Хочу щиро порекомендувати чудового лікаря-ортодонта Окопну Юлію Олексіївну. Подобається підхід, професіональність і вміння комфортно комунікувати. Залишилась задоволена, впевнено можу радити. Також дякую за чудовий сервіс, зручність і якість!
Фотогалерея
Про нас
Професійні лікарі, уважність і детальні пояснення під час прийому. Пацієнти залишаються задоволеними результатом лікування.
Відгуки
-
Julia March ★★★★★
-
Olena Lena ★★★★★
Дуже задоволена лікуванням у лікаря Юлдашева М.Х. у клініці. Професіонал своєї справи - уважний, спокійний і все чітко пояснює. Лікування пройшло без болю, з комфортом, результат перевищив очікування. Відчувається, що лікар дійсно дбає про пацієнтів. Клініка сучасна, чиста, персонал привітний. Рекомендую всім, хто шукає хорошого стоматолога, якому можна довіряти.
-
Дар'я Барановська ★☆☆☆☆
Що ж, настав час і мого відгуку. 20 липня моя страхова записала мене до цієї клініки на консультацію до Бєлозьорова Ігоря. В ході огляду виявилось, що мені необхідно було видалити верхню праву вісімку. Лікар сказав, що може це зробити одразу і нічого страшного в цій операції немає: загоїться все швидко і легко. Спойлер: ні. Операція пройшла наче як успішно, рану зашили і мене відпустили додому. Але чомусь перед видаленням мені не зробили знімок і не перевірили як розташований зуб. Через чотири дні я відчула дикий біль в області зубу та знову поїхала до лікаря. Він сказав, що шви розійшлися і зняв їх. А ще запитав чи нічого мені не потрапляє до носа, я ще здивувалась такому питанню тоді, але потім все зрозуміла. Рану лікар сказав промивати і якщо хочу, то приїхати на повторну консультацію за тиждень. Я дотримувалась рекомендацій лікаря, але в області зубу й далі боліло. За тиждень приїхала на повторну консультацію та розказала про свої скарги. Лікар сказав, що все добре і там може боліти. Проходить два тижні і у мене починається гайморит. Я його виліковую. Ще через місяць історія повторюється, але на цей раз лікування не допомагає. Я їду до свого лора, мене відправляють на КТ. Висновок обстеження: під час видалення зубу мені пошкодили кістку та створили канал між ротовою порожниною та пазухою носа. Як результат, тепер у мене кіста і треба робити операцію. Тому цю клініку я сміливо не рекомендую, адже видаливши зуба за 4 к, ви бонусом отримуєте операцію за 50 тисяч))) Чому перед операцією не було зроблено знімку - таємниця. Чому рану не зашили належним чином - теж.
-
Анастасія Йосипчук ★★★★★
Все сподобалося, лікар Харчик Антоніна хороший спеціаліст, уважна, вічлива,все детально пояснила.
-
Олена Стасюк ★☆☆☆☆
Шукала собі нового стоматолога після переїзду. Звернулась в клініку щоб вирвати зуб мудрості та проконсультуватись стосовно стану ротової порожнини, на рецепції всі були милі та привітні але лікар вів себе хамовито. Я б з радістю написала його прізвище але він не представився. Після візиту не залишилось бажання повернутись туди знову або відвідати будь-яку клініку цієї мережі.
-
Alexandr Malyi ★★★★★
Лікар Ковдуненко Оксана Василівна стоматолог професіонал своєї справи. Рекомендую. Дуже задоволений.
-
Елена Шевченко ★☆☆☆☆
Не сподобалось взагалі нічого. Ціни не відповідають якості, можна за набагато меншу ціну зробити те ж саме, а то і краще. Лікар спілкувалась із таким обличчям, ніби їй хтось щось винен і з повною байдужістю
-
Nadiya Kapitula ★☆☆☆☆
Кілька років поспіль робила регулярну чистку тут і була задоволена, поки випадково не виявила уже хороший такий карієс на одному зубі. Прийшла його запломбувати, і на огляді виявляється що карієс має не один зуб, а багато... Причому на щорічній чистці різні стоматологи казали що все добре, а там де я помічала щось, що мені здавалося схожим на карієс, там казали що це просто пігментація. І так з року в рік, таких "пігментацій" назбиралась ціла колекція. Тому за останній візит зробили чистку і запломбували 2 зуба. Все це "щастя" обійшлося в 12 000 грн, що насправді дуже дорого. І найгірше, що річ не в ціні, а в некомпетентності кількох лікарів, які поголовно казали, що карієсу нема, через що каріозний процес тривав роками, як сказала лікарка на останньому візиті, і тепер влітаю на кілька тисяч доларів на лікування. Причому я зі своєї сторони робила що могла - ходила на консультації і чистки, і щоразу виходила із запевненнями що все з моїми зубами добре. Кілька лікарів не помічали карієс - ну це страшна некомпетентність. Продовжу лікування в іншій клініці, бажання віддавати свої гроші тут, де кілька різних лікарів не вміють відрізнити карієс від пігментації, нема.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Oxford Mediсal?
Oxford Mediсal знаходиться за адресою вулиця Павлівська, 26/41, Київ, Україна, 01135
Який номер телефону Oxford Mediсal?
Зв'язатися з Oxford Mediсal можна за номером телефону +38 (044) 204-40-40
Як можна дістатися до Oxford Mediсal?
Дістатися до Oxford Mediсal можна за посиланням