Хочу висловити подяку лікарю Кеян Давиду Миколайовичу за професійно проведену операцію з видалення підщелепної слинної залози разом з каменем. Операція пройшла успішно, без ускладнень. Чесно кажучи, очікував, що буде набагато гірше і страшніше. Все було зроблено акуратно та професійно. Умови в стаціонарі гарні, гарне ставлення персоналу. Відчував турботу та увагу протягом усього перебування. Рекомендую цього лікаря та заклад.
Фотогалерея
Про нас
Діагностика на КТ, уважні лікарі та складні терапевтичні випадки без видалення. Збалансоване співвідношення ціни та якості.
Відгуки
-
Xs Maks ★★★★★
-
Tanya Om ★★★☆☆
Про клініку: дуже приємна атмосфера, чисто, красиво, все нове і сучасне. Та всі приємні враження зникають коли лікар починає розмовляти мовою росії. Особисто я опинилась в максимально незручній ситуації, бо мене така мова спілкування дуже тригерить, а робити зауваження людині яка зараз буде з інструментами працювати в твоїй ротовій порожнині не дуже зручно. Лікар Ткаченко О.М До речі, в один з попередніх відвідувань цієї мережі лікарка перепросила за велику кількість русизмів пояснивши, що вчить українську, і претензій в мене було - 0.
-
Mary Nechepurenko ★★★★★
Хочу подякувати Кеяну Давиду Миколайовичу за видалення зуба мудрості. У мене залишалася остання вісімка, яка взагалі не прорізалася і власне мені не заважала, але для початку ортодонтичного лікування її треба було видалити. Як виявилося на КТ вона була під нахилом і відповідно давила на інші зуби, а також була вірогідність задіти нижньощелепний нерв. Тому я дуже сильно хвилювалася через можливі негативні наслідки видалення зуба, як часткове оніміння...тому хотілося звернутися до гарного спеціаліста. Довго шукала лікаря і по відгукам натрапила на Давида Миколайовича. Спочатку була консультація, де я познайомилася з лікарем і знаєте одразу видно що це професіонал своєї справи, хоча і дуже скромний) Мені дуже добре пояснили і показали на КТ де саме проходить нерв, розказали можливі варіанти видалення, всі можливі наслідки. Через деякий час я записалася на операцію. Дуже вдячна дівчатам з рецепції, які без зайвих питань декілька разів переносили мій запис, мені аж соромно було останній раз дзвонити, але складалися такі особисті обставини, що змушували мене трохи відкласти операцію. Видалення робили під місцевим наркозом, повністю вся процедура зайняла близько 40 хвилин. Можна сказати практично безболісно, лише десь пару разів ледь-ледь відчувався легкий біль. Зуб дістали частинами без шкоди для нерва. Під час операції лікар детально розказував що робить, які можуть бути відчуття і розповідав якісь історії, щоб я не так хвилювалася. Звичайно, після видалення треба було пропити курс антибіотиків і інших ліків. Але сам процес загоєння проходив дуже добре. Починаючи з третього дня після операції опухлість щоки вже стала спадати. Був невеликий синець, але мене про це попереджали. Через тиждень зняли шви, а вже десь через 2 тижні повністю пройшли всі відчуття з місця де був зуб. Тому ще раз дуже велика вдячність Давиду Миколайовичу і його асистенту!
-
Oleg Petukhov ★★★★☆
Ставлю 4 зірочки, але з мінусом. Непоганий сервіс. Відповідають на дзвінки, ввічливі. Нажаль, одразу натрапив на лікаря, якій принципово розмовляв російською. Хтось дуже добре вчив лікарів спілкуватися з пацієнтами, навчили гарно. У лікарів є помилки, вони помітні. Наполегливо пропонують складні форми лікування та роблять усе, щоб довелося з часом ще робити візити, це зрозуміло, бізнес, але не перевага для клієнтів. Ще важко спрогнозувати як буде далі з зубами після лікування. Достатньо охайно, чисто в кабінетах.
-
Алина Гуцол ★★★★★
Хороша клініка! Вже не перший рік являюсь пацієнтом. Все подобається, чудове відношення персоналу. Особливо хочу подякувати лікарю Аблаєву Ельдару. Пролікував мені дуже складний зуб, який на іншій клініці пропонували видаляти.
-
Marina Tomchuk ★★★★★
Вперше була в клініці Астра Дент, в лікаря Ілюк на Харківському шосе. В мене були поліковані зуби в іншій клініці. Звернулась щодо встановлення коронки. Лікар відправив на КТ, де видно було міжзубний карієс на 4 зубах!!! Пролікували і я дуже рада, що потрапила до цього лікаря. Бо так би ходила і думала, що все ок. Визначили подальше лікування.
-
Viktoria ★★★★★
Лікувалася у Колотенко І. О., Аблаев Е. Е., все супер, дуже професійно! Рекомендую!
-
Сергій Такер ★☆☆☆☆
Не задоволена лікарнею,,1.5місяці тому пломбувала зуб,який тепер болить ,і грошей було потрачено чимало(((((не рекомендую
-
Anna V ★★★★★
Співвідношення ціна якість в клініці мене повністю влаштовує. Всім раджу.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Астра Дент?
Астра Дент знаходиться за адресою вулиця Святошинська, 3а, Київ, Україна, 03115
Який номер телефону Астра Дент?
Зв'язатися з Астра Дент можна за номером телефону +38 (044) 222-33-33
Як можна дістатися до Астра Дент?
Дістатися до Астра Дент можна за посиланням