Відгуки

  1. Віктор К ★☆☆☆☆

    Купляв 245/45R18 фахівець прислав шини дві лисі а дві шини дубові. коли спілкувався сказав що протектор все ок і не дубові. Повернули кошти в мунус -1200 грн. сказали що то не їхня проблема, що доставку оплачую я.Не раджу нікому там сидять супер спеціалісти які я зрозумі що вони в резині не мають някого уявлення.

  2. Олександр Крисько ★★★★★

    Замовив 2, стан добрий, протектор 5-6+мм, виявив невеликий прокол, який був залатаний шнуром + одна покришка після встановлення трошки "б'є", на ній якась нерівність, схожа на гулю, але по всій площині поверхні, відчувається на швидкості 100-130. Звернувся до хлопців, запрпоновулали заміну на інші колеса, або повернення частини грошей.

  3. Богдан Чередніченко ★☆☆☆☆

    Була гуля на шині, а запаски не було в треба було терміново поставити камеру. За камеру взяв 350 грн і за роботу 150грн, ціни звичайно космос, але не було куди діватись. Через травму ноги не зміг проконтролювати все, кому надіявся на порядність майстра. Виявилось, що камеру поставив б/у, яка ще й через тиждень почала спускати. Буду знову їхати розбиратись. Однозначно не рекомендую, жахливий шиномонтаж!

  1. Саша Кр ★★★★★

    Замовив 2, стан добрий, протектор 6-6+мм, виявив невеликий прокол, який був залатаний шнуром + одна покришка після встановлення трошки "б'є", на ній якась нерівність, схожа на нулю, але по всій площині поверхні, відчувається на швидкості 100-130. Звернувся до хлопців, запрпоновулали заміну на інші колеса, або повернення частини грошей.

  2. Олександр Пилипенко ★☆☆☆☆

    06.11.21 я замовив з доставкою на нову пошту дві шини Goodyear розміром 205/55R16, на сайті було написано остаток протектора 70% і саме,що цікаво майже про всі шини на сайті написано,що остаток протектора в них 70%,але коли мені на шиномонтажі заміряли остаток протектора то виявилося,що там його аж 3 мм це 30 %, з таким остатком протектора в Європі шини викидають в мусора а наші співвітчизники їздить по мусорниках збирають їх а потім шляхом обману продають.

  3. Олександр Куницький ★☆☆☆☆

    Купив дві шини Continental. При купівлі мені обіцяли що шини якісні і прослужать пару місяців точно. Не пройшло й двох тижнів як обидві спустило - в однієї тріщина з боку, а на іншій був саморіз з різиновою підкладкою (тут хтось може сказати що я сам пробив, але під різинова підкладка під саморізом вказує на те що так було з самого початку, просто я не уважно обдивився колеса при покупці). Після цього я звернувся до компанії з проханням повернути мені хоча б частину коштів. Однак там порадили купувати нове)

  1. Ford Henry ★★★★★

    Дуже приємний продавець Тарас. Чесний, кваліфікований. Гума якісна, добре балансується. Дати не приховують, не перебивають. Є як є.

  2. AVIATOR _VIN_UA ★★★★★

    Купував Піреллі на 17-ті катки, профіль не підійшов, без проблем замінили на іншу! Шеф і кладовщик хороші хлопці, як виявилося!!!!!

  3. Viktor ★★★★★

    Тиждень назад придбав пару передніх шин r15 205/60 Bridgestone. Хоч шини і 1997 року випуску, але в досить хорошому стані, 2 тис вже їжджу все ок. Залишок протектора 65% як і було вказано на сайті. За 1200 грн чудовий варіант.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Шини б/у?

Шини б/у знаходиться за адресою Проспект Науки 51 ГСК Чайка, Kyiv, Україна, 03083

Який номер телефону Шини б/у?

Зв'язатися з Шини б/у можна за номером телефону +38 (096) 752-24-94

Як можна дістатися до Шини б/у?

Дістатися до Шини б/у можна за посиланням

Advertisements