Найкраща книжкова крамниця на Березняках..з великою різноманіттю книжок для дітей та дорослих. Комптентні і надзвичайно приємні працівниці, завжди допожуть визначитись з книгою за запитом і будь якими вподобаннями. Щиро дякуємо, що ви є)
Фотогалерея
Відгуки
-
Valeriia Oshevska-Vokhmianina ★★★★★
-
Pavlo Waytram ★★★★★
Вибір великий та різний, як на маленький магазин. Є те, чого немає у великих книгарнях. Знижки військовим, що приємно.
-
Anyta Borovyk ★☆☆☆☆
Саме в цьому магазині не була, але робота інтернет магазину-це справжній жах)Гірше роботи в комунікації з клієнтом я ще не бачила.Аж смішно було. 5го січня 2022 року я замовила і оплатила книгу в інтернет магазині, після чого мені прийшло смс, про те, що зі мною зв'яжуться. Наступний тиждень зі мною так ніхто і не зв'язався, але я виправдовувала це святами. Десь за півтора тижні я звернулася через форму на сайті і мені відповіли що великий наплив замовлень і все буде ок, ну думаю-ок. Ще через тиждень я стала знову зв'язуватися через сайт, так як по телефону ніхто не відповідав, на сайті мені теж не відповіли. Я написала на пошту що хочу щоб мені повернули гроші за замовлення, тому що я вже купила цю книгу в іншому місці. Через три тижні після мого замовлення мені так ніхто і не відповів, але вдалося все-таки достукатися через сайт де переді мною вибачилися і пообіцяли що протягом 3-5 днів мені повернуть гроші. Ще через тиждень (гроші так і не повернули) мені подзвонили і повідомили що книга в наявності і вони готові мені її відправити. На що я посміялася і сказала, що я ніби вже попросила тиждень тому повернути мені гроші-книжка мені вже не потрібна. Мені знову пообіцяли повернути гроші через 3-5 днів. І ось, вже через місяць з дня замовлення мені приходить повідомлення від НП про те що мені вислали книгу) Ну ось як це пояснити?!! Менеджери що взагалі один одному інформацію не передають. Або вирішили взяти мене натиском? Коротше я вирішила вже не мучитися і забрати книгу, і згодом подарувати її. І яке ж було моє здивування, коли виявилося що це не та книга! У результаті зробила висновок більше ніколи нічого не замовляти у Книголенда. Заради справедливості зауважу, що це не стосується саме цього магазину на Тичини, а саме інтернет магазину, склад якого судячи з усього базується в Харкові.
-
Eduard Amielin ★★★★★
Чудова книжкова крамниця, книги сучасні, ціни на диво помірні як для Києва.
-
Olexii Nosivets ★★☆☆☆
Про асортимент не скажу, не порівнював з іншими. А от організація роботи препогана. Термінал питаєш по телефону чи робить, кажуть робить, приходиш не робить. Постійна плутанина з інтернет замовленнями. Не раджу зв'язуватись.
-
Alla Polischuk ★★★★★
Хороша мережа! А в спальному районі - це найкраща книжкова крамниця. Приємні консультанти і можна завжди вибрати книжку дитині. Дорослої літератури менше, але часом також можна щось придбати
-
Svitlana Usenko ★★★★★
Незважаючи на те, що я живу від магазину за п'ять хвилин ходьби, сьогодні потрапила до нього вперше. Приємно порадував асортименти навчальної та художньої літератури. Оскільки люблю дарувати книги дочці, своїм та її друзям, обов'язково забігу за подарунком з нагоди. Дещо вже доглянула))
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Книголенд?
Книголенд знаходиться за адресою проспект Павла Тичини, 1В, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Книголенд?
Зв'язатися з Книголенд можна за номером телефону +38 (098) 722-82-85
Як можна дістатися до Книголенд?
Дістатися до Книголенд можна за посиланням