Візитом дуже задоволена, обстеження дитині зробили якісно та інформативно. Окрема подяка лікарю Бондар Т.В., все пояснила, надала повну інформацію з розʼясненнями щодо стану дитини. Мені дуже сподобалось і обслуговування, і атмосфера.
Фотогалерея
Відгуки
-
Юлия Ярощук ★★★★★
-
Alisa G ★★★★★
Обстежували дитину, залишились задоволені. Чуйний та уважний персонал на адміністрації. Лікар все зрозуміло пояснила, має гарний підхід до діток. Моя щира рекомендація.
-
Tetiana Liakhovetska ★★★★★
Відвідувала клініку для підбору окулярів. Я залишилась задоволена усіма працівниками, ставлення класне, лікарі привітні, все гарно і детально пояснюють, прислухаються до відчуттів пацієнта(була корекція астигматизму, лікар уважно прислухалась до того, як я себе відчуваю з різними лінзами). Єдиний момент, який би я змінила, - російську мову на табличках для визначення гостроти зору. А так все супер)
-
Yuliia Sh ★★★★★
Лікарі і загалом весь персонал дуже приємні. Зробили комплексне обстеження і підбір окулярів. Дізналися багато нового для себе. Під час іншого прийому (консультація та огляд) лікар Ольга Сергіївна надала консультацію і лікування, що допомогло. Для кращого розуміння ситуації декілька разів перевіряли тиск в очах, що говорить про відповідальність. Також хочу відзначити Анну - дуже приємна продавець консультант, допомогла обрати оправу і лінзи, доступно пояснила і допомогла з вибором. Одним словом професійно та якісно. Дякую.
-
Аня Мищенко ★★★★★
Звернулась в клініку за консультацією, привітна адміністрація і всі працівники закладу в цілому. Якісна обширна консультація лікаря Ющенко Владислав Анатолійович за що дуже вдячна! Виписали рекомендації і побажали здоровʼя, 100% рекомендую цю клініку!
-
Соня Диденко ★★★★★
Приємно вражена ставленням і якістю обслуговування всіх співробітників.На ресепшені всі ввічливі.Дівчата,які перевіряють зір доброзичливі.Завідуюча Грекова Н.Г. ретельно мене обстежила і призначила операцію по заміні кришталика.До і після операції мене консультував Ющенко В.В.Він уважно мене вислухав,відповів на питання і дав рекомендації.Операція була успішно проведена хірургом Явтушенко В.В.Тепер я добре бачу і ходжу без окулярів.Владова О.І.вислухала мої побажання і потреби і підібрала окуляри для мілкого тексту.Весь колектив працював чітко і злагоджено.Відношення до пацієнтів чудове.Дуже вдячна за те,що повернули мені зір.Рекомендую всім цю клініку.
-
Iryna Krasutska ★★★☆☆
Інформація для інвалідів на візках. Пандус є зовні в будівлі, заїхати в клініку можливо, але попередньо треба зайти і попросити, щоб відкрили двері з центрального входу бідівлі, де знаходиться пандус, проїхати на візку в кабінети можливо, але в туалет на візку ви не заїдете, завузьки двірні пройоми, візок стандартний просто не проходить. Процедура з обстеженням і консультацією лікаря займає більше двох годин, для інваліда ще й поважного віку витримати стільки часу без можливості попасти до туалету неможливо. Висновок - ця клініка не надає людям з обмеженими руховими можливостями комфортного перебування з дотриманням санітарно-гігієнічних норм.
-
Надія Бурцева ★★★★★
У жовтні 2021 року оперувала катаракту обох очей. Хірург Явтушенко -лікар, що має золоті руки. Потім протягом місяця була під наглядом, тому роздивилася на роботу клініки( причім двох - на Маяковського та на Оболоні) загалом: чітко, злагоджено, як годинник, працює цей механізм.Чемність, ввічливість, відповіді на проблемні питання , огляди та консультації, скільки було потрібно - усе без проблем. Вдячна Коваленко Ларисі Миколаївні, Яні Геннадіївні Олійник, лікарю Павленко за підбір окулярів, усім медсестрам за уважність і приємну посмішку! Рекомедую як кращу офтальмологічну клініку!
-
Олег Дехтяренко ★★★★★
Просто найкращі. Дуже задоволений професіоналізмом персоналу, уважним ставленням до клієнта, лояльними цінами та зручним графіком роботи. Робив загальний огляд очей, діагностику зору, лазерну коагуляцію. Особливо вдячний лікарю Грековій Ніні Георгіївні та Поліщук Альоні Миколаївні. Звертатимуся до вас і надалі!
-
Мария Коновал ★★★★★
Дуже хочеться подякувати персоналу. На діагностиці мені стало зле, стан був наче от от знепритомнію. Мене швидко супроводили до анестезіолога, виміряли тиск, оглянули та зробили солодкий чай з печивом. Чи то чай чи то турбота вилікували) самі лікарі дуже привітні, розповідають що будуть робить перед процедурою і навіщо, це дуже заспокоює
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Візіум?
Візіум знаходиться за адресою проспект Червоної Калини, 10, Київ, Україна, 02217
Який номер телефону Візіум?
Зв'язатися з Візіум можна за номером телефону +38 (044) 390-05-05
Як можна дістатися до Візіум?
Дістатися до Візіум можна за посиланням