Відгуки

  1. Олена Ткаченко ★★★★★

    5 із 5 по сервісу і якості ! 10 - 20 хвилин і Ваша малишка вже перевзулася :) Поки , я приємно пила каву в теплому приміщенні , неймовірний і ввчіливий шиномонтажник Дмитро дуже швидко і якісно поміняв резину.Рекомендуюна всі 100%!

  2. Дмитрий 1 ★☆☆☆☆

    До оголошеної вартості , без згоди власника авто докручують ще по 50 грн на кожне колесо за обробку герметиком та зачистку диска (щіткою по металу, два рази по колу) типу погані диски!!!! Зіштовхуюсь з таким в перший раз за 20 років свого досвіду автомобіліста!

  3. Bendera Benderass ★☆☆☆☆

    Чотири роки користувався послугами даним шиномонтажем , привітні хлопці , без черги приймали , питань немає ! Цього року також скористуватися їхніми послугами, піся того як перевзув автомобіль , прїхав близько 80 км по місту й поставив авто на платну парковку ( не під будинком) пересівши на інше авто поїхав працювати. через десять днів повернувся до свого авто й поїхав в інше місто , тобто вийшов на трасу де швидкісний режим значно більший ніж в місті, і в мене з’являється шум в заднім лівому колесі , оглянувши я не виявив нічого , поїхав далі з меншою швидкістю шум посилюється , оглядаю знову й бачу що в мене на колесі залишилось тільки два болти, коли я обійшов з ключем всі колеса, виявилось що всі болти на колеса прийшлось дотягнути по пів оберта ! Коли я зателефонував на шино монтаж , замість того щоб почути вибаченя й сказати що проведуть бесіду зі своїми працівниками , щоб вони були уважніші , мені в грубій формі розповіли, що вони не винні , що то хтось хотів вкрасти в мене чотирі старих колеса, або я десь не там за паркувася! Продовжувати розмову з тією людиною з якою я розмовляв було марно трацтво своїх нервів і часу ! На майбутнє , кожний хто робить буть яку маніпуляцію з шинами, контролюйте їхні дії, особливо в самому кінці , це стосується будь якої станції ! Хочу за уважити , краще ніж на цій станції мені ніде не балансували колеса, й не було розвода на рехтовку дисків!!! Типу - Вам потрібно рехтувати бо побиті диски, не балансується - такого Не було ! Чи рекомендую я даний шино монтаж - На власний росуд! Я більше сюди не поїду, я їхав всією сім’єю в авто коли стався такий інцидент і мої знайомі яким я раніше рекомендував більше, також не поїду бо освідомлені даною ситуацією !

  1. Максим Максим ★★★★★

    Підкупила ціна і приємно здивувала швидкість

  2. Виктор Слободянюк ★★★★★

    Чудовий сервіс !

  3. Eugene Bazhenov ★★★★★

    Чудовий шиномонтаж! Обладнання у них у хорошому стані, хлопець тямущий і спритний, динамічний ключик теж порадував. Загалом рекомендую!

  1. Дмитрий Куркурин ★★★★★

    Великий вибір автошин. Сервіс поставлений на найвищому рівні, претензій немає. Сподобався професіоналізм співробітників, які завжди порекомендують найоптимальніший варіант при підборі шин. Є послуга зберігання автошин, я скористався, тому що я не маю місця для зберігання сезонної гуми. Загалом я залишився задоволений.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Автошин?

Автошин знаходиться за адресою вулиця Раїси Окіпної, 16, Київ, Україна, 02002

Який номер телефону Автошин?

Зв'язатися з Автошин можна за номером телефону +38 (050) 636-54-62

Як можна дістатися до Автошин?

Дістатися до Автошин можна за посиланням

Advertisements