Відгуки

  1. Julia Julia ★★★★★

    Майстер саме в цій люксоптиці справжній професіонал і знавець своєї справи. Якщо хочете якісно зробити окуляри то тільки сюди.

  2. Дмитрий Гусейнов ★★★★★

    Дуже дякую за сервіс і терміни. Особливо хочу відмітити професіоналізм майстра Олексія. Все зробив в дуже швидкий термін і якісно. Ще раз дякую !

  3. Анна Пивоварчик ★☆☆☆☆

    Максимально жахливий сервіс. Замовляла лінзи для окуляр 11.08 числа, пообіцяли що крайня дата виготовлення 22.08. На момент 27.08 окулярів ще немає, навіть не почата робота тому що затримка на кордоні. Ніхто навіть не попереджував про затримку. Якщо у вас немає лінз в наявності то потрібно про це казати відразу, а не брати за це 100% оплату і обіцяти зробити впродовж 10-12 робочих днів. Більше ніколи не звернуся сюди.

  1. Вікторія Щербина ★☆☆☆☆

    Сьогодні була в магазині, всі працівники в голос на весь магазин говорять російською. Так, з клієнтами вітаються українською, але між собою в залі - російською, обговорюючи поїздки на якісь шашлики і відпочинок таким чином, що це чують всі навколо.

  2. Serge Kabarukhin ★☆☆☆☆

    25го квітня придбав окуляри. За місяць оправа тріснула. Сфотографували і сказали що відправлять дані менеджеру який цим займається. То була субота, то пообіцяли що подзвонять у понеділок чи вівторок. Ніхто не подзвонив. В онлайн чаті пообіцяли що у вівторок подзвонять після 15:00. Знов ніхто не подзвонив. Ввечері у самому магазині виявилось, що є один єдиний менеджер що займається такими питаннями (дуже схоже на просту брехню) і вона пішла у відпустку (дізнатись це коли я залишав заявку мабуть було неможливо). Знову обіцяли подзвонити як тільки менеджер буде. Чекав до середи наступного тижня - яка несподіванка, ніхто не подзвонив. В магазині сказали що ще раз направлять запит менеджеру і передзвонять. На питання чи точно є мій номер телефону в інформації запиту виявилося, що немає (куди мені весь цей час збиралися дзвонити - не знаю, хоча при оформленні заявки номер наче записували). Наступного дня окуляри все ж таки поміняли, хоч щось. Але такого слова як «вибачте» персонал магазину схоже не знає. Можу сказати, що нормальний сервіс отримуєш тільки коли власне щось купляєш. А от коли є проблема - поки їх не дістанеш причому особисто прийшовши в магазин нічого не буде. Дуже прикро що це така велика мережа в рамках України. Хоча, можливо це тільки цей магазин так виділяється…

  3. Make Yourself ★☆☆☆☆

    Сервіс на нулі!! Замовив лінзи, в результаті дали зовсім не ті, на обмін треба було чекати. Витачені гроші час і нерви

  1. Serhii Kabal ★☆☆☆☆

    Коштують не ті ціни біля крапель, 145 за фактом у чеку вийшло 350. Продавець як завжди не вміє робити повернення на картку. Не те що б це була велика сума, але лохом почуватися не дуже приємно. P.S. фото зроблено вже після того, як цінник зрушили до правильних крапель, до цього він стояв посередині

  2. Oleksii Hudz ★★★★★

    Чудовий магазин! Преміум якість та обслуговування, дуже приємний персонал.

  3. Клавдия Юрчак ★★★★★

    Дуже хороший майстер Юрій.

  1. Ірина Матвійчук ★☆☆☆☆

    Постійний клієнт "Люксоптики" в "River Mall". Але вчора прийшовши купити там контактні лінзи я була дуже розчарована роботою спеціалістів. По-перше всі рецепти, огляди, які були проведені- відсутні. По-друге все дуже повільно. Мене довго шукали в базі, не могли дати якусь чітку відповідь ні на одне питання. Вибачте... але коли купуєш окуляри за 8 тисяч гривень і постійно купуєш там контактіні лінзи для чоловіка хочеться іншого ставлення. Хочеться щоб була історія всіх перевірок зору, які є небезкоштовними і недешевими. А в результаті нічого немає. Я навіть не можу відслідкувати погіршився мій зір чи залишився без змін. Дуже обурена.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Люксоптика?

Люксоптика знаходиться за адресою Днепровская набережная, 12 ТРЦ «River Mall», Kyiv, Україна, 02000

Який номер телефону Люксоптика?

Зв'язатися з Люксоптика можна за номером телефону +38 (080) 030-98-97

Як можна дістатися до Люксоптика?

Дістатися до Люксоптика можна за посиланням

Advertisements