Про нас

Студія нарощування вій із мʼякою технікою роботи та зручним носінням. Увага до побажань клієнта поєднується з акуратністю виконання.

Advertisements

Відгуки

  1. Аня лела ★★★★★

    Дуже рекомендую, майстер Юлія професіонал своєї справи! Я потрапила до не неї після того, як побачила у подруги супер натуральні нарощені вії, це було просто Вау, я одразу захотіла такі ж)))) і жодного разу не пошкодувала коли почала робити у Юлі! Я багато займаюсь спортом, і від тренування туш постійно текла, а зараз я маю завжди гарненькі війки)

  2. Наталія Сіваченко ★★★★★

    Шукала собі майстра, орієнтуючись на відгуки клієнтів.Натрапила на студію "Go lashes" і...перечитала їх усі. Стільки теплих і щирих слів на адресу майстра Юлії та студії могли написати тільки по-справжньому задоволені клієнти. І я тепер у їх числі, і повністю підтверджую і рекомендую майстра-професіонала Юлію, уважну, акуратну та чемну дівчину. Приємна атмосфера студії, чудова майстриня та неперевершені вії, які дійсно носяться  довго і з задоволенням.

  3. Дарья Хацько ★★★★★

    Я нещодавно переїхала до Київа,а до цього робила нарощування вій більше року у одному салоні. Мені подобався результат. Тож переїхавши мені було вкрай важливо обрати правильно майстра, щоб мої вії опинилися у надійних руках)) Так я натрапила на Юлію "Go lashes " і після першого відвідування я була цілком задоволена. Робота дійсно якісна. Носяться довго 6-8 тижнів. Виглядають дуже натурально. Після першого зняття мої вії не постраждали. Тож я буду ходити надалі і всім можу порадити:)

  1. Наталия Харченко ★★★★★

    Юля, дуже хороший майстер з вій. Робить дуже акуратно, якісно та ніжно. Завжди враховує всі побажання. Вії носяться довго. Я дуже рада нашому знайомству.

  2. Анна Белоконь ★★★★★

    Мені порекомендувала Юлічку моя сестра. Я дуже задоволена роботою майстра, дійсно професіонал, все акуратно, ніжно і приємно. Вії носяться довго і прекрасно. Дякую!!!

  3. Жанна Копистко ★★★★★

    Я дуже задоволена виконаною роботою! Юлічка чудовий майстер своєї справи!) Має індивідуальний підхід до кожного клієнта). Вії носяться більше місяця! Жалкую, що не познайомилась з Юлею раніше). Успіхів тобі, сонечко!)

  1. Лилия Куликова ★★★★★

    Юличка чудовий майстер і цікава, приємна людина! Вії носяться дуже довго. Робить дуже акуратно та ніжно. Дуже задоволена, ходжу до неї вже другий рік. Рекомендую всім!

  2. Іванна Мантуленко ★★★★★

    Дуже рада, що довірилася цьому майстру! Результат завжди приголомшливий, хоч би якими були мої побажання. Вії добре носяться. Процедура максимально комфортна, я завжди у процесі відпочиваю. До такого майстра завжди із задоволенням їду на інший кінець міста))

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Go lashes!?

Go lashes! знаходиться за адресою вулиця Березнева, 12, Київ, Україна, 02105

Який номер телефону Go lashes!?

Зв'язатися з Go lashes! можна за номером телефону +38 (097) 785-32-56

Як можна дістатися до Go lashes!?

Дістатися до Go lashes! можна за посиланням

Advertisements