Відгуки

  1. Pavlo Bulava ★★★★★

    Ставив пару раз ГБО на цьому сервісі.Нарікань немає.Все їздить ,все працює.По ціні адекватно,дали гарантію на газову установку.

  2. Даня Пономаренко ★★★★★

    Вже роками обслуговуюсь на цьому СТО , ні разу не був не задоволений вирішенням моїх питань по ГБО. Мій рекомендасіон

  3. Олена Пінчук ★★★★★

    У мене авто Вольво, була на багатьох сервісах, ніхто не міг знайти причину поломки, а насправді проблема була досить не значна, залишилась задоволена, оперативно, швидко і якісно, доступно по ціні. Рекомендую!

  1. Олексій Костенко ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. Однозначно. Працює одна людина. На все відповідь (це у вас так працює авто). Продав форсунки невідомого року і через пару днів повіз іх на ремон до інших газовиків. Не рекомендую.

  2. Service Dolyna ★☆☆☆☆

    По фото можете побачити якість виконаних робіт. У 2017 поставив газову. Поїздив 30000 км. Потім 2020 відкапіталив мотор. Після чого газову не вмикав. 1. ГБО не ставиться на мотор nissan e11. Чому? Тому що щоб відрегулювати клапана кожні 10000 км потрібно віддати 300 долларів. Вартує? 2. Сумарно я влетів десь на 3000 долларів разом із капітал мотора встановленням ГБО і куча діагностики чому трясеться мотор. Прогоріло два клапана і це можна було тільки діагностувати коли зняли голову. 3. Ніколи не відкривав лючок балону. Інколи був запах вологи. Просто халтурно зробили. Продіравили кузов і провели дроти. Замість болтів використовували шпильки. Гайки зігнули дуже могли би і дати якісніші. 4. Прочитайте та подивіться фото. Це чесний відгук через 6 років.

  3. Володимир Zh ★★★★★

    Сподобалось відношення до клієнта.Приїхав проконсультуватись,на рахунок ГБО,Олексій все пояснив і показав.Майстри ,Мар"ян і Василь,оперативно встановили обладнення на мою машину.Я був присутній при роботі і майстри все докладно мені пояснювали.Роботою і ціною задоволений!Рекомендую!

  1. Oleksandr Kovach ★★★★★

    Швидко та якісно, професійно і не дорого, рекомендую!

  2. Смит Шторм ★★★★★

    Дякую за роботу. Хлопці знають свою справу. Підскажуть, дадуть добру пораду. Рекомендую!!!

  3. Bass Bass ★☆☆☆☆

    Не рекомендую! Минуле століття, сервіс і відношення - жах!!!

  1. Назар Стодоля ★☆☆☆☆

    Нікому не порекомендую дану СТО. Мав негативний досвід з ними. Проте коли з мене здерли 1400 грн за заміну клапана, а на іншому СТО (де я зараз і є) мені аналогічну проблему вдалося вирішити за 150 грн, остаточно вирішив, що з цієї "шарашкіної кантори" треба тікати. Цінова політика даного "сервісу" завищена. Олексій (директор/власник) або не має бажання, або не знає як навчити своїх підлеглих правильному підходу до клієнтоорієнтування. Лисуватий працівник у них взагалі збурений як середа на п'ятницю, дивишся на нього і одразу розумієш, що ти на цьому сервісі небажаний, "ни ответа, ни привета". P.S. Хто бажає отримати інфу про набагато краще СТО по газу ніж цей "газовик", пишіть в пм.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ГАЗОВИК?

ГАЗОВИК знаходиться за адресою вулиця Зелена, 145, Львів, Львівська область, Україна, 79015

Який номер телефону ГАЗОВИК?

Зв'язатися з ГАЗОВИК можна за номером телефону +38 (067) 671-15-17

Як можна дістатися до ГАЗОВИК?

Дістатися до ГАЗОВИК можна за посиланням

Advertisements