Про нас

Стоматологія з персональним підходом і доступними цінами. У відгуках — уважні лікарі та якісне лікування.

Advertisements

Відгуки

  1. Алина Высоцкая ★☆☆☆☆

    Лікувалась у ортодонта Бабич близько 2 років, не дуже подобався підхід лікаря , завжди треба було «витягувати», а що ми робимо зараз , а який наступний етап і так далі. Коли пройшло 2 роки, а до результату було ще далеко + жахливо почали боліти зуби, я звернулась в декілька клінік за альтернативною думкою , і скрізь сказали, що мені давали занадто великий тиск , і зуби ледь ледь тримаються, і потрібно знімати брекет-систему мінімум на 4-6 місяців, щоб дати зубам відпочити, бо буде горе. Почувши це я змінила лікаря, зняла брекет-систему , через декілька місяців одягла назад і спокійно доносила до належного результату . Вже 6 місяців я з гарною та здоровою посмішкою. І дуже жалкую , що в свій час обрала лікуватись саме в вашій клініці…бо в пусту витрачені кошти, нерви і ще й могла бути шкода здоровʼю. І дуже цікаво, що ніхто з персоналу клініки навіть не поцікавився, чому їх пацієнт припинив до них ходити. Ще обожнювала ваші набори , які ніхто не відкривав , бо лікар окрім рукавичок нічим не користувалась додатково , але в рахунок кожного разу додавались. Не рекомендую…

  2. Вероніка Новожилова ★★☆☆☆

    Тут працює ортодонт Бабич Тетяна Вікторівна. Лікар не надто компетентна, НЕ рекомендую. Через півтора роки ортодонтії запропонувала знімати брекети. Результатом я не задоволена, так як мені не зручно жувати на праву сторону (6-й та 7-й зуби трохи нахилені жувальною поверхнею в бік щоки і при жуванні тверда їжа травмує мені ясна з боку піднебіння, чого не спостерігалось до брекетів, і чого немає зліва. Передні зуби також якось під кутом стоять, але лікар переконує, що саме так і треба. Пішла я до іншого ортодонта, зробила КТ щелепи, сказали що всі зуби в протрузії, є зміщення центру, між 5- і 6-м зубами щілина з однієї сторони. Загалом буду тепер це все виправляти, розписали план лікування мінімум на пів року.

  3. TN Nikolenko ★☆☆☆☆

    Клініка Kраківська 13, не рекомендую , а ні лікаря не компетенція повна , може зробити , якщо немає проблем , якщо є , то все пропало . Навіть знімки не виходило зробити.Знімки були на 2 зуба з двух сторін .Рецепція також печалька не могли роздрукувати , в вайбер також , коли накінець вийшло , якось роздрукувати і на вайбер скинути , то при візиті до іншого Лікаря в іншій клініці ,дякувати Богу все зробили ,що було потрібно, виявили що 2 знімки однакові на одну сторону , прийшлось ще платити повторно , ще анкету заповнювати , збір персональних даних .

  1. Валентина Міленіна ★★★★★

    Зробила протезування у клініці ProSmile. Дуже задоволена . Щира подяка лікарю Примакову Максиму Сергійовичу за професіоналізм. Раджу.

  2. Анжелика Яковенко ★★★★★

    Хороша стоматологія та доступні ціни. Спасибо большое лікаря Шапошник О.А. І Олесі Олійник. Дуже уважні і відмінні професіонали своєї справи!

  3. Константин Алексеенко ★★★★★

    Дроворуби що треба! Запалився нерв в п'ятницю ввечері і довелося звернутися за допомогою, так як у всіх інших клініках в окрузі вільного часу не було. І таки допомогли! Зуб вже не болить. Правда і від зуба нічого не залишилося: дві перфорації кореня з двох сторін, пробили дно каналу при пломбуванні. Загалом, судячи з оплаченої суми - сервіс просто Pro.

  1. Анна Олифиренко ★★☆☆☆

    Зверталася туди з донькою, хворів молочний зуб.Зуб нам довго лікували, кожен раз я звичайно платила, а лікар з адміністратором не знали як здерти побільше грошей, не знали що писати в чек і на ходу вигадували (я випадково підслухала цю розмову) .В підсумку в кінці лікування лікар сказала їхати нам виривати зуб на зоологічний, тому що дослівно "Я не знаю, що мені робити і взагалі він у Вас хитається" Значить поїхали в іншу клінніку і нам врятували зуб, вже рік як все добре. Більше немає бажання відвідувати цю стоматологію.

  2. Катя К. ★★★★☆

    Вибирала клініку по відгукам, тому залишаю свій. Результатом задоволена, лікар був уважний, дав рекомендації щодо лікування. Пломбування одного зуба вийшло 700 гривень.

  3. Вован Мороз ★★★★★

    Приємно вражений персональний підхід до клієнта на високому рівні!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ProSmile?

ProSmile знаходиться за адресою вулиця Краківська, 13в, офіс 132, Київ, Україна, 02094

Який номер телефону ProSmile?

Зв'язатися з ProSmile можна за номером телефону +38 (096) 261-34-12

Як можна дістатися до ProSmile?

Дістатися до ProSmile можна за посиланням

Advertisements