Рекомендую!!!! Гарна теоретична та практична підготовка!!! Вибрала данну автошколу та жодного разу не пошкодувала! Спасибі величезне за теплоту, увагу і турботу, які ви приділяли кожному з нас. Окреме спасибі нашому викладачеві Ігорю Володимировичу! Ви прекрасна людина і викладач вищої категорії! Дякую за Вам Ваше терпіння та підтримку!Завдяки Вам я знаю не тільки правила дорожнього руху на всі 100% а й вмію безпечно та впевнено керувати автомобілем. Так як за нас переживали Ви, не переживав ніхто! Дякую! Рекомендую!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Ira Kodola ★★★★★
-
Марія Сергійчук ★★★★★
Дуже сподобалася авто школа. Викладачі все доносять зрозуміло,особливо вдячна викладачу Ігорю Володимировичу.
-
Sergei Severyanin ★★★★★
У нас у місті досить багато автошкіл, але цю вибрав за порадою друзів, які тут навчалися. І справді гарний підхід до учня, і інструктори знають свою справу. Для мене вийшов дуже зручний графік занять, також часто ставив дурні питання, але мені на них завжди відповідали. За навчання заплатив відносно небагато і зрештою все здав, все чудово.
-
Natalis Domini ★★★★★
Автошкіл у Києві дуже багато, але таких у яких поєднуються ціна, якість, комфортна атмосфера, професіоналізм викладачів та інструкторів найвищого рівня, дуже мало. Так ось саме Auto&Moto School є прикладом для всіх інших автошкіл, тому що тут ви знайдете все те, що я перерахувала вище, ну і звичайно ж придбаєте багаж хороших знань і умінь, що на наших дорогах і з нашими водіями далеко не важливий фактор! Я довго шукала для себе гідну автошколу і потрапивши саме до Auto&Moto School зрозуміла, що не дарма! :) Для мене це навчання було без найменшого напруження, а навпаки — в задоволення. ;) Всім рекомендую саме Auto&Moto School!
-
Виктория Мышко ★★★★★
Не пожалкувала, що вибрала саме цю школу, навчання на високому рівні - від теорії до практики - здача екзаменів виявилась дуже легкою завдяки навчанню, зараз вже маючи водійські права, впевнено відчуваю себе за кермом. Дякую за вкладені високі знання!!!
-
Вікторія Солошенко ★★★★★
Не пожалкувала, що вибрала саме цю школу, навчання на високому рівні - від теорії до практики - здача екзаменів виявилась дуже легкою завдяки навчанню, зараз вже маючи водійські права, впевнено відчуваю себе за кермом. Дякую за вкладені високі знання!!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автошкола?
Автошкола знаходиться за адресою вулиця Срібнокільська, 20, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Автошкола?
Зв'язатися з Автошкола можна за номером телефону +38 (073) 109-69-65
Як можна дістатися до Автошкола?
Дістатися до Автошкола можна за посиланням