Про нас

Уважні лікарі та адекватні ціни; пацієнти відзначають безболісні маніпуляції й оперативну допомогу у складних випадках.

Advertisements

Відгуки

  1. Анна Беликова ★★★★★

    Дякую чудовому лікарю Товкус Ілоні Олександрівні, яка професійно розібралася з моїм зубом…. І дякую клініці, яка зранку, після важкої обстрілюваної ночі знайшла для мене віконечко, щоб допомогти мені побороти зубну біль….

  2. Олена Куманська ★★★★★

    Я хожу до лікаря Вікторії вже багато рокіі. У мене нарікань немає. Все акуратно і без зайвих маніпуляцій. Інші лікарі давно б вже видаляли і імпланти ставили. Тут за кожен зубик, щоб його врятувати.

  3. Sergey Shepelenko ★☆☆☆☆

    Три рази а протязі півтора місяці перероблювали пломбу і все одно сильна чуттєвість, піду до іншої клініки там де спеціалісти а не рукожопи. Треба до суду подати шоб ліцензію забрали

  1. Serj Drakosha ★☆☆☆☆

    Відкололась частина пломби їй десь років 10 було, прийшов у медик-аід розпломбували зробили заплатив 1800 грн гарантія 6 міс, через тиждень відкололась частина зробленої пломби, переробили по гарантії заплатив 200 грн за лак, через тиждень знов прийшов бо чуттєвість була така наче по живому прийшов разсверлили і зробили і оплатив знов лак 200грн. Чуттєвість присутня і почав боліти. Робота кожного разу була не ювелірна і не реставраційна а тяп-ляп. Професіоналізм на мінімумі. Гарантія 6 міс а це просто неприємно. Три пломби з яких постійно відчувається дискомфорт (то края гострі то шершавість пломби то забивається їжа між зубів і нитка застрягає і не вичищає гарно із за ніякисноі роботи) Зуб кожного разу разсверлювали і тепер треба йти до іншого майстра бо у цю рукожопну більше не ногою.

  2. Максим Коляда ★☆☆☆☆

    Товкес Ілона пломбувала зуб моєму сину більше години. Все їй щось не подобалось і вона не знала як же його запломбувати. Заплатила 2200 грн тільки пломба. Через місяць зуб знову почав боліти прийшлось лікувати знову але в іншій клініці. Більше немає бажання туди повертатися.

  3. Богдан Шевченко ★☆☆☆☆

    1) Хамство начиная с ресепшена. 2)Придя на свое время можно просидеть пол часа в пустую... на что в ответ услышите : "Не нравится ? уходите !" 3)Кресла ужасно неудобные, очень сложно высидеть час 4)С одним зубом ходили 3 раза, проблему так и не решили

  1. Яніна Добронравова ★☆☆☆☆

    Лікар Малюкова Н.В. не вміє робити анестезії, зробила так, що розпухла щока і був синець, оніміння не проходило годин 6! Санітарка ходить без медичних рукавичок і пропахлими сигаретами руками приносить вам воду для полоскання рота. Чеків стоматологія не видає!

  2. Ivan D ★★☆☆☆

    Анестезії тут робити не вміють. При видаленні зуба довколювали анестезію разів 5, і все одно при видаленні була біль.Чорт смикнув ще раз сюди піти, бо близько - для лікування карієсу. Зробили 2 уколи анестезії, та так, що аж щелепу звело. Схоже що потрапили в кістку, бо пройшло 9 годин, а ноюча біль в щелепі не проходить. Приніс з собою КТ на диску - а його нема як подивитись (21 вік на дворі). Прийшлось робити звичайний знімок, як в радянському союзі за додаткові 100грн, маючи на руках високоякісний 3Д знімок. В одному залі 2 стоматологічних крісла. Процедури і так неприємні, то ще досаждають звуки з сусіднього крісла. Ціни. На видалення зуба ціна була значно нижча, ніж скажімо в Добробуті - 1300 грн, але це і без накладання швів і з "приколами" з анестезією. На лікування карієсу ціна майже така сама, як в клініках в центрі (1070 грн). З хорошого - дають гарантію 6 міс.

  3. Pav K ★★★★★

    Рекомендую лікаря Малюкову Наталію, легка рука і все без болю!З дитинства ненавидів стоматологів до сьогодні! я знайшов свого лікаря до якого прийду ще не раз!

  1. Даяна Кулай ★★★★★

    Хороша клініка, привітний персонал, в чоловіка пішло запалення вісімки, пів дня просиділи в черзі на зоологічній , але ціни там щоб вирвати зуб таки неадекватні, Google в поміч перевернувши купу хмизу знайшли приватну клініку з адекватними цінами. Дуже вдячні лікарю за допомогу.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Медик-эйд?

Медик-эйд знаходиться за адресою вулиця Академіка Єфремова, 23, Київ, Україна, 03179

Який номер телефону Медик-эйд?

Зв'язатися з Медик-эйд можна за номером телефону +38 (044) 423-90-38

Як можна дістатися до Медик-эйд?

Дістатися до Медик-эйд можна за посиланням

Advertisements