Рекомендую!! Чудовий майстер, завжди на місці, закази виконує чітко, якісно і недорого. Рятує любе взуття. Вже не одноразово звертався і завжди залишався задоволеним.
Фотогалерея
Відгуки
-
Анатолій Луканюк ★★★★★
-
Максим Марченко ★★★★★
У дівчини на роботі відірвався ремінець на капцях, заніс на ремонт, на наступний десь було готово. Майстер приємний чоловік, в якого є відчуття гумору! За необхідністю буду звертатися саме сюди.
-
Shatyl Den ★★★★★
Хороший майстер. Звертались кілька разів для простого ремонту взуття, а також щоб додати компенсатор вкорочення до ортопедичних устілок. Лікар сказав що все було виконано бездоганно.
-
Alena Ukrainskaya ★★★★★
Робили утовщення ортопедичної устілки, робота зроблена швидко і якісно. Лікар-ортпед сказав, що все зроблено точно, якісно, як має бути
-
Niccolo Foscolo ★★★★★
Дуже вдячний майстру за якісний ремонт! Звертався з кількома парами взуття — від літнього до зимового, а також із валізою. Уся робота виконана професійно, акуратно. Видно, що майстер добре знається на своїй справі. А ще він схожий на Ігоря Валерійовича)
-
Екатерина Гречана ★★☆☆☆
Просто жахливий сервіс. Починаючи від манери спілкування. Ремонтувала дві пари літнього взуття (сандалі) Похабно проклеїли підошву, клей до кінця не просох і виглядає не естетично. Не раджу це місце, якщо ви очікуєте отримати якісний ремонт свого взуття.
-
Only Forward ★★★★★
Привозила до ремонту дві сумки. На одній Ysl відламалася заклепка, яка закриває сумку. Майстер прикріпив добре, сумку повернув у чистому вигляді не пошкоджену. Друга Hermes така сама проблема із заклепкою. Майстер пояснив нюанси ремонту і лише після моєї згоди взявся до роботи. Загалом спілкування та якість роботи майстра мене порадувало.
-
English Express ★★★★★
Добре підлатали зимові чоботи мені та дитині. І гарні набійки поставили, чоботи не стукають тепер як раніше. Хотілося б ремонту якнайшвидше, але всі, як і я, в останній момент понесли тепле взуття на ремонт. Черга, як ніяк, розумію.
-
Анна Ашихмина ★☆☆☆☆
Давно я не була в такому шоці! На початку лютого віддала у ремонт шкіряну сумку Welfare, яка втратила вигляд. Носити її було можна, але вже не солідно - надто була потерта з внутрішньої сторони. Хотіла дати їй нове життя)) Планувала пофарбувати шкіру, почистити замшеву бахрому та відремонтувати ручки, якщо це можливо, щоб виглядала, як нова))). Співробітник додав до списку ще одну позицію, яку я не помітила – ремонт люверсів. Сам він сумки не ремонтує, але сказав, що має спеціальну людину, яка приїжджає раз на тиждень, яка й займається таким ремонтом. Але треба спочатку показати йому сумку, щоб він міг оцінити здійсненність і вартість робіт і погодити зі мною суму - я сумнівалася: обмежитися лише фарбуванням, або робити повне відновлення - виходила чимала сума. Забрав сумку, записав мій номер телефону та сказав, що мені передзвонять. Передзвонювала звичайно ж я - сума вийшла пристойна (на 400 грн менше, ніж покупка нової сумки з такої ж шкіри в мережі МДК з 30% знижкою), але я погодилася на весь комплекс послуг -не люблю викидати хороші речі. Термін мені не озвучили і грошей наперед не попросили, хоч попередили, що це буде не швидко. Але тоді ще не знала, наскільки швидко…(( Через місяць я відвідала це місце, щоб нагадати про сумку. Отримала у відповідь, що мені зробили «цукерку», але з ручками якісь проблеми. І знову: "Я подзвоню". І знову – тиша… ще 3 місяці! Чесно кажучи, не хотілося дзвонити і псувати собі настрій, тому що настав час вже скандалити, а я в цьому не фахівець. Зібралася з духом - зайшла туди (може просто втратили мій номер телефону або майстер помер від ковіда або запив). І…та-дам! «Яка сумка? Синя? Ні ще не готова» Як таке можливо? Чим вони там займаються? Співробітник послався на два карантини у того майстра і тривалі травневі свята, що 2-х місяців, що залишилися, було недостатньо для ремонту. І на те, що грошей я вперед не заплатила, які він з мене до речі і не попросив, саме з тієї причини, що не міг назвати термінів і зрозуміти можливість виконання цих робіт. Виявилося, що з ремонтом ручок «спеціально навчена людина» не впорався і довелося йому робити їх самому, а про фарбування не йшлося. Періодично він "плутався у свідченнях". Коли я сказала, що якщо колись сумка і буде готова, в чому я дуже сумніваюся, то я вже не готова платити за таку «послугу» майже вартість купівлі нової сумки. На що мені майстер спокійно відповів, "Тоді я скажу майстру, щоб нічого з нею не робив і не привозив!" ЯК Взагалі таке можливе! Хамство зашкалює! Клієнтоорієнтованість – НУЛЬ! Сервіс - НУЛЬ! Одне тішить – що грошей наперед не попросили. Не було б ні сумки, ні грошей. Все, що я можу зробити – написати чесний відгук, забути про цю жахливу майстерню, як про страшний сон і більше ніколи не намагатися реставрувати шкіряні сумки)))
-
Kedi Shop ★☆☆☆☆
Огидний ремонт взуття, відірвалася на сумці ручка, робили довго і після першого носіння, ручка відірвалася знову, взяли за ремонт неадекватно дорого. Краще було самому зашити. Вирішили дати втричі шанс, принесли взуття на дрібний ремонт, співробітник спілкувався хамською, крутив носом, і не давав виразних термінів. Не рекомендую, і якість та обслуговування погане.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ремонт обуви?
Ремонт обуви знаходиться за адресою вулиця Степана Рудницького, 5А, Київ, Україна, 03189
Який номер телефону Ремонт обуви?
Зв'язатися з Ремонт обуви можна за номером телефону +38 (068) 352-08-15
Як можна дістатися до Ремонт обуви?
Дістатися до Ремонт обуви можна за посиланням