Відгуки

  1. Kto Nado ★☆☆☆☆

    Машина Субару, подзвонив, записався на комплексну мийку, зовні, салон, двигун, назвали суму 1000-максимум 1400. Приїхав у назначений час, подивились, я попросив почистити сидіння зліва справа, бо там куча пилу, це в прямому доступі, просто пилососом можна чи ганчіркої, також попросив витерти у бардачку бо там купа пилу. Запропонували почистити сидіння легко зверху хімією, щоб були чистіші за окрему плату 500 грн. Добре. Приїхав забирати ... 2000 грн.Бо ви ж привезли машину брудну , а не чисту, он я америкосу хімчистку роблю за 10, а вихочете щоб я за 1500 мив брудну машину ? Дивимось...Двигун помили, але не помили капот знизу, кажеть буде капати, ну ок, але ж бруд просто сиплеться зверху, заставив протерти ганчіркою, дуже нехотіли. Дивлюсь сидіння, в них пісок так і лежить як був, заставив протерти, пропилососити, дивлюсь коврик у багажнику, під ним не прибирали взагалі... ? - ну проїбали трохи, каже мийщик....Дивлюсь багажник, дверь зсередини навіть не протерли, знизу пісок, бруд...дивлюсь заднє сидіння, спинка як була гряззю по пластику теронута, так і є, на фото видно, то не подряпини , то бруд. Бардачок я просив витерти - ніхто навіть не відкрив, хтось ногою на порожок став- відюиток ну забули витерти...Але ж ми пройшлись по ньому пилосмоком!. Сидіння хімією? - Ні , ми вирішили не робити.... Шторку багажника навіть пилосмоком не пройшли, вона заляпана водою і пил там цятками став. Це коштувало 2000 грн, на 600 більше чим просили спершу. Не знаю, хто їм писав ці гарні відгуки, але точно скажу- до них не варто, хіба що америкоса на продаж.

  2. Kateryna Tkachenko ★★★★★

    Добрий день! Чи могли б ви, будь ласка, підказати, хто працював 19 грудня 2024 року? Хотілося б потрапити саме до того хлопця, бо він найкраще з усіх помив авто. Якщо є така можливість — буду дуже вдячна!

  3. Bogdan Savochkin ★★★★★

    Вже два роки мию тут свої авто. Сервісом задоволений на всі 100%. Співвідношення ціна/якість найкраща з випробуваних мною варіантів автомийок. Також хотілось би відмітити і якість інших послуг, а саме: полірування авто і полірування/відновлення фар, поклейка плівки/антихром. Якщо коротко, скористався майже всім спектром послуг даної мийки і всім залишився задоволений. Рекомендую!!!

  1. Анатолий ★★★★★

    Мию тут свій Jaguar, сервісом задоволенний. Якість завжди на висоті! Також займаються паліровкою - вирішив спробувати, зробив рідке скло. Машина мабуть с салона така не виїжджала. Також поклеіли плівку на бампер, на замовлення. Всё чудово, жодних нарікань. Рекомендую!

  2. Olena Tax Consultant ★☆☆☆☆

    Мийку не рекомендую. Це було давно, але відгук вирішила написати зараз. Була два рази, і двічі не в захваті. Приїхала на мийку, постоявши під липою. Замовила комплекс. В підсумку сама мусила відтирати плями, бо хлопець сказав, що вони занадто складні. Аж смішно... Мені було сказано, що такі плями коштують дорожче. Так я ж не проти була, але він просто не хотів робити цю роботу і дорожча вартість була відмовкою. Вдруге була історія з бітумом. Машина була брудна, після змивання виявилося, що під брудом є бітум. Ніхто навіть не запропонував змити його, я ж не замовляла. А я бачила його під брудом? Це не сервіс. Ставлю одну зірочку. Не рекомендую.

  3. Andriy Stadnik ★★★★★

    Приїхав помити машину дружини, все зробили на найвищому рівні, мийник приємний хлопець, однозначно повернуся ще раз!

  1. Владимир Ламанов ★★★★★

    Заїжджав сьогодні 19.07.2021, так вийшло, що після сьогоднішнього дощу під затопило салон моєї машини, велике спасибі Миколі, за те, що приблизно за 5 годин, з розбором всього салону, просушуванням допоміг мені повернути початковий вигляд та стан мого авто. Дуже вам вдячний та рекомендую ваш сервіс. Процвітання вам та вдячних клієнтів. З повагою, Володимир.

  2. Игорь Левченко ★★★★★

    Одна з кращих автоспа на яких я тільки був, хлопці добре знають свою роботу, ціни відповідають якості, РЕКОМЕНДУЮ, після миття залишитеся задоволені виглядом своєї машинки

  3. Alexander Boyko ★★★★★

    Заїхав уперше, випадково. Залишився задоволений. Хлопці відпрацювали добре та якісно. Приїжджатиму і далі.

  1. Микола Самара ★★★★★

    Всі добре омили, і бітум і бруд у салоні. Працюють чудово. Чистять як свою. Черг практично немає. Зручно, швидко та не дорого. Рекомендую всім.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса AvtoSpaDetailAvtomoika?

AvtoSpaDetailAvtomoika знаходиться за адресою вулиця Автозаводська, 54, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону AvtoSpaDetailAvtomoika?

Зв'язатися з AvtoSpaDetailAvtomoika можна за номером телефону +38 (097) 057-01-91

Як можна дістатися до AvtoSpaDetailAvtomoika?

Дістатися до AvtoSpaDetailAvtomoika можна за посиланням

Advertisements