Мойку НЕ рекомендую(( За комплексну мойку заплатила 850 грн, та ще й накинула 50 грн хлопцю на каву. Я ніколи не чипляюсь до мілких недоліків, але тут не змогла змовчати, тому залишаю відгук. Скло взагалі не мили з середини, відбитки долонь, розводи і наче якась плівка. Торпеда як була в пилюці та відбитках, так і залишилась, і ще купа всього. Поспішала і не звернула одразу на це все увагу. Коли вже їхала побачила що авто начебто зсередини і не мили. Але на це все можна закрити очі, якби не адміністраторка яка почала розмови щодо війни і розповіді про те що якби росіяни зайшли в Одесу, все було б добре і нікого б вони не чіпали. Тільки вдумайтесь в ці розмови. Намагалась перевести розмову або просто не розмовляти, але не допомогло. Власникам не завадило б переодично перевіряти роботу співробітників. Більше не буду користуватись їх послугами. Просто зручно що недалеко від дому, але я краще далі помиюсь ніж за ці гроші так((((
Фотогалерея
Відгуки
-
Мария Иванова ★☆☆☆☆
-
Юлія Дімова ★☆☆☆☆
Не рекомендую цю мийку навіть ворогу! Попросила ретельно помити, в результаті: багажник навіть не відкрили, салон залишився в пилюці, кузов наче просто водою помили, єдине що коврики пропилососили! Порахували як за півтора салона, бо попросила приділити увагу воздуховодам, які звісно ніхто не протер.. гірше машину мені ще ні разу не мили. Проїжджайте мімо, не витрачайте свої гроші і час на це місце!
-
Сергей Кувшинов ★★★★★
Швидко, якісно, без зауважень. Дитині надали розмальовки та солодощі. Приємно.
-
Ксения Шестакова ★★★★★
Відмили машину від "промахів" кота. Господи, нарешті в ній пахне освіжайкою, а не оцим ))) краще, що було сьогодні, дякую вам дуже!
-
Lav Bet ★★★★★
Вперше заїхали на цю мийку і були приємно вражені. У подарунок зробили ароматизацію салону!
-
Татьяна Склеповая ★☆☆☆☆
"Помили" машину чоловіку, військовослужбовцю, який тілько-но повернувся з-під Бахмута. Мало того, що взяли "тройной тариф, потому что грязно" (ну вибачайте! Немає часу та можливості на передовій мити машини!!!), так ще й помили так собі. Купу пилу зилишили на козирькі та торпеді.
-
Tetiana Sklepova ★☆☆☆☆
"Помили" машину чоловіку, військовослужбовцю, який тілько-но повернувся з-під Бахмута. Мало того, що взяли "тройной тариф, потому что грязно" (ну вибачайте! Немає часу та можливості на передовій мити машини!!!), так ще й помили так собі. Купу пилу зилишили на козирькі та торпеді.
-
Natali Goron ★★★★★
Ввічливий персонал, помили машинку добре. Рекомендую...
-
Дмитрий ★☆☆☆☆
Підігнати іншу машину до моєї під час миття і мити в неї щось під капотом, при цьому масло і болото з-під капота летіло на мою машину і килимок - це занадто. Перед цим мив машину тут десь рік тому – помили дуже погано. Заїхав знову, сподівався щось змінилося. Але немає.
-
Oleksii Perstnov ★★★★★
Прикольно)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса У Кактуса?
У Кактуса знаходиться за адресою вулиця Чубаївська, 31, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону У Кактуса?
Зв'язатися з У Кактуса можна за номером телефону +38 (048) 783-22-72
Як можна дістатися до У Кактуса?
Дістатися до У Кактуса можна за посиланням