Мийка самообслуговування, яку варто уникати. Піну - піною важко назвати. якщо потрібно щось просто помити водою - тоді ном, а якщо мити авто - краще сюди не заїжджати.
Фотогалерея
Відгуки
-
Volodymyr Karalyus ★☆☆☆☆
-
Valodia Ivaniv ★☆☆☆☆
Піна жахливої якості ( важко навіть піною назвати ) ! Що так важко залити в резервуар концентрат хорошої якості ( не обов'язково люкс вошівський ) є багато аналогів які в рази по ціні дешевші і по якості краще піняться і справляються з забрудненням різного типу щоб машину дійсно запінити ( а не як на даний момент не зрозуміло яка жижа як з під гелю для душу ) і змити її .. виїхати дійсно з чистим авто .... Краще приїжати з своєю хімією для кузова і дисків нанести і змити це водою або осмосом результат в рази буде кращий.
-
Андрей Грегуль ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування. Хотів записатись на хімчистку салону. Приїхав особисто, мені сказали, що на цьому тижні все зайнято, зателефонуйте в наступний четверг, тому що людина яка робить хімчистку працює лише в п'ятницю, субботу, неділю. Зателефонував в четверг - сказали, зателефонуйте в п'ятницю. Зателефонував в п'ятницю, сказали, що вже все зайнято, треба було телефонувати раніше. Витрачений час в пусту...
-
Anastasiia Mashevska ★☆☆☆☆
На самомийці - не можливо поставити на паузу автомат, тобто кошти буде списувати без зупинки. Те що називається піною - у них мильна вода. Й суворий контроль, щоб недайбоже ви щось там довго мили)
-
Юля Артемовська ★☆☆☆☆
Здерли 600 грн за мийку в дощ! хоть в прайсі ціна 340! Ніхто не попередив що ціна буде такою, я б тоді не мила…. Не рекомендую
-
Олег Середа ★★★★★
якісно і скурпульозно працюють спеціалісти
-
Роман Моштук ★☆☆☆☆
Сама найгірша мойка,не раджу в жодному випадку!! Піна ужасна,обслуговування на самому гіршому рівні,вода з сіллю ніколи не відмиєш машину,хіба деруть гроші!!!
-
Yura Gryb ★☆☆☆☆
Запхав гроші, нажав миття гелем, гроші збило на нуль, сказав адміністратору, він мені відповів "воно робило, може ви пішли коврики витягати " я кажу "дивіться по камерах" на шо він мені сказав " то треба шефа а він буде ввечері "
-
THOMAS HORDON ★☆☆☆☆
Заніс 100грн. Напінив авто, почав чистити диски губкою. Мені сказали, що це заборонено, хоча в правилах цього не було вказано. Мене вигнали, не дозволили змити піну з авто і не повернули гроші. Керівництво жахливе
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса SAMWASH?
SAMWASH знаходиться за адресою Львів, Львівська область, Україна, 79000
Як можна дістатися до SAMWASH?
Дістатися до SAMWASH можна за посиланням