Відгуки

  1. Александр Баранов ★★★★★

    Все вчасно, швидко поставили пояснили які профілі скла, порахували 3 варіанти від бюджету до найдорожчого, і за ціною не погано, раджу контору

  2. Валерия Муштук ★☆☆☆☆

    Для початку навчитеся спілкуватися з Клієнтами, а потім вже продавати вікна. Працюють хами та грубіяни. Жахливе ставлення

  3. Agnesa Love ★☆☆☆☆

    Взяли комплект , балкон (французький ) і вікна . Термін виконання 14 робочих днів . Приїхали встановлювати балкон , встановили , ходором ходить вся конструкція , нічого не укріплене . А це життя людей ! І до того ж конструкція велика , так само як у відгуках пишуть інші . Від конструкції не відмовилися , з нервами , криками , сварками , нам переварили повністю , зробили так як треба . Тут прийшов ще один чудо майстер , обзивати балкон ( утеплю вати ) . Як ви думаєте , має бути поріг у балкона ? В цього майстра він не має бути , тому що він нікому такого не робить . За третім разом поріг все таки зробили . І ще заплатили до всієї суми 2500 за піну , це те що мала фірма видати , столєшню пластикову і роботу . Директор при такій великій проблемі , не зміг приїхати , присилав роботяг своїх . Коли говорю ви нарушили терміни , по хамськи відносяться . Який директор , такі і робочі , поливають один одного брудом . Мені здається та конструкція яка їздила він квартири до квартири , припаркувалася у нас ) Зробили балкон під свою конструкцію . Взагалі не рекомендую , тому що потратите не лише не маленькі кошти , але і своє здоров’я !!! А вам його ніхто не компенсує . Все закінчилося через 4,5 неділі , просто надоїло їх бачити і лише тому підписали їхні бумажки . Щоб лише більше не приходили .

  1. Vladyslav Maksakov ★☆☆☆☆

    Ніколи не замовляйте вікна на цій фірмі!! При занесенні вікон розбили люстру, через кілька місяців зламалися двері, ще через кілька місяців зламалися другі двері! Мало того, що роблять неякісно, ​​так ще по хамськи звертаються. ремонту, її виштовхали з офісу, розірвавши при цьому куртку. Так що вирішувати вам мати справу з цими хамами чи ні!

  2. Vladyslav ★☆☆☆☆

    Ніколи не замовляйте вікна на цій фірмі!! При занесенні вікон розбили люстру, через кілька місяців зламалися двері, ще через кілька місяців зламалися другі двері! Мало того, що роблять неякісно, ​​так ще по хамськи звертаються. вирішувати вам мати справу з цими хамами чи ні!

  3. Наталия М ★☆☆☆☆

    Ставили лоджию. При установці лопнула балкона рама, чекала 4 неділі, щоб замінили. Привезли, почали замінювати і виявилось, що ця рама більша ніж потрібно,чекали знову 2 неділі. Потрачені мій час і нерви!!! Не задоволена!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фаворит Окон?

Фаворит Окон знаходиться за адресою вулиця Гната Юри, 9, Київ, Україна, 03148

Який номер телефону Фаворит Окон?

Зв'язатися з Фаворит Окон можна за номером телефону +38 (044) 221-80-88

Як можна дістатися до Фаворит Окон?

Дістатися до Фаворит Окон можна за посиланням

Advertisements