Відгуки

  1. Юлія Юріівна Чєкой ★★★★★

    Гарна якість вже давно купуємо окуляри лише тут

  2. андриан прокопенко ★☆☆☆☆

    Не рекомендую! Купив німецькі окуляри для роботи з ПК. Сказали оправа з титану. Через три місяці оправа з правого боку відламалася. Через понад півроку (раніше не виходило) заїхав на ремонт на Софіївську. У ремонті відмовили! Сказали, що самі винні. Пішов у ремонт окулярів на Ковальській, відремонтували окуляри за 15 хв. Коштувало це 200гр. А найголовніше, сказали, що окуляри ці не з титану)

  3. Маргарита Ткачук ★★★★★

    Приблизно 5-6 років відвідую тільки цю оптику ,змінила декілька окулярів ,та все було та залишається прекрасно Усім задоволена

  1. Svitlana Osadcha ★★★★★

    Найкраща оптика в світі!

  2. misteric ★☆☆☆☆

    На жаль, перетворилися на "продам оправу".... і то не завжди якісну (була продана оправа "тіток" і лише при видачі замовлення з лінзами, хлопчик продавець попередив, що можуть бути випадки випадання лінзи). Підсумок випадають... Пост супровід клієнтів, що купили сумне.

  3. Oleksandr Potapenko ★★★☆☆

    Раніше я тут купував часто, проте мене бентежить один момент: як оправа за 5400 грн (близько 200 дол) може зеленіти в районі носових упорів за 6 місяців експлуатації. Заміна носових упорів безкоштовно, але мені відразу зіпсували оправу - зняли частину фарбування з металевої дужки, яка тримає лінзу з боку носа. Помітив лише вдома, бо довіряв цій оптиці. Найдивовижніше, що з заміні носових упорів працівник включав якийсь апарат. Тип очищення оправи. Так я не просив цього робити. Ці носові пластикові упори змінюються в домашніх умовах руками за 2 хвилини, я часто знімав їх, щоби помити. Я підкреслю, що ніколи у мене на оправі не злітало фарбування металу. Я окуляри ношу давно і стежу за ними дуже ретельно. І тепер оправа за 200 дол, трохи більше року експлуатації, довелося робити ремонт своїми руками: зафарбувати прогалину. Ось тепер у дуже більшому сумніві: чи варто брати тут таку дорогу оправу за 200 дол і щоб міняти через рік носові упори через окислення металу, і отримати ще деформовану оправу, і додатково робити ремонт.

  1. Анна Михайлюк ★★★★★

    Користуюсь послугами цієї оптики кілька років. Мені все подобається-обслуговування, асортимент, якість... Дуже приємний і уважний майстер. Після кожного мого візиту до оптики залишалася задоволена. Дякую за професіоналізм. Рекомендую!

  2. Артур Артур ★★★★★

    У 2012 році купив ці окуляри та ношу їх досі. У 2018 змінив лінзи, вибрав ті, що по міцніше. Жодних сколів, хоч і роняв їх, не з'явилося. Цього року вирішив взяти нову оправу) Про сервіс - у мене відірвався носоупор через 8 років, природно стало дискомфортно, зовнішній вигляд став дивовижним. Їхати з селища через карантин не хотілося. Шукав в інтернеті, заходив у люксоптику, а у відповідь немає таких – беріть нові очки. Все-таки вибрався в центр, відвідав улюблений магазин і питання вирішили за 5 хвилин, ніж я залишився дуже задоволений! Ще тішить швидкість виконання замовлень - дуже швидко, день зо два і готовий.

  3. Artur Artur (AQA Mentor) ★★★★★

    У 2012 році купив ці окуляри та ношу їх досі. У 2018 змінив лінзи, вибрав ті, що по міцніше. Жодних сколів, хоч і роняв їх, не з'явилося. Цього року вирішив взяти нову оправу) Про сервіс - у мене відірвався носоупор через 8 років, природно стало дискомфортно, зовнішній вигляд став дивовижним. Їхати з селища через карантин не хотілося. Шукав в інтернеті, заходив у люксоптику, а у відповідь немає таких – беріть нові очки. Все-таки вибрався в центр, відвідав улюблений магазин і питання вирішили за 5 хвилин, ніж я залишився дуже задоволений! Ще тішить швидкість виконання замовлень - дуже швидко, день зо два і готовий.

  1. Rayson S ★★★★★

    Давно користуюся послугами цієї компанії вже з 2012 року. Подобається дуже уважне ставлення до клієнтів. Їхні оправи витримують багато років - навіть найперша оправа чудово почувається вже більше 6 років: покриття не облізло, всі гвинтики міцно триматися, оправа не перекошується, як це часто буває з іншими оправами. Приємно, що вся діагностика безкоштовна, навіть якщо ви купували очки кілька років тому. Мені сподобалося, що лікар розповів про лінзи у різних цінових діапазонах, і навіть порекомендував дешевший варіант, який повністю відповідав моїм цілям. Докладно пояснив різницю між циліндрами, призмами, діоптріями людською мовою для простих людей. Ще подобається, що лікар ґрунтовно підбирає оптику, дуже точно вивіряючи всі параметри. Дуже рекомендую, як для тривалої перспективи, надійна компанія.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Meyer?

Meyer знаходиться за адресою вулиця Софіївська, 15, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Meyer?

Зв'язатися з Meyer можна за номером телефону +38 (048) 236-58-27

Як можна дістатися до Meyer?

Дістатися до Meyer можна за посиланням

Advertisements