Відгуки

  1. Doksan Doksan ★★★★★

    Дуже велика подяка пані Тетяні, мала неприємність , зламалось кріплення до окулярів . В інших оптиках на питання « чи можуть відремонтувати» дивились зверхньо і намагались втюхати нові окуляри, а пані Тетяна гарно проконсультувала, була ввічлива, передала окуляри майстру і на наступний день все було готово) Найбільше вразила приємно простота та клієнтоорієнтованість пані Тетяни, бережіть її ❤️

  2. Роман Стеценко ★☆☆☆☆

    Купував контейнер для лінз , пакування не герметичне ,контейнери брудні і в них ворсинки …. Пішли в смітник

  3. Evelina Giesen ★★★★★

    Рекомендую. Підібрали окуляри/лінзи безкоштовно. Потрібні лінзи мались в наявності, придбала - гарний вибір, а головне дуже уважна, привітна, професійна працівник Таня!

  1. Анна C. ★★★★★

    Випадково дорогою заглянула в оптику, бо давно не могла знайти "свою" оправу окулярів. Дуже сподобався сервіс, цінова політика та вибір) Окреме спасибі менеджеру Тетяні, яка справді живе своєю роботою)

  2. Игорь М. ★★★★★

    Вибрав це "оптику", бо працюю поруч. Дуже сподобався консультат Наталія – дуже тактовна, уважна, у кожному слові відчувається професіоналізм. Не "впарюють" дорогі оправи та лінзи, а кажуть які дійсно краще вибрати. Замовляв там окуляри у своїй старій оправі, зробили швидко та без запитань. Взагалі, кажуть, що там майстер просто чарівник та людина, яка любить свою роботу. Тепер ношу окуляри із задоволенням :-)

  3. Мария Рыбак ★☆☆☆☆

    Замовила наприкінці березня окуляри із фотохромними лінзами. Ціна справді виявилася нижчою, ніж в інших оптиках (2 фотохромні лінзи - 720 грн, робота майстра - 180 грн і недорога, але симпатична оправа - 400) Разом вийшло 1300. На цьому плюси закінчилися... звикнути - відчувала запаморочення та почуття "перекошеності". Оправа, до речі, на обличчі теж нерівно сиділа, чого я не помітила під час її примірки та замовлення. Подумала, можливо, потрібно більше часу, щоб звикнути до нових окулярів ... Через тиждень примірок (носити окуляри не виходило, ну дуже некомфортно в них) зателефонувала в оптику, пояснила ситуацію. Почула від оператора, що обміняти оправу немає жодної нагоди, і що "всі ми несиметричні, можливо, це Ваші особливості обличчя". Можливо, але я ношу окуляри давно, поміняла багато різних оправ із різних оптик, але таке вперше. Зважаючи на те, що ця оправа на мені сидить нерівно, домовилися з оператором, що наступного дня я під'їду до майстра, він подивиться, що можна зробити. Поїхала до майстра, він подивився окуляри. Діоптрії та міжзоряна відстань підібрано правильно. А в оправі трохи дужки підігнув, ще сказав, що я і сама так могла б, чого на таксі в локдаун їздити))). Начебто стало краще небагато... Але саме, що небагато. Візуально на обличчі тепер оправа рівна, і не так некомфортно вже в ній, але після тривалого носіння все одно з'являються неприємні відчуття, пов'язані саме з неякісною оправою. Про обмін чи повернення навіть не йдеться, звичайно, адже практично нереально довести, що оправа мені не підходить. Так що виходить, що така собі акція))) Викинуті на вітер гроші без будь-яких зобов'язань з боку горе-оптики.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Оптика, окуляри?

Оптика, окуляри знаходиться за адресою вулиця Шота Руставелі, 20, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Оптика, окуляри?

Зв'язатися з Оптика, окуляри можна за номером телефону +38 (066) 659-85-27

Як можна дістатися до Оптика, окуляри?

Дістатися до Оптика, окуляри можна за посиланням

Advertisements