нам повернули кошти за 1 добу. Адміністратор, яка була на зміні відпрацювала на всі 100%. Дякуємо вам, за комфортні номери і професійність.
-
Kseniia Sumarieva ★☆☆☆☆
Дуже гарний і стильний готель, я парковка Але на цьому все хороше закінчується. 1) Дуже шумно вночі. Я боюсь уявити чим думали, коли вирішили зробити номери на 5 і 4 поверхах, клуб на 6-му, караоке на 2-му. Всю ніч слухали російську попсу, гоцання і біти, які неможливо приглушити бірушами, які "дбайливо" лежать в номері. В готелі відпочити неможливо. Вже будучи в там я перечитала всі відгуки, які залишали в Google Reviews і можу з власним досвідом стверджувати, що керівництву байдуже. 2) Якась незрозуміла жадібність до розеток. В номері стандарт плюс всього 2 доступні. Але одна біля ліжку, інша на підлозі біля дверей. В люксі три. 3) В номері погано зливалась вода в душі, що призвело до затоплення всієї ванної кімнати. Нам відмовлялись прибирати. 3) Оціночне відношення і жахливе ставлення. Ніколи в житті в готелях, де Я сплачую за перебування, а не мені, мене не проводили так нахабно оцінюючим поглядом, бо я не була вдягнута в гучі-хуючі або щось подібне. Після сніданку, замість питання "Вам принести рахунок?" нас запитали "Ви розраховуватись сьогоді плануєте чи ні?!". Не дуже якісні продукти в стравах для сніданку. Замовляли French day, було погано трьом людям.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса MOJO Boutique hotel?
MOJO Boutique hotel знаходиться за адресою Ковельська вулиця, 16, Луцьк, Волинська область, Україна, 43016
Який номер телефону MOJO Boutique hotel?
Зв'язатися з MOJO Boutique hotel можна за номером телефону +38 (073) 737-60-60
Як можна дістатися до MOJO Boutique hotel?
Дістатися до MOJO Boutique hotel можна за посиланням