Звернувся за послугами тонування авто, реставрації оптики та хімчистки. Всі роботи були виконані у встановлені терміни та без жодних нарікань. Хлопці професіонали своєї справи. Так тримати. 10/10
Фотогалерея
Відгуки
-
Богдан К ★★★★★
-
Богдан ★☆☆☆☆
Машину залишав на комплес послуг на тиждень(березень 23),зміна кольору плівкою,антигравійка,антихром,фарбування дисків.Звернувся бо територіально то було зручно(ні знижок ні в акціях участі не брав,повна вартість).З підбором кольору допомогли і чітко розписали етапність.Через тиждень забрав машину і назначили корекцію через 2 тижні.забравши машину молдінги на вікнах були просто доломані і не прижимали,домовились що замовим і поміняємо(так як фото до не було особливо і не сперечався).після корекціх почались зустрічі які тягнулись до літа і продовжуються досі.на стикак плівка завертається,антіхром на молдінгах не був затягнутий до кінця і в процесі мийок це все «вилазило» .фари здуло через місяць-пробили і сказали якщо що пофіксим,не там то було.через місяць здуло кришу-сказали заводбрак заміним.але домовлятись про заміну мусив майже місяць,не могли дійти згоди самі з собою як то робити.корекція мала бути день а розтягнулась на тиждень бо знімавши плівку зняли верхній шар фарби в штику біля заднього скла.після переклейки криші машину здали з потолком в плямах і згинах,потьоки в ділянці люку,повністю виломані молдінги на криші які пробували фіксувати на герметик щоб хоч якось тримались.бокові дзеркала вирішили фарбувати а не плівка-облізло після першоі мийки-коректували,знов повтор історіі і корекція маркером.на це сказали ну це не ми фарбуєм а «кантора через дорогу». На малі корекціі домовлявся по декілька разів на місяць.заіхавши осінню щоб показати що все не ок і отриматии якусь корекцію штиків і антіхрома ,пофоткали і сказали да да да ми звяжемось.Дзвінка не було,телефонувавши на пряму просто ігнор.Хімчистка то одне слово,ремені безпеки навіть ніхто і не пробував чистити.Звільнення менеджера яке було зроблено то нічого не змінює,але він хоча б був на звязку і робив вигляд що намагається вирішити проблеми.Чомусь для себе було бажання щоб хоч якийсь супровід машини відбувався,але хлопці видно втомились коректувати косяки а я втомився витрачати,розумію що уже витрачав на ці процедури.За цей майже рік ні разу не входив в конфлікт і надіявся на адекватність,але.
-
dr. Zoidberg ★★★★★
Робив хімчистку салону, хлопці зробили з моєї машини нову! Молодці.
-
Arsen Magomedov ★☆☆☆☆
Були на мийці 19 числа, враження залишилися негативні, мало що чекали більше трьох годин поки зроблять комплексну мийку, так ще й залили камеру заднього виду, яка перестала працювати прямо на місці. P.S. Вирішення проблеми ніякого не продовжили, сказали: це ваші проблеми!
-
Олексій Матата ★★★★★
Прайюють дуже уважно. Робив тонування авто. Супер!
-
Dmitriy Kosenko ★★★★★
Дуже якісно миють авто, завжди тут мию своє. Також є попередній запис.
-
Дима Бойко ★★★★★
Все дуже добре. Якість - ціна, супер. Дуже приємне спілкування.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса KARAT CARWASH & DETAILING?
KARAT CARWASH & DETAILING знаходиться за адресою софиевская борщаговка 22, Київ, Київська область, Україна, 02000
Який номер телефону KARAT CARWASH & DETAILING?
Зв'язатися з KARAT CARWASH & DETAILING можна за номером телефону +38 (097) 525-25-05
Як можна дістатися до KARAT CARWASH & DETAILING?
Дістатися до KARAT CARWASH & DETAILING можна за посиланням