Відгуки

  1. Лариса Володимирівна Масенко ★☆☆☆☆

    Жахливий сервіс, адміністраторка - хамка. Римська лазня холодна, полиці не нагріваються, сідати на них неприємно. Душ один на всіх. Кріло масажне обдерте. Басейн брудний. В душі смердить. Більше туди не підемо однозначно.

  2. Andrey Ivanov ★☆☆☆☆

    Сауна повний відстій! Римская толком не працює, все старе, запах тухлих речей. Дошки в сауні зламані. Та ще й і за прибирання знімають не попереджаючи. Були останній раз! Нікому не раджу.

  3. Каролина Настенко ★☆☆☆☆

    Обслуговування жахливе, забронювати неможливо так як немає якісного обслуговування (хоча б якогось обслуговування) В бані брудно та тхне грибком, він там повсюди, в душовій ліхтарик краще не вмикати. Все брудне, простирадла видали в жахливому стані в п'ятнах, наче ними підлогу мили( Не рекомендую це місце абсолютно, а то ще хворобу підчепите там!!!

  1. Галина Фесюк ★☆☆☆☆

    Сауна Бан ту біля м.Житомирська. Менеждер називає меньшу ціну, ніж ту, з якою потім стикаєшся при приході в сауні. Говорить 400 грн, а вимагають 500 грн за год. Передзвонюєш з сауни, каже 475, а коли питаєш, чому тоді 500, каже що він так і казав. І дадатково відразу 25 грн за прибирання??? Тільки за те що зайшов в сауну. Якість самої сауни не відповідає рекламі. Я замовила хамам. Температура в хамамі низька, схоже, як вдома закрили ванну і напустили гарячу воду. Чи то хамам, чи то римська лазня, самі сидіння не підігриваються, холодні і мокрі, так що весь час простояла. Там темно так, що ходиш навпомацки. В самому хамамі не має рукомийника, чи крану. Який це хамам? Перед тим, як прийти в сауну питала в менеджера, чи є в них чайник і є змога попити чай. Сказав так. На практиці. Просила чайник. Вода 50 грн пляшка. Просила додатково чашку, яка буда погано помита. Про блюжечко і ложечку мова навіть не йшла. Хоч би вибачилась. Це не про них. Не рекомендую. Тільки тим, хто дуже скучив за совком. І такий лайт варіант схоче пережити.

  2. Марія Городецька ★☆☆☆☆

    Одну зірочку ставлю за зручне місцерозташування. Приміщення у жахливому стані, з грибком на стінах. У басейні невідомо коли міняли воду, Ми прийшли з двома дітьми, щоб відпочити, а не вдихати грибок. В приміщенні було жахливо, брудно. Скло на колоні розбите, що дуже небезпечно для дітей. В кімнаті відпочинку матрац в плямах, біля туалету брудно. Одним словом - ЖАХ! Лавочки, при вході в роздягальні, обдерті. Хоч трошки привести баню до ладу, вкласти в неї коштів - і можна і дорожче просити. Доречі ціна не відповідає на сайті, на лютий 2021 року 1 година - 375 грн .

  3. Игорь Молнар ★★★☆☆

    Загалом, більш-менш. Однак, заробляючи гроші, треба їх і вкладати у відновлення. Кран душу відпадає, багато дрібничок, що кидаються у очі потребують відновлення.

  1. Oleksandr ★★★☆☆

    Сауна доволі простора, але парилки маленькі. Фінська взагалі на двох. Сам нагрівач не відділений і можна добряче обпіктися. Підлога слизька треба бути вельми обережним. Хамам крутий, але або він працює або витяжка (мабуть слабка проводка або пакетники). А так в цілому, попаритися можна. Розташована прям у метро, що доволі зручно.

  2. Oleksandr Golovii ★★★☆☆

    З прибиранням тут так собі. UPD: Були десь місяць тому, в душових -було неприбрано, мило відсутнє; більярдний стіл - брудний; в кімнаті переодягання - шкафчики з пилом в середині; вода в басейні дуже дивного кольору, купатись там не ризикнули. простинки -- як в укрзалізниці, подекуди протерті. Пальми теж давно не протирались. в цілому лишилось враження не дуже охайного місця. Але парні сподобались.

  3. Dmytro ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. Брудно, душові напівзламані, є неприємний сморід, вода в басейні коричневого кольору навіть другої сходинки не видно.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Бан-Ту?

Бан-Ту знаходиться за адресою Берестейський просп., 136, Київ, Україна, 03115

Який номер телефону Бан-Ту?

Зв'язатися з Бан-Ту можна за номером телефону +38 (066) 331-41-41

Як можна дістатися до Бан-Ту?

Дістатися до Бан-Ту можна за посиланням

Advertisements