Відгуки

  1. Татьяна Гаевская ★★★★★

    Отримала дуже позитивний досвід навчання з теорії в школі Форсаж, а саме у інструктора, Дмитра Олександровича. Навчалась онлай, дуже зручно, пояснював дуже доступно, за що дуже вдячна йому. Іспит склала з першого разу, без помилок.

  2. Лілія Саченко ★★★★★

    Завдяки інструктору автошколи Форсаж-21 Павлу Івановичу шлях до отримання омріяного водійського посвідчення виявився не таким вже страшним та довгим. Якщо вам необхідний спокійний, добрий, професійний інструктор, то рекомендую Павла Івановича. Кожен новий виїзд в місто - це випробування, однак, завдяки підтримці Павла Івановича, не хотілось зупинятися перед труднощами, а навпаки з кожним заняттям ставало все цікавіше та легше. І Павло Іванович один з тих інструкторів, які переживають за тебе, радіють твоїм успіхам. Завдячуючи саме цьому інструктору, я отримала водійське посвідчення (механічна коробка передач) з першої спроби. Та й взагалі автошкола Форсаж-21 - чудовий вибір для вивчення теорії та здобуття практичних навичок водіння. Все швидко, чітко, допоможуть, підкажуть. Якщо б ще раз потрібно було навчатися, то беззаперечно б обрала інструктором Павла Івановича та автошколу Форсаж-21.

  3. Anastasia Ossnoovvna ★★★★★

    Хочу висловити щиру подяку автошколі «Форсаж 21» та особливо моєму інструктору з водіння Сергію Миколайовичу. Навчання пройшло на найвищому рівні. Сергій Миколайович — справжній професіонал своєї справи: спокійний, терплячий і дуже уважний до деталей. На кожному занятті він доступно пояснював матеріал, показував правильні прийоми, допомагав розібратись з помилками та завжди підтримував. Завдяки його підходу я подолала страх і відчула впевненість за кермом. Особливо ціную те, що Сергій Миколайович вміє поєднати вимогливість із доброзичливою атмосферою. Заняття з ним проходили легко та результативно, без зайвого хвилювання. Він щедро ділився практичними порадами, які дуже допомагають не лише на іспиті, а й у реальних дорожніх ситуаціях. Завдяки його навчанню я успішно склала іспит та тепер почуваюся впевнено за кермом. Щиро рекомендую автошколу «Форсаж 21» та інструктора з водіння Сергія Миколайовича — він дійсно навчає їздити, а не просто «відпрацьовувати години».

  1. Torvald ★★★★★

    Мене практиці навчав стажер(поки що) Микита Андрійович і всім своїм знанням з водіння автомобіля я завдячую саме йому. Під чуйним керівництвом Андрія Павловича, котрий також зіграв велику роль у моєму навчанні, пан Микита старанно і терпляче доносив мені усі аспекти та тонкощі керування автомобілем. З такими дуже легкими і різноманітними поясненнями, навчитися водінню не склало для мене ніяких труднощів, а на кожне заняття я ходив із задоволенням. Тому бажаю Микиті Андрійовичу швидшого виходу з стажування і переходу на посаду самостійного інструктора. Також окреме дякую передаю Дмитру Олександровича за чудові лекції з теоретичного матеріалу. У підсумку, хочу сказати, що у майбутньому я всім буду рекомендувати саме автошколу Форсаж 21, бо, як на мене, саме тут зібралися одні з найкращих вчителів ПДР Харкова, котрі зможуть навчити навіть найбезнадійнішого учня усім тонкощам цієї не легкої справи.

  2. Юлия Омельченко ★★★★★

    Дякую автошколі"Форсаж-21" за професіональний підхід і отримані знання.Велика вдячність найкращому інструктору - Андрій Юрійович - ДЯКУЮ! З Вами було все зрозуміло, практичні занняття проходили дуже цікаво, прикладно, а головне з користю, Вашому терпінню, витримці і розумінню учня , який сів за кермо авто вперше можемо тільки позаздрити. Навики водіння отримані на практичних заняттях -це неоціненний досвід. Хочеться побажати Вам мирного неба, уважних учнів, нехай кожен день має свій знак щастя, а будь-яка дорога була доброю і безперешкодною!

  3. Andrey Smersh ★★★★★

    Пройшов навчання у школі в цьому році, враження найприємніші. Пояснення інструктора Андрія Гладуша детальні, вичерпні, спільні поїздки дійсно дали гарний досвід. Зараз їжджу, радію та рекомендую всім, хто шукає гарну автошколу. Дякую окремо усьому колективу Форсаж-21

  1. Zhanna Kraevskaya ★★★★★

    Чудова автошкола, теорію здала з першого разу, особливо хочу подякувати Пономаренко Дмитру Олександровичу, за терпіння, розуміння, професіоналізм. Завдяки Вам я можу їздити без страху. Спокійно,чітко, зважено пояснює, головне – без криків та тиску.

  2. Дима Тресницкий ★☆☆☆☆

    Отримати справку про закінчення теорії це ціла епопея.З одної філії відправляють на центральній офіс, там кажуть що не знають коли зможуть її зробити (може вспіють в той день коли я приїхав)очікуйте дзвінка.Вважаю що зробити справку це явно не робота на весь день.Аргуметнують це тим шо великий наплив людей,коли я просидів в офісі 20 хвилин,було тільки 2 людини за цей час. Не рекомендую дану автошколу.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Форсаж-21?

Форсаж-21 знаходиться за адресою вулиця Донець-Захаржевського, 5, Харків, Харківська область, Україна, 61057

Який номер телефону Форсаж-21?

Зв'язатися з Форсаж-21 можна за номером телефону +38 (063) 442-43-90

Як можна дістатися до Форсаж-21?

Дістатися до Форсаж-21 можна за посиланням

Advertisements