Я зайшла просто поцікавитися, чи настільки сподобалося обслуговування і фахівець Анастасія, грамотно підійшла до вирішення питання. Обійшла для порівняння інші місця і повернулася, про що зовсім не пошкодувала. Доступні ціни, швидке виготовлення. Задоволена сервісом, якістю, всім рекомендую!
Відгуки
-
Sveta Maksimova ★★★★★
-
mukaer13 ★☆☆☆☆
Найжахливіший магазин оптики! Замовила очки у суботу, сказали будуть готові у четвер. Подзвонила вдень у четвер до оптики дізнатися коли я можу їх забрати. Дівчина сказала, дізнається і передзвонить, у результаті не передзвонила. Через годину я зателефонувала сама, вона сказала що забула зателефонувати…і що за 30 хв. Перш ніж приїде кур'єр зателефонує. Звичайно, мені ніхто не зателефонував. Увечері я сама пішла дізнатися, де мої окуляри. Зайшла, запитала, на що мені сказали, що забули забрати мої окуляри у кур'єра. І якийсь мужлан, стоячи у ресепшена, питає: «А вам що сьогодні треба?». максимально хамським чином. На що я відповіла: «Так. І не треба зі мною так розмовляти» На що він продовжив хамськи зі мною спілкуватися ніби я не клієнт, а в нього вдома і щось йому винна. Розмова продовжилася на високих тонах, і почав мені розповідати, що він буде говорити зі мною так як він хоче. На що я йому відповіла, щоб сам із собою в дзеркалі так розмовляє і пішла. Дівчина мені зателефонувала і почала його виправдовувати, говорити, що по камерах подивилися що я почала хамити. Сказала мені пити заспокійливі та закрити рота. Я їй на емоціях висловила все, що я думала в той момент. Я людина не конфліктна, але не терплю хамського ставлення і мовчати не буду! Тобто моє прохання не говорити зі мною нешанобливо вони назвали хамством. І це обидва господарі магазину. Найбільший жахливий магазин з усіх у котрому я!
-
Ольга Франчук ★☆☆☆☆
Дві спроби купити тут окуляри не мали успіху. Оптика не працює згідно з графіком. По телефону була дана відповідь: "Перед ким ми повинні відповідати, відповідає наш графік дійсності чи ні?" У суботу о 15:30 оптика вже не працює за графіком до 17:00. У понеділок о 14.20 вона ще не працює. Не раджу витрачати свій час на це місце. На вхідних дверях, до речі, від руки написаний номер телефону, яким вас може проконсультувати Марина. В Оптиці це незамінна послуга і, напевно, ця опція повинна "перекрити" витрачений час.
-
Александр Александр ★★★★★
Замовляв для сина фотохромні лінзи з установкою, відмінне обслуговування, повне дотримання термінів та чудовий чуйний персонал! Рекомендую всім!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Е-оптика?
Е-оптика знаходиться за адресою вулиця Академіка Корольова, 72, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Е-оптика?
Зв'язатися з Е-оптика можна за номером телефону +38 (063) 054-99-77
Як можна дістатися до Е-оптика?
Дістатися до Е-оптика можна за посиланням