Консультант порекомендував прозорий чохол бренду Proove, далеко не дешевий, 1000 грн за «нежовтіння». Окей, цю здатність перевіримо згодом, але як бути з тим фактом, що він вислизає з рук, і треба прикладати зусиль, щоб зменшити/збільшити звук, тримаючи телефон обома руками? До того ж, консультант бачив, що я ношу телефон на шнурку, і цей чохол просто на це не розрахований, вкладиш для карабіну заважає приляганню чохла знизу (що, до речі, не було проблемою для чохла з Temu за 200 грн, на який консультант сказав, що він нічого мені не захищає :)) Відчуття, що просто надурили, якщо чесно, гаджик завжди для мене був чесним магазином, який якраз стоїть за «ціна/якість», а тепер ви просто такі самі, як і інші мережі, в яких ті самі чохли з Китаю за ціною х5
Фотогалерея
Відгуки
-
Марія Новічонок ★★★☆☆
-
Наталя Коцарубова ★☆☆☆☆
Продавці-консультанти дуже сильно навʼязують інші товари (звісно, дорожчі). Коли відповідаєш що мені потрібно саме те, за чим ми прийшли, починають обслуговувати з невдоволеним виразом обличчя, геть не ховаючи зневагу до покупця. Хлопці в магазині в Нікольському дозволяють собі нецензурну лайку в присутності покупців. Вперше і востаннє були в цьому магазині. На щастя, вибір схожих товарів величезний в тому ж тц.
-
Nataliya Kolesnyk ★★★★★
Гарне обслуговування. Великий вибір якісних аксесуарів за помірні ціни.
-
Виктория Соловей ★☆☆☆☆
Сподіваюся, принаймні через відгук я досягну щоб мені принаймні передзвонили та сказали що з моїм телефоном!! 22 лютого 2022 року віддали в сервіс 12 про Макс айфон, у Микільському місті Харків. Почалася війна, було не до цього, потім влітку (серпень) мені передзвонив сам сервіс і запропонував відновити ремонт мого телефону, я сказала, що якщо мене влаштує за ціною, то із задоволенням. Передзвонили того ж дня, назвали дуже маленьку суму, хоча коли його здавали на ремонт, навіть не давали гарантії, що його зможуть полагодити. Я попросила уточнити цей момент, чи він взагалі підлягає відновленню. Мені сказали, що передзвонять. Не дзвонили приблизно місяць. У вересні була проїздом у Ха і зайшла у сервіс уточнити, мені сказали, що у них немає жодної інформації, телефон у Києві та як дізнаються, що з ним мені передзвонять. Пройшло 2 місяці, я знову була проїздом в Ха, зайшла і сказали теж саме. Потім стабільно 2 рази на місяць я дзвонила в кол центр, кожен раз у мене запитували що за телефон і як тільки дізнаються інформацію, мені передзвонять! І ось уже пройшов рік і 2 місяці, як я віддала телефон у сервіс і як мене водять за ніс своїми обіцянками передзвонити, як уточнять інформацію!!! Я вже хотіла просто забрати свій телефон, ніхто не знає, де він. Вкрай не рекомендую Гаджик, ні в якому місті України!
-
Иван Капустенко ★☆☆☆☆
Ніколи не писав негативних відгуків, але вже не зміг утриматися... Відсутність сервісу як такого і байдуже ставлення до клієнта! Замовлення 001907 на захисне скло на телефон OnePlus 7Pro. Прийшов 13.01.2022 в районі 18.00 та попросив, щоб скло одразу ж поклеїли на телефон – не питання, зробимо – сказав хлопець на ресепшені. Хвилин 20 я чекав, поки спершу одна людина пробувала його поклеїти, потім покликав другого на допомогу, а потім третій сказав, що вони запороли скло і він би поклеїв його з першого разу, якби він одразу його клеїв. Сказали мені, що скло поклеїти не вдалося, приходьте завтра в такий самий час – буде нове скло та його поклеїмо. Ок, приходжу наступного дня, 14.01.2022 у районі 18.20, хлопець уже інший на ресепшені, каже, що скла немає, він взагалі не знає і вчора була інша зміна. Просто залік! Запитую у нього, і коли ж буде моє скло. Тип сидить у своєму ноутбуці та всіляко намагається мене ігнорувати. Клієнтоорієнтованість 80-го рівня просто! Потім каже, що буде завтра в такий самий час, але це не точно... Оскільки я не хочу втретє даремно повертатися, прошу повідомити мене, коли воно з'явиться. Той самий тип на ресепшені, з якого просто кліщами доводиться витягувати слова, сказав, що мене наберуть. Наступного дня, 15.01.2022, мені очікувано ніхто не зателефонував. О 19.30 дзвоню в кол центр, де оператор Ігор вислухав мене і повідомив, що переміщення скла у цю філію він не бачить і каже, що "ми розберемося і передзвонимо Вам"))))) В результаті скло я поклеїв в іншому місці. Клієнтам раджу оминати цю контору, а керівництву - провести роботу з персоналом у плані клієнтоорієнтованості.
-
Руслана Суй ★★★★★
Дякую співробітнику Микита, дуже хороший співробітник!
-
Aleksandra Barisheva ★★★★★
Дякую, обслуговування було відмінно!!!
-
Владимир Григорьевич ★★★★☆
Так себе
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Gadgik?
Gadgik знаходиться за адресою вулиця Григорія Сковороди, будинок 2-А, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Gadgik?
Зв'язатися з Gadgik можна за номером телефону +38 (073) 816-00-81
Як можна дістатися до Gadgik?
Дістатися до Gadgik можна за посиланням