Відгуки

  1. Юрий Чеботарёв ★★★★★

    Відмінне миття! Пробував на різних у Харкові, але все одно повертаюся до них. Нині там молодий хлопець, усі якісно роблять. Був і на 23 серпня, навпроти АТБ і на колі трамвая наприкінці Перемоги. Є із чим порівняти. Що найголовніше, немає білих крапель після миття та машина на сухо витерта. Салон відмінно прибираю та пахне добре. Молодці хлопці! Найкраща мийка, рекомендую!

  2. Anatolii Pazhyn ★★★★★

    Бачу, що раніше були низькі оцінки, я тоді також не дуже задоволений був. Але зараз нова людина миє і дуже відповідально ставиться до роботи. Задоволений якістю і підходом. Рекомендую.

  3. Prom Realty ★★★★★

    Верх салон з полімером, пластик салон. Все подобається! Виїхав чистенький та пахучий. Рекомендую.

  1. Анна Александрова ★★★☆☆

    Користувалася послугами двічі. Перший раз хімію салону, зовнішнє миття та віск втюхали за 700грн. Гаразд, помила і в принципі станом салону і назовні задоволена. Тепер попросила добре помити салон та зовні без воску. Запитали 600грн, кілька разів сказала дитина забруднила салон почистіть - так, млинець. Як шкода, що колись учора було розглянути та виставити притензії! Взагалі охренелі, ні всередині ні зовні на 600 грн не постаралися! Навіть біля замку не помили, ні колеса, ні багажник! Взагалі відхалтурили, хоча черги не було і машину залишала я спокійно на 2 години. P.S. Після скарги керуючому плями було виведено без додаткової оплати.

  2. Yehor Plakhotia ★☆☆☆☆

    Не рекомендую! Заїхав дізнатися про виведення плями на задньому сидінні, запропонували одразу хімію салону та чищення сидінь за 750, сказали салон буде майже як новий, плям не буде, зроблять усе як треба. Наполегливо намагалися запропонувати зовнішню мийку, щоб всього було 1150 за все, але я відмовився, з кількох причин - дощ і бруд на вулиці в цілому, машина після фарбування і варто почекати хоча б пару днів, ціна здалася високою, тк салон + зовнішній вигляд + віск на сто на перемозі зробили 550 за все. Відмовився, але наполегливо пропонувати продовжували. Зійшлися на хімії салону. Черги не було, хлопці впоралися майже вчасно, претензій до цього немає. А забрав я машину з запорошеними і брудними дверними отворами (після сто залишилося) і сирим салоном, який на ранок залишив неприємний запах (стоять доводчики, не було можливості на ніч відкритими залишити шибки), але навіть це ок, А плями залишилися на сидіннях, адмін кажи. мовляв природа плям - олія (хоча дуже схожа на каву, за всіма ознаками), сидіння крім того що були сирі так зовнішній їхній вигляд ось абсолютно не змінився, відчуття що їх просто пропилососили миючим без хімії і на цьому впоралися. На це зауваження спочатку говорили що коли висохне плям не буде (природно плями залишилися) ще пропонували залишити машину або відразу або "ще раз на завтра", то щоб безкоштовно видалити плями про які домовлялися спочатку, то щоб здерти ще бабок за ще одну нібито хімію не зрозуміло, з'ясовувати не став, час і нерви дорожчі. Спочатку договір був на видалення плям та хімію салону, отримав сирий салон із плямами за 750 грн через 2.5 години. Висновки робіть самі.

  3. Игорь Маличенко ★★☆☆☆

    Користувався послугами цієї мийки двічі, вперше робив полірування та покриття керамікою. Обіцяли, що всі потертості приберуть і подряпини зафарбують олівцем. За фактом вийшла халтурка, до якості матеріалів претензії немає, а от із роботою були великі недоопрацювання. Загалом вперше заплющив очі, оскільки не було часу сперечатися. Хоча за роботу віддав близько 10 тис. грн. Через півроку вирішив почистити салон та обробити сидіння. Що машина готова мені так і не подзвонили, прийшов забирати мені заявили на 200 грн дорожче, ніж домовлялися. І знову, якість хімії, якої покрили сидіння, реально висока, але за фактом нормально зробили тільки передні сидіння, задні всі були в плямах, а третій ряд взагалі не обробили (хоча я двічі за нього говорив!)! Після збурень мені це зробили! Приїхавши додому був шокований, панель як і сидіння були в плямах від нерівномірного нанесення!! Скло взагалі було в масляних розлученнях! Висновок, миття не того рівня як її уявляють, ціна явно не відповідає якості!

  1. Ievgen Chychkan ★★★★★

    Я є клієнтом даної мийки з самого її відкриття і поки все подобається, питань не було, побажання завжди намагаються врахувати, підхід ввічливий та індивідуальний, послуги якісні, ціни не дорожчі, ніж в окрузі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Авто мойка 24?

Авто мойка 24 знаходиться за адресою Артилерійська вулиця, 44, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Авто мойка 24?

Зв'язатися з Авто мойка 24 можна за номером телефону +38 (066) 797-55-59

Як можна дістатися до Авто мойка 24?

Дістатися до Авто мойка 24 можна за посиланням

Advertisements