Відгуки

  1. Дар’я Бедіна ★★☆☆☆

    Користуюсь послугами цієї хімчистки через низьку ціну. До якості прання питань не маю. Але маю неприємний досвід спілкування з працівницею, кожен раз її зустрічаю і кожен раз це неприємний досвід. Дуже сподіваюсь, що персонал поміняють.

  2. Anna ★☆☆☆☆

    Найгірша хімчистка. Жалкую, що не подивилася відгуки перед тим як звернутися. Задала речі в сб, термін виконання середа, приїжджаю в чт - мені віддають не почищені речі!! Плями, моє ж волосся на речах. Забирають назад, приїжджаю в сб - закрито, «перерва» і не залишили свій номер телефона. Чекала 15 хвилин, 50грн простою таксі за її перекур звісно ж мені ніхто не компенсував. Ну і звісно ж ніхто не вибачився ні за очікування, ні за те, що мені віддавали не чищені речі, ні за витрачений час і гроші. А ще сітка цих хімчисток здійснює свою діяльність в рашці, що, на жаль, я дізналася, тільки коли шукала номер телефону хімчистки очікуючи з перекуру «робітника року». КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ - 0.

  3. Yurii Sakhno ★★★★★

    Віддавав свою куртку на хімчистку. Куртка, особливо засалений комір, стала як нова, також обробили спеціальним розчином який зменшує продувність і намокання під час дощу, що теж вже встиг перевірити і оцінити. Задоволений результатом повністю!

  1. Елена Кириенко ★☆☆☆☆

    Не рекомендую цю химчистку Сдала девандеки щоб випрали ,а отримала такіж самі як і здавала

  2. EEC OS ★☆☆☆☆

    Жах, суцільний Жах. Минуло тиждень часу як здали у чистку зимові речи. Авансом заплатили 2000 грн. Сьогодні 09.06.2021 прийшли отримати: після чистки речи неможливо вдягнути!!! Речі знищено. Написали скаргу. Чекаємо на повернення коштів компенсацію вартості знищених речей у повному обсязі

  3. Інна Лисечко ★☆☆☆☆

    За саму чистку сказати нічого не можу, не змогла здати свій пуховик. Спочатку його взяли на аква чистку, але мене здивувала вартість, з урахуванням скидки - 278 грн. На моє питання чому з урахуванням скидки навіть дорожче відпрвіли, що до цього мені назвали ціну за куртку, а за пуховий плащ дорожче. Мене пояснення влаштувало і я заплатила. Відійшовши від каси прбачила в чеку додаткову послугу за 70 грн. Набрала гарячу лінію, де мені пояснили що це за прслуга, і запевнили що такого не може бути щом мені її просто додали і не сказали, вона необовязкова але дуже хороша. На моє питання чи можна без неї, сказали що можна і що можу повернутися і анулювати замовлення та зробити нове. Коли я за 20 хв повнулась, мені сказали що вже в курсі ситуації, щоб я забирала своє пальто, бо такої хімчистки як для нього потрібна в них немає. Я звичайно здивувалась, бо нічого поганого не говорила, а меен так зустрічають, почала пряснювати, що хочу лише відмовитися від додаткової послуги. На що мені сказали щоб я йшла в іншу хімчистку і відмовилися навідріз брати пальто. Ми ще в них скидочну карту на рік купили за 90 грн, сьогрдні ж. А вони речей брати не хочуть і відправляють іти деінде. За саму чистку сказати нічого не можу, а прсонал хамуватий.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса 5àSec?

5àSec знаходиться за адресою проспект Степана Бандери, 15А, Київ, Україна, 04073

Який номер телефону 5àSec?

Зв'язатися з 5àSec можна за номером телефону +38 (044) 585-10-67

Як можна дістатися до 5àSec?

Дістатися до 5àSec можна за посиланням

Advertisements