Дуже непрофесійне, недоброзичливе обслуговування . Продали товар з не тими характеристиками, який просила. Приїхала поміняти . Спілкування зверхнє , таки пани собі . Я більш ніколи сюди не прийду
Фотогалерея
Відгуки
-
Ольга Жигилий ★☆☆☆☆
-
Рита Свистун ★☆☆☆☆
Розчарована магазином. Більше нічого купувати не буду. Купувала телефон Redmi Note 14, 24 серпня на наступний день перестав працювати. Не можна було подзвонити і прийняти дзвінок. Принесла в магазин 26 серпня. В обміні відмовили. Відправили в сервісний центр. Чекала 3 тижні. Прийшов, сказали що не справність не виявлена. При огляді знову така проблема. Пробували різні сім карти. Знову обміні відмовили. Оформили заявку до виробника про несправність , але там відмовили бо він був в сервісі. Знову відправили в сервісний центр. Очікувала 4 тижні. Прийшов, замінили деталі. При перевірці працює. В обміні відмовили. Купила ніби новий, не встигла по користуватись а вже 2 рази був в ремонті.
-
Vitoria Bond ★☆☆☆☆
Магазин та обслуговування дно. Звернулись з проблемою яку вирішували місяць часу не вирішили ніяк. Сервіс дно! Не рекомендую ні магазин ні мережу алло
-
Ірина Харко ★☆☆☆☆
Ну що ж, це повний жах. Оплатила товар в суботу, при оформленні писало що можна забрати за пів години, вже вечір понеділка, а його нема на магазині. І пояснення одне, він звідкись прямує, він колись буде. Народ, це просто шахрайство!!!
-
Юлька Булька ★☆☆☆☆
Щоб залишити відгук, мушу поставити зірочку-хоча не поставила б жодної. Купувала товар через мобільний додаток,бо була додаткова знижка.Товар був у наявності, замовлення оплатилося, і прийшло повідомлення,що товар готовий до видачі. Прийшовши до магазину, мене оглянули з ніг до голови— ніхто не підійшов.Один консультант нічим не був зайнятий,просто ходив за покупцем,потім дивився здалеку і, певно,чекав запрошення чи поклону від мене. Інший показав пальцем,щоб я чекала, і стояв біля жінки,яка розмовляла по телефону. Дівчина-консультант була зайнята іншим покупцем. Привітності — нуль!Зверхній огляд і оцінка зовнішнього вигляду перебили будь-яке бажання бути клієнтом цього магазину чи купувати товар на 2-му поверсі "Порт Сіті" магазину "Алло". Це просто зашквар. Через 10-15 хвилин дівчина буркнула, щоб хтось віддав моє замовлення.Замовлення не було зібране і готове до видачі! І тут виявилося, що це — вітринний варіант, і ніде цього не було вказано при оформленні замовлення. Товар був оплачений, і консультант сказав: "Він один, ну що, вам підходить?" Вітринний варіант не мав ніякої додаткової знижки, хоча на ньому були мінімальні потертості. Консультант запхав товар у коробку, про перевірку взагалі не було мови — товар же в наклейках,отже, з ним усе добре... Ось і вся розмова. Після цього ще хвилин 15 його віддавали: то щось не виходило внести в систему у одного працівника, потім прийшов інший — та сама проблема.Довго клацали, попросили документи, а потім взагалі сказали, що не бачать підтвердження оплати від банку. Людське ставлення і професійний підхід до клієнтів — це вже точно не про цей магазин "Алло". Дякую за зіпсований настрій.
-
Саша Кондратюк ★★★★★
Досить гарний магазин з приємними працівниками. Завжди підкажуть що краще взяти
-
Василь Проведенець ★☆☆☆☆
Замовив навушники онлайн, прийшла смс що замовлення готове. По приїзду замовлення шукали близько 15 хвилин, а після цього сказали що товар з вітрини. Товар розпакований, затертий, коробка затерта. не рекомендую цей магазин нікому, і сам більше нічого купувати не буду!!!
-
Тетянка Ятчук ★★★★★
Нещодавно здійснила декілька покупок в цьому магазині. Кваліфікований персонал, приємне обслуговування. Рекомендую!
-
Ігор Назарчук ★☆☆☆☆
колись був нормальний магазин. зараз дуже схожі на шахраїв: вказали термін видачі товару, щойно отримали оплату, в ту ж мить термін змінився. вигадуюють усілякі відмовки щоб не повертати гроші. будьте обережні і краще купуйте товари у конкурентів.
-
Олександр Мартинюк ★★★★☆
Загалом хороший магазин електроніки. Коли купуєш на місці - все ок. Але коли замовили доставку товару, то спочатку нам на тиждень змінили терміни доставки (від першопочатково обумовлених). Оскільки у нас не було можливості забрати товар у новий срок, ми приїхали за замовленням через тиждень. Виявилось, що товар повернули назад на склад. Чому було не зателефонувати, перепитати, чи товар ще потрібен, чи приїдемо ми за ним? Просто без попередження повернули назад.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Алло?
Алло знаходиться за адресою вул. Сухомлинського,1, ТРЦ «ПортCity», 2-ий поверх, Luts'k, Volyns'ka oblast, Україна, 43000
Який номер телефону Алло?
Зв'язатися з Алло можна за номером телефону +38 (095) 235-28-31
Як можна дістатися до Алло?
Дістатися до Алло можна за посиланням