Дуже погано ! Повинні були зробити комплекс за 300 грн. У результаті Антон сказав, що машина «типу» не відмивалася і нахабно попросив 400. Машина була звичайної забрудненості , нічого надприродного . -1 Клієнт !
Фотогалерея
Відгуки
-
МАКРІС-ПРОМ ★☆☆☆☆
-
Иван Иванов ★☆☆☆☆
Мив на цій мийці 2 машини до сьогодні. Вони зараз знаходяться трохи ближче до Новуса, біля магазину автомобілів Originoil, раніше називалися Ekokemika. Спочатку мили добре і ставлення хороше було, потім плавно скотилося до "як скрізь". З тим, що Веракруз досить швидко з кросовера перетворився на позашляховик, я змирився. Різниці в грошах не шкода, просто не дуже приємно, коли тебе намагаються обдурити на дрібницях. Але мили начебто, як і раніше, непогано, хоча вже й не так добре, як раніше. А сьогодні пригнав Геть дружини зробити комплекс. Антон сказав, що дах брудний і потрібна 3-х фазна мийка, щоб відмити. Не питання, чи потрібна - робіть. За годину забрав машину, поїхав за дружиною до магазину за 200 метрів, там уже побачив, що дах брудний залишився, у боксі не видно було. Повертаємось уже вдвох, кличу Антона, показуємо дах. Він починає розповідати, що це мазут і це мийкою не забирається, треба щось додатково робити. Запитую, чому не зробили. Він відповідає, що забули мене спитати. Задаю питання, про що запитати мене забули - чи помити мені повністю машину або щоб дах брудний залишився? Так ніби послуги часткового миття немає у вас, тільки повна. Іде кудись. Тут дружина дістає з машини звичайну вологу серветку і виявляється, що чудово все витирається за її допомогою і ніякої суперхімії та магічних заклинань не потрібно. Приходить Антон, показую йому. Він починає злитися і розповідати, що ми нічого не розуміємо у мийці авто. Запитую, що я маю розуміти, якщо я з мийки забрав брудну машину, заплативши при цьому не тільки за комплекс, а ще додатково скільки він сказав, а бруд при цьому звичайною вологою серветкою витирається? Дах він витер (виявляється, це можна було зробити за 30 секунд без будь-якої хімії) у дуже роздратованому стані. Але з таким ставленням з сьогоднішнього дня на цій мийці як мінімум на 2 клієнти поменшало.
-
Евгений Бездоля ★★★☆☆
Замовив мийку з пилососом салону та багажника + вологе прибирання панелі приладів. Весь гармошка на кпп залишилася в пилу, кишені на дверних картах а пилу, з багажника не дали вивантажити вміст ("хлопці самі все викладуть і повернуть") - у результаті багажник пропилососили тільки у відкритих ділянках (ніхто нічого не виймав). Вологого прибирання взагалі не помітив, медіа-панель, мабуть, у принципі побоялися чіпати. Одну кришечку на кріпленні килимка втратили (або запилесосили). Працівники повільні. Також при виконанні зовнішнього миття вже дуже низько закривають ролет на тривалий час - не видно, що там робиться і наскільки якісно. Більше не хочеться сюди...
-
Jekent ★★★☆☆
Замовив мийку з пилососом салону та багажника + вологе прибирання панелі приладів. Вся гармошка на кпп залишилася в пилу, кишені на дверних картах а пилу, з багажника не дали вивантажити вміст ("хлопці самі все викладуть і повернуть") - у результаті багажник пропилососили тільки у відкритих ділянках (ніхто нічого не виймав). Вологого прибирання взагалі не помітив, медіа-панель, мабуть, у принципі побоялися чіпати. Одну кришечку на кріпленні килимка втратили (або запилесосили). Працівники повільні. Також при виконанні зовнішнього миття вже дуже низько закривають ролет на тривалий час - не видно, що там робиться і наскільки якісно. Більше не хочеться сюди...
-
Vitalii Shtepa ★☆☆☆☆
Паршиво помили машину. Поспішав, одразу не помітив, але диски всередині навіть від чорноти не протерли. І це при тому, що замовив повну мийку і сказав, що багажник можна не чіпати і не натирати гуму. Купа розлучень на шибках... Загалом страх. Нікому не пораджу!
-
Sasha Clima ★☆☆☆☆
На фото видно як наносять піну та яка піна. Піну на чорній машині навіть не видно. Миють погано. Ганчіркою дотирають, ганчірка брудна - залишає розлучення. Їдьте повз Цю мийку! Пилосос один на 4 бокси- Потрібно чекати на чергу. Ну як то так .... А та й мийка перейменована.
-
Matthew Ivanoff ★★★☆☆
Помили машину швидко, але погано. Мало того, що вода тече з усіх щілин (її не видули належним чином), так ще не протерли пороги, мошок рівно половина залишилася на капоті. Машина вкрита плівкою, мошки відмиваються без особливих зусиль. Коротше більше не приїду
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автомойка AutoMagic?
Автомойка AutoMagic знаходиться за адресою вулиця Причальна, 5 а, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Автомойка AutoMagic?
Зв'язатися з Автомойка AutoMagic можна за номером телефону +38 (073) 000-10-63
Як можна дістатися до Автомойка AutoMagic?
Дістатися до Автомойка AutoMagic можна за посиланням