Відгуки

  1. CHUBAKA 2361 ★☆☆☆☆

    Лікар має якийсь свій графік,за стійкою не можуть нормально і зразу сказати до котрої він приймає,треба приходити і перепитувати,ще й посміються,не відділення а посміховисько,бажаю вам такого ж відношення як у вас до людей

  2. Виктория Цымбалюк ★☆☆☆☆

    Не ходіть до цієї оптики.Відношення до людей хамське,грубо спілкуються та насміхаються. На запитання чи можна зробити бюджетні окуляри?Відповідь груба та з насмішками, хоча на сайті в них написане одне,онлайн коли питаєш теж кажуть що можна зробити бюджетно.Коли приходиш до них то вони кажуть що ви смієтесь і починають впарювати дороге,навіщо??Краще знайдіть іншу оптику де будуть до вас нормально відноситись і з зрозумінням!

  3. Раиса Гуменюк ★☆☆☆☆

    До адміністрації “Люксоптика” ТЦ “Квадрат”, м. Київ, Воскресенський проспект, 36 Хочу залишити відгук щодо обслуговування у вашому магазині. Моя мама, літня людина, звернулася з метою замовити окуляри. Вона мала при собі висновок лікаря. Проте, замість того щоб допомогти, співробітники заявили, що окуляри їй «не потрібні», і відмовили в замовленні. Мама навіть запропонувала за власні кошти повторно пройти обстеження у вас, але їй і в цьому відмовили. Таке ставлення — це не лише непрофесійність, а й відверта зневага до клієнта, тим паче поважного віку. Прошу розібратись у ситуації, вжити заходів і пояснити, на якій підставі клієнтам відмовляють у послугах, навіть якщо вони готові оплачувати їх повторно.

  1. Anna Udovenko ★★★☆☆

    Лікар може і хороший, але не тактичні питання після обстеження спантеличили. Некоректно задавати питання після діагностики, які могли б повпливати на результати. Якщо дійсно ці моменти важливі, то треба попереджати під час запису.

  2. Тарас Я ★☆☆☆☆

    В оправі відкрутився один болтик через що скло випало і загубилося. Дитина місяць тільки носила окуляри. Звернулися з цією проблемою в магазин і нам сказали що на це гарантія не діє бо сталося при носінні. І за нове скло маємо ставити за свій рахунок. До цього окуляри не носили і ми не думали що потрібно "підтягувати" болтики на оправі щоб не загубити лінзи, або ж це брак і магазину на це всерівно.

  3. Владислава Литвиненко ★☆☆☆☆

    Найгіршого ставлення до людини я ще не бачила! Ні краплі людяності взагалі! Прийшла з проблемою, дитина зламала окуляри. Без окулярів нічого не бачу, терміново треба нові. Було 18:55 субота, питаю чи є лікар мені кажуть, вже не працює. Питаю коли буде, відповідь у вівторок, кажу що не доживу. І тут з мене починають сміятися, прямо в очі! Пояснюю що навіть консультанта погано бачу і треба терміново! Сміх ще сильніше! Сподіваюсь на шляху цієї людини, будуть тільки такі ж як вона!

  1. Yulia ★☆☆☆☆

    Ціни космічні, в 3 рази, приблизно вищі, ніж в інших оптиках. Вибір невеликий. Лікар у цьому відділенні Лідія, не пам'ятаю далі, як, дуже неприємна, відповідає по-хамськи, ніби я винна, що в мене зір упав, і їй тепер зі мною возитися. Хоча консультація платна! Навіть якщо одразу брати оптику. Іноді забігаю, якщо терміново щось потрібно, тому що під будинком, а то в люксоптику більше ні ногою при великій кількості інших варіантів.

  2. Anna Vasylyuk ★★☆☆☆

    Дві зірочки за приємні акції (хоча зазвичай, на товарах, які йдуть у подарунок, стоїть примітка безкоштовний зразок)) і за хороший асортимент і зручні локації магазинів. А от мінусів, на жаль, для мене набагато більше.Вирішила спробувати лінзи, замість окулярів. До цього пройшла діагностику зору, і там отримала рецепт на лінзи. Прийшла з рецептом, у даний магазин. Мені ж сказали, що це не рецепт. І потрібно пройти "консультацію", у їх офтальмолога. Вона підбере правильні лінзи і проведе навчання, як їх одягати, знімати і зберігати. Після того як не знайшлось часу на вечір (коли консультація коштує 300грн), мені сказали про їх "акцію" - консультація за 1грн до 13:00. За це дійсно вдячна, бо якби я заплатила за ту пародію консультації, яка була, 300 грн, я була б дуже засмучена. Отже, детальніше, про консультацію. Мені перевірили зір і о диво, вони співпали з результатами тої діагностики, яку я проходила до цього візиту... Далі цікавіше, "лікар" оглянула той результат діагностики, який я принесла, і всі дані до себе, записала саме з неї! І лінзи виписала мені, на основі цієї ж діагностики... Добре, нехай це була повторна перевірка... Все навчання по одяганню лінз, виглядало так: ось вам дві пробні лінзи, от інструкція - читайте і пробуйте... Звичайно ж в мене нічого не вийшло. Бо часу обмаль, до "лікаря" вже не вперше заходять, і кажуть, що там вже наступний клієнт. В цей же час очі, ніяк не хочуть, щоб я в них лізла пальцями... А надтонка щоденна лінза, крутиться в усі сторони, і так і намагається випасти з рук. В результаті, мені порадили подивитись в ютубі як одягати лінзи... І сказали, що якщо захочу я можу ще раз прийти на їх консультацію... Які ж ви ввічливі, але сенс, якщо жодних порад чи допомоги, я не отримаю. Не знаю, можливо так у всіх оптиках. Але точно не рекомендую йти сюди на платну діагностику і консультацію. І ще, фільтрувати і перевіряти, інформацію яку ви там отримаєте. P.S. Врешті, за порадам знайомих, які користуються лінзами, і які в один голос, сказали, що новачку буде дуже складно вдягти такі тонкі лінзи, як щоденні, я замовила через інтернет лінзи на місяць. Які значно товще, і їх все ж таки вдалось вдягти)

  3. Oksana Filimonova ★☆☆☆☆

    Прийшла по рецепт на окуляри, а отримала діагностику всього організму: "міокардія була, проблеми зі спиною, в почках пісок, молочні залози під загрозою.. і характер, як у Маргарет Тетчер!." Я аж перепитала:" там так і написано?.." Було б смішно, якби не було правдою - в Люксоптики зараз нові опції ?.. неочікувано, але лінзи не замовляла у офтальмололога Павлової, бо вона не першою була в мене і її рецепт відрізнявся від попереднього ( спеціально оглядаюсь у кількох лікарів). На питання чому може бути різниця- відповіла, що може написати так, як в моєму попередньому рецепті написано... На цьому можна й закінчувати відгук. На мій жаль і сум Люксоптика суттєво здала позиції ( а раніше була кращою мережею).

  1. Wiktoria Jurijowna ★★★★★

    Відремонтували дужку в окулярах за декілька хвилин.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Люксоптика?

Люксоптика знаходиться за адресою бул. Перова, 36 ТРЦ "Квадрат" 1 эт, АВРОРА, Kyiv, Україна, 01001

Який номер телефону Люксоптика?

Зв'язатися з Люксоптика можна за номером телефону +38 (080) 030-98-97

Як можна дістатися до Люксоптика?

Дістатися до Люксоптика можна за посиланням

Advertisements