Відгуки

  1. Іван Кравець ★☆☆☆☆

    Сама жахлива мойка, щоб помити машину потрібно 500гр час рахує з швидкістю . проще дани 500гр і зробити комплекс.

  2. Василь Сімоненко ★★☆☆☆

    Ціни завищені! Помити машину за 100 грн не вийде. Осмос лише у назві, після нього вся машина у плямах. Не рекомендую!

  3. Vasyl S ★★☆☆☆

    Ціни завищені! Помити машину за 100 грн не вийде. Осмос лише у назві, після нього вся машина у плямах. Не рекомендую!

  1. Костянтин Каравашкін ★★★★★

    Я сам із Дельта Медікелом - навпаки. Мою машину тут регулярно. Все ок, піна хороша, натиск - добрий. Вартість завищена відсотків на 30% у співвідношенні інших люксвошів. Седани миються десь за 80 грн, пиріжки за 120 (ну знову ж таки хто чим може і чим потім обробляє). Я мою попередньою, піною, осмос. Іноді вистачає на очорнювач шин. Тут на стовпчику. Біля пилососів є омивач. Картка від люксвошу не підійшла, тут інший суббренд використовує потужності люксвоша. Усім добра.

  2. Константин Каравашкин ★★★★★

    Я сам із Дельта Медікелом - навпаки. Мою машину тут регулярно. Все ок, піна хороша, натиск - добрий. Вартість завищена відсотків на 30% у співвідношенні інших люксвошів. Седани миються десь за 80 грн, пиріжки за 120 (ну знову ж таки хто чим може і чим потім обробляє). Я мою попередньою, піною, осмос. Іноді вистачає на очорнювач шин. Тут на стовпчику. Біля пилососів є омивач. Картка від люксвошу не підійшла, тут інший суббренд використовує потужності люксвоша. Всім добра.

  3. Fillon ★☆☆☆☆

    Довелося їхати сюди, бо там, де я постійно моюсь, було закрито. Із самого початку були незрозумілі з чергою, хто куди хоче, туди й їде. Далі зіткнувся з тим, що за дві піни машина не відмилася (була після дощу), залишилися брудні патьоки, після осмосу вся в розлученнях. Сама по собі піна дуже рідка і менш ніж за хвилину скла з машини. Через те, що стінки між боксами низькі - облили 2 рази піною із сусідніх машин. Виїхавши з боксу помітив, що місця для витирання немає, якщо не хочу пилососити, довелося стати просто під парканом, але ось невдача, сама мийка розташована в такому місці, що вітер піднімається сильний і мокра машина в мить покривається брудом - постає питання пісочити її ганчіркою або залишити як є. Для прикладу, постійно їжджу на мийку біля перехрестя у Крюківщині (ні в якому разі не реклама), можете поїхати туди та подивитися, як усе має бути. З плюсів: - Оплата одразу грошима, а не жетонами. - Не треба чекати, доки поллється вода/піна

  1. Rostyslav Filatov ★☆☆☆☆

    Довелося їхати сюди, бо там, де я постійно моюсь, було закрито. Із самого початку були незрозумілі з чергою, хто куди хоче, туди й їде. Далі зіткнувся з тим, що за дві піни машина не відмилася (була після дощу), залишилися брудні патьоки, після осмосу вся в розлученнях. Сама по собі піна дуже рідка і менш ніж за хвилину скла з машини. Через те, що стінки між боксами низькі - облили 2 рази піною із сусідніх машин. Виїхавши з боксу помітив, що місця для витирання немає, якщо не хочу пилососити, довелося встати просто під парканом, але незадача, сама мийка розташована в такому місці, що вітер піднімається сильний і мокра машина в мить покривається брудом - постає питання пісочити її ганчіркою або залишити як є. Для прикладу, постійно їжджу на мийку біля перехрестя у Крюківщині (ні в якому разі не реклама), можете поїхати туди та подивитися, як усе має бути. З плюсів: - Оплата одразу грошима, а не жетонами. - Не треба чекати, доки поллється вода/піна

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса LuxWash?

LuxWash знаходиться за адресою вулиця В'ячеслава Чорновола, 41a, Вишневе, Київська область, Україна, 08132

Як можна дістатися до LuxWash?

Дістатися до LuxWash можна за посиланням

Advertisements