Замовили альбоми в садочку Остання фотосесія була в травні, альбоми отримали в грудні. Дизайн альбомів один на всіх. ( гарні дизайнери роблять під кожну дитину індивідуально, так, що ваша дитина на всіх загальних фото) Тут звісно такого нема. Чекати дуже довго, а ще трубку не беруть, в вайбері не відповідають, скидують відповідальність одне на одного. Тому думайте перш ніж звʼязатися з цією студією. Перед тим робили фотосесію сімейну, все було добре, гарно і швидко.
Фотогалерея
Відгуки
-
Юлія Файкун ★☆☆☆☆
-
Decor Vikon ★☆☆☆☆
Благаю,не замовляйте тут фотоальбоми з випуску.Бо дочекатися не можливо. Сьогодні 16.12.2024 року,очікуємо з травня. Спочатку фотограф запізнилася на годину на фотосесію домовлену. Потім очікували на фото. Коли прийшли фото,ми обрали фото для фотоальбомів,очікували ще пару місяців на виготовлення альбомів. В ось настав цей день.Нам написали що альбоми готові можна забирати. І вже 2 день ми не можемо отримати відповідь,коли ж можна прийти забрати.Адже з графіками світла дуже важко.Хоч і у нашому місті зараз виключають на 1-2 години на день.І є у вільному доступі актуальні графіки. Тому нікому не рекомендую!!!
-
Діана Клим'юк ★☆☆☆☆
Неодноразово користувалися послугами цієї фотостудії, проте давно- завжди була задоволена. Проте , останній раз я розчарована. Фотограф приємна і фото мали б вийти чудові , але я їх досі не отримала . Коли я замовляла фотосесію , мене повідомили, що фото будуть готові до 20 робочих днів . З моменту відбору фотографій пройшло вже більше місяця , якщо врахувати тільки робочі дні , то також вже більше 20 днів (25 днів) а фото досі немає. На відповідь коли будуть фото , ніхто чіткої відповіді не надає . Клієнтоорієнтованість = 0. Можливо я планувала собі ці фото до конкретної події ? Люди весільні фото отримали швидше ніж я якигось 10 фото .Дуже незадоволена роботою даної фотостудії , більше звертатись не буду .
-
Юлія Чернюх ★★★★★
Найкращі фотографи, які зберігають найщасливіші миті в приємній обстановці. Завжди привітні та усміхнені. Професіонали своєї справи. Дуже видно коли люди люблять те що роблять. Швидко та якісно У цій фотостудії робимо і сімейні фотозйомки і робочі, а також різні проекти Реклмендуююю
-
dsfafafafav fafsgah ★★★★★
Приємний персонал, якісна робота, надалі буду користуватися послугами
-
Віталій ★★★★★
Тут не друкують фото. Правильно?
-
Iryna Babyniuk ★★★★★
Замовляли послуги фотографа Юлії на корпоратив, це на хвилинку - 450-500 осіб, тобто об’єм роботи шалений, незадоволених не було, це фантастично!Всі фото дуууууже емоційні! А нещодавно зробила особисту фотосесію у студії Photoart, підхід до клієнта унікальний! Я довго мріяла про відверту фотосесію, і зважилась ії зробити саме в Юлії, бо вона, насправді, відкриває людей, в ній є надважливі якості фотографа - легкість, комунікабельність, і незмірена кількість позитиву, вона просто тааак заряджає, в процесі ти забуваєш про будь -які бар‘єри, ведеш себе природньо, і, в результаті кайфуєш від фото, бо вони неймовірні. Словом, підсумовуючи напишу - стратегічно продуманий підхід, фантастичний заряд після фотосесії і щоразу при перегляді фото. Рекомендую!!!
-
Аня Гірняк ★★★★★
Сама креативна і позитивна фотостудія. Можна отримати не тільки чудові кадри, а й масу позитивних емоцій. Все на найвищому рівні. Однозначно найкраща студія і фотограф❤️❤️❤️
-
Vitalii Panchenko ★★★★★
Замовляли фотографа на корпоратив залишились дуже задоволені. Фотограф робить якісні фото . Рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Photoart Studio?
Photoart Studio знаходиться за адресою будівля центральної укрпошти, вулиця Шептицького, 1а, 3 поверх, Шептицький, Львівська область, Україна, 80100
Який номер телефону Photoart Studio?
Зв'язатися з Photoart Studio можна за номером телефону +38 (063) 780-42-92
Як можна дістатися до Photoart Studio?
Дістатися до Photoart Studio можна за посиланням