Відгуки

  1. Наталия Крупенникова ★★★★★

    Хочу висловити свою подяку Гонзель Катерині Миколаївні за обстеження та блискуче проведення операцій. Познайомившись з нею, зрозуміла, що потрапила до рук кваліфікованого спеціаліста. Дуже вдячна медичному персоналу клініки за професіоналізм, доброзичливе ставлення, кваліфікаційний підхід та слушні поради. Дякую Вам, Катерино Миколаївно , за Вашу невтомну працю, за професіоналізм, за вміння згуртовувати колектив. Бажаю усьому персоналу міцного здоров'я, натхнення, професійних здобутків та вдячних пацієнтів!

  2. Ольга Калашник ★★★★☆

    Недалеко, але досвідчена лікар - Катерина Миколаївна,йшли до неї,робила УЗД по вагітності. На облік стали в перинотальному центрі

  3. Алла Музичук ★★★★★

    Рекомендуємо лікаря невропатолога Макарову Олену Володимирівну, лікар від Бога. Це єдиний лікар, який вирішив проблему і поставив правильно діагноз. Вже неодноразово рекомендувала своїм близьким та знайомим, всі абсолютно задоволені. Персонал привітний, компетентний. Дякую.

  1. Наталія Коваленко ★★★★★

    Зверталась в клініку вдруге. Дуже задоволена результатом!! Отримала професійну допомогу та лікування!! Приемний кваліфікований персонал!! Окрема подяка лікарю Гонзель Катерині Миколаївни ! Рекомендую клініку, де можливо отримати гарну консультацію лікування.

  2. Елена Зиненко ★★★★★

    Дуже гарна клініка приємний персонал. Ходила по рекомендації до терапевта приємний лікар який все пояснив назначив аналізи і запропонував адекватне лікування.

  3. Мила Яшина ★★★★★

    Дуже приємна атмосфера, вже скільки років хожу і дуже задоволена. Ніколи відгуки не пишу, але клініка заслуговує 5 зірочок і гарний відгук.

  1. vika smal ★★★★★

    Дуже сподобалося обслуговування, прийду йще, дякую Екатерині Миколаївні

  2. Олена Мирошниченко ★★☆☆☆

    Цю клініку знайшла випадково - просто шукала де чоловіку зробити УЗД колін. У нього на одному коліні пошкоджений меніск багато років тому і останнім часом нога почала сильно боліти, і болить сильно коліно другої ноги. Дослідження було зроблено, чоловік отримав висновок а на скаргу що важко ходити - рекомендацію цінну і дуже тактовну - СТАРИКАМ ВРЕДНО МНОГО ХОДИТЬ (чоловіку 67 років і він досить активний). Крім того на вимогу до письмового висновку додати знімки , щоб лікар, до якого він піде на консультацію, зміг сам подивитись, отримали відповідь, що ЯКЩО НЕМА ПРОБЛЕМ, знімки не даються. Отакі послуги ми отримали, в принципі, за досить великі гроші!

  3. Anton Vashchenko ★☆☆☆☆

    Була моя сестра, поставили неправильний діагноз, налякали її, навіть на узі право з ліво переплутали. Назначили дороге лікування. У іншого лікаря все перевірила і більшість з того, що їй наговорили виявилась брехнею! Я взагалі не розумію як ці шахраї можуть надавати медичні послуги!

  1. Тетяна Ващенко ★☆☆☆☆

    На узі переплутали право і ліво, через неправильний діагноз назначили антибіотики. Лякають страшними діагнозами. Поставлені діагнози в іншій клініці не підтвердили, і лабораторії також, банальна викачка грошей (не малих), нікому не рекомендую!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Моя сім'я?

Моя сім'я знаходиться за адресою вулиця Волоська, 50\38, Київ, Україна, 04070

Який номер телефону Моя сім'я?

Зв'язатися з Моя сім'я можна за номером телефону +38 (044) 227-73-30

Як можна дістатися до Моя сім'я?

Дістатися до Моя сім'я можна за посиланням

Advertisements