Жах!!! Робот мийка? Втрата часу і грошей. 15-20 хвилин в черзі. Але в рекламному буклеті пишеться про 28 секунд повного циклу. Потім 2 мийщика тряпками повозили піну по кузову і змили звичайним апаратом високого тиску. Але «найкраще» це сушка. Вам треба проїхати під компресор ром два рази і він ніби висушить. Після цієї мийки машина з не змитою піною, вікна в розводах, з кузова стікає вода. Преміум за 300 гривень.
Фотогалерея
Відгуки
-
Вадим Маковецький ★☆☆☆☆
-
Евгений Шаповалов ★☆☆☆☆
Краще не мити взагалі, ніж така мийка Мило не змивають, авто мокре в милі Написано безконтактна, а труть ганчірками
-
Andrii ★☆☆☆☆
Мийка говно ,постійний спор про комплексну мийку.в прайсі присутня,а персонал відмовляеться обслуговувати мотивуючь тим що нам керівництво дозволило гебрати авто на комплекс.керівництво закордоном звязку нуль.
-
0980128566 0980128566 ★★★★☆
Цікава мийка. Загалом все ок, сама мийка і т.д. Одне не зрозуміло з послугою захисний полімер. То він є, то його нема. На одній зміні кажуть що замовили, приїжайте в слід раз все буде, на іншій зміні кажуть що його нема і не буде. На мою репліку- так замовляли ж ваші колеги, отримав відповідь - як замовили так і відмовились )))). Короче якось так :) .
-
Олексій Чулочников ★★★☆☆
Я їхав на автоматичну, БЕЗКОНТАКТНУ, мийку. Спеціально щоб ніхто не тер машину. Але вийшло геть не так, як планувалось. У середині процесу машину почали терти мочалками. Звернув увагу трохи запізно. Після сушки повітрям автівку також витирають вручну. Сушка - ми включаємо сушку, починайте повільно їхати. о_О
-
Герман Тасліцький ★★☆☆☆
Навіщо купувати обладнання для автоматичної мийки, якщо все одно працівники в ручну роблять комплекс і миють машину в середині? Напевно, окупаємість не важлива.
-
Николя Армс ★★☆☆☆
Була черга ... Мийшик щось побрискав ., І все. Раніше забруднення вимивали.,після вмикали робота., І на цьому все?.... Забруднення залишилось до половини дверей... Ще і воском закрили .. сушка взагалі ні про що ... В минулому році витирали, вимивали!!! Якщо робот погано працює то будь ласка відповідайте вимогам. За 150 грн... Був 3.02. більше не приїду., І знайомих відмовлятиму. А також навчіть працівника розмовляти без мата
-
Сергей Курдыш ★★★★★
Автоматична мийка, без втручання щіток, та інших засобів, що контактують з кузовом ав-ля. Тільки хімія та вода під тиском. Достатньо ретельно вимиває все, за винятком колесних дисків на жаль. Робот є робот! Но! Я це кажу суто про швидку мийку -експрес- . При надмірному забрудненні, втручається оператор та вручну вимиває арки коліс та пороги від солі та реагентів. Є ще опції, з окремим прейскурантом, як на інших подібних закладах, але я не користувався, тож нічого про це не повідомлю.
-
Jenia Poluektova ★★★☆☆
Написано 6 хв, але все повільніше. Якщо черга, то враховуйте, що хвилин 10-15 на кожну машину треба чекати
-
Taras Ilkiv ★★★★☆
Норм розташування, ціна на 14 січня 100 грн. Пилосос 20 грн за 8 хв здається. Сушка не ідеальна, витирав машину опісля
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автомойка RoboWash?
Автомойка RoboWash знаходиться за адресою проспект Валерія Лобановського, 123А, Київ, Україна, 03039
Який номер телефону Автомойка RoboWash?
Зв'язатися з Автомойка RoboWash можна за номером телефону +38 (096) 922-51-21
Як можна дістатися до Автомойка RoboWash?
Дістатися до Автомойка RoboWash можна за посиланням