Відгуки

  1. Юлія Біда ★★★★★

    Хочу лишити свій відгук , приблизно 2 місяці тому помили мені машину не якісно . Вирішила ще раз дати шанс цій мийці , помили мені машину в 5 боксі бородатий хлопчик - дуже якісно . Лишилась задоволена, рекомендую!

  2. Инна Ященко ★★★★★

    Заїжджаю сюди регулярно. Кожного разу стабільно висока якість і ввічливе обслуговування

  3. Bohdanoczka Ryhlyćka ★★★★★

    Після мийки автомобіль виглядає охайно і свіжо. Їхати одразу приємніше. Повністю задоволена

  1. Роман Синякевич ★★★☆☆

    Схоже що твердий віск теж втерли з цим брудом

  2. Pavlo Orfin ★★★★★

    Дякую хлопці, за чудову мийку. Вчора мив свій Джип поки ходив в кіно. Як прийшов забирати, свою машину не впівзнав. Вона така чиста була, хіба що як виїхала з конвеєра.

  3. Dovgopolov Valentin ★★★★★

    Дуже гарно працюють хлопці, бездоганно миють!!! Інші мийки не до порівняння) Рекомендую!!!

  1. Andrew Kravets ★☆☆☆☆

    Машину помили але: * вкінці треба проїхатися щоб витекла вода із щелин і працівник міг протерти)) (зазвичай це видуваються на мийках) * хамовитий і зверхній менеджер (худощавий високий). Думаю щоб наганяти пересоналом це ок, але до клієнтів треба вміти переключатися Менеджер це обличчя сервісу. Буду шукати іншу мийку, альтернив достатньо.

  2. Олексій ★☆☆☆☆

    Плюс даної мийки, що можна залишити машину і піти по своїх справах у ТЦ. Але є нюанси. Забираючи машину звернув увагу менеджера, що мошку змили не добре. Якщо чесно, то розумію, що мийка зачиняється, не просив нічого додатково робити з машиною. Достатньо було сказати, що звернемо увагу і т.п. Але натомість вислухав теорію, що це стара мошка, а після траси треба авто обробляти хімією і тільки потім до них на мийку, що краще вони мити не можуть і не хочуть, це максимум і тільки так має бути. Машина, доречі, і була зразу після траси :), а мошка знімається просто пальцем). Вже другий раз попадаю на саме на цього профі і спілкування це одне задоволення. Результат для мийки мінус 2 авто з постійних клієнтів. Покращуйте сервіс, тоді повернемося.

  3. Andrew Vasyuta ★★★☆☆

    Користувався послугами даної автомийки відтоді, як придбав авто. Спочатку все було добре, але зараз хлопці розлінилися... Щоразу все менше задоволений мийкою. Буду шукати інше місце :)

  1. Андрій Млинко ★☆☆☆☆

    Приїхав помити машинку. Пообіцяли справитися за годину! Через 1 Годину і 30 хв забрав машину недомитою бо не розраховував на таку "шалену швидкість" . Салон прибрали просто жахливо. Панель вся в ворсі від тряпочок, підстаканники навіть не полисосили. Одним словом - якшо цінуєте свій час то задумайтеся. Якість також вже не та що у КінКросі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Spa Auto?

Spa Auto знаходиться за адресою вулиця Гетьмана Мазепи, 1, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Spa Auto?

Зв'язатися з Spa Auto можна за номером телефону +38 (096) 283-43-54

Як можна дістатися до Spa Auto?

Дістатися до Spa Auto можна за посиланням

Advertisements