Хочу залишити щирий позитивний відгук про цю автомийку, адже сервіс тут дійсно на високому рівні. Користуюся послугами вже не вперше і щоразу залишаюся повністю задоволений результатом. Окремо хочеться відзначити супер колектив. Працівники дуже привітні, ввічливі та уважні до кожної дрібниці. Видно, що команда працює злагоджено, професійно та з повагою до клієнтів і їхніх автомобілів. Завжди готові підказати, порадити та підібрати оптимальний варіант миття. Якість миття на відмінному рівні. Автомобіль миють ретельно: кузов чистий, без розводів, диски та пороги ідеально вимиті, салон охайний та свіжий. Використовують хорошу автохімію та сучасне обладнання, тому результат справді радує. Приємно здивували ціни — вони одні з найнижчих, при цьому якість обслуговування значно вища, ніж у багатьох інших мийках. Немає прихованих доплат, усе чесно та прозоро. Також варто відзначити швидку та організовану роботу. Авто миють оперативно, але без поспіху, з максимальною увагою до деталей. Це дуже зручно, особливо коли обмежений у часі. Після відвідування автомобіль виглядає доглянутим і чистим, а враження від сервісу — тільки позитивні. Однозначно рекомендую цю автомийку всім, хто цінує якість, доступні ціни та професійний, дружній колектив. Обов’язково повернуся ще не один раз.
Фотогалерея
Відгуки
-
Дмитрий Збожинский ★★★★★
-
Mary ★★★★★
Перший раз на мийці. Все сподобалось . Хлопці професіонали, Повернули машину до життя. По часу було довго, але через те, що давно не було пилососу салону
-
Tetiana Kovtun ★★★★★
Вже тривалий час користуюсь послугами цієї мийки. Нарікань немає, хлопці стараються, за потреби дадуть пораду. З плюсів хочу зазначити можливість запису на потрібний час. Дуже зручно.
-
Дмитрий Гондюл ★★★★★
Бажаю висловити свою щиру подяку за відмінний сервіс на вашій автомийці. Моє Вольво завжди виглядає як нове після відвідування вас. Хлопці виявляють професіоналізм, ретельність та увагу до деталей при митті моєї машини. Дякую за відмінну роботу та приємне обслуговування. Раджу всім друзям вас!
-
Jakson1404 ★★★★★
Нормальна автомийка ціни адекватні, якість теж гарна
-
Vovchuk Vovchok ★★★★★
Дякую за те,що робите!Автомобіль виглядає після чистки кузова та нанесення твердого воску,ще краще ніж новий.А ваша кава в кав'ярні,неймовірно смачна.Раджу усім.
-
Ярослав ★☆☆☆☆
Не рекомендую та раджу контролювати всі етапи прибирання самостійно, бо після повного комплексу салон залишився взагалі неприбраний, зовні розводи ніхто не прибирав, хлопчина кудись постійно зникав і треба було знову нагадувати, контроль за ним зі сторони адміністратора не здійснювався, писолос виконано неповністю, після нагадування. У результаті адміністратор заявила, що Вас тут не чекають. Тому якщо ви хочете нормальної якості послуг раджу знайти іншу автомийку. Тут вже клієнтами розкидаються. PS: у доповнення після відповіді власниці, яка до того ж нахабно ще й обманює. Ну, по-перше комплекс коштує не 300, а 350. По-друге, ніхто про хімчистку й не просив (і стан авто зовсім не після "дальніх путєшєствій"), а до прибирання салону входить протирання карт, панелей, чого зроблено не було. Ну, і третя неправда, про дитячі ноги на стелі, такого там немає, а якби й було, то туди ніхто й близько не заглядав. Тому замість обману, краще б робили роботу і контролювали своїх нових "10 річних" працівників. Мабуть, це вже четверта неправда, хтозна, тут не берусь стверджувати, але працівники на даній мийці змінюються постійно. Тому, шановна власниця, працюйте краще. Удачі, вона вам знадобиться!)
-
Knyaz Logvinenko ★☆☆☆☆
НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Тільки негативні враження. Десь півроку назад сварився з власником, яка Пежо 206 відносить до бізнес-класу, про що я дізнаюсь вже після мийки. Різниця в грошах - не критична, але сама ситуація дуже неприємна. Вирішив туди не їздити більше. Вчора, відтаявши, думаю, загляну - раптом виправились, до того ж помили минулого разу непогано. Так, я все ще "бізнес-клас", проте мені одразу це повідомили. Добре, лишив машину на комплексну мийку. Попросив краще не поспішати, але зробити нормально! Тим паче, що на момент заїзду машин взагалі не було. За хвилин 40-60 (точно не засікав) набрали, що машинка готова. Прийшов з ліхтариком пройшовся - треш! Вікна в розводах, пороги протерті частково, двері в середині ніхто взагалі не чіпав, кришу ніхто не витер, приборка в пилюці, плями по кузову лишились... Напевно, розрахунок був на те, що ввечері ніхто приглядатись не буде і їх косяки в темряві непомітні. Адмін пообіцяв, що все виправлять, попросив залишити до ранку. Прихожу в ранці та ж фігня. Мили коврик з багажнику, протирали периметр та пилососили багажник, бо в нього ніхто не зазирав, поруч із сидіннями сміття збирали, витирали вікна, плями в салоні і на криші. Ще 20 хвилин витраченого часу, нервів і непорушні обіцянки собі - ніколи більше там не митись і застерегти від цього інших.
-
Dima Tarapon ★☆☆☆☆
Декілька разів користувався послугами даної мийки, залишав авто, забрав по готовності. А на останньому візиті був присутнім при мийці мого авто, і побачив таку картину, як один працівник передає іншому вологу ганчірку яку щойно дістав з відра і не віджавши воду передає але не з рук в руки, а з відстані 3-4х метрів кидає на капот, такий підхід обурює! Якість чистоти авто 3 або 4 в залежності від зміни.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автомийка?
Автомийка знаходиться за адресою Харківський провулок, 1A, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Автомийка?
Зв'язатися з Автомийка можна за номером телефону +38 (097) 036-11-00
Як можна дістатися до Автомийка?
Дістатися до Автомийка можна за посиланням